18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irlandzki kop w mordę

Jesse.Pinkman • 2022-02-16, 13:47
No i poszedł spać.

burunduk

2022-02-17, 00:57
Kurt1522 napisał/a:

Zdziwicie się co wam napiszę.
Biały, to złodziej. Typ irlandzkiego menela. Nazywają ich "scumbag". Ukradł alkohol z Lidla w centrum Dublina.
Czarny, to ochroniarz z Lidla.
Bardzo dobrze, że wyj***ł mu z buta.
Scumbagi, to zmora Dublina.



Nie, nie bardzo dobrze że wyj***ł mu z buta bo białas czegoś takiego by nie mógł zrobić czarnej małpie i przekroczył swoje uprawnienia i powinien ponieść konsekwencje, tutaj nie chodzi o prawo a o czelność że mógł czarny uderzyć białego ale Ty tego nie rozumiesz bo żyjesz właśnie zasadami i dlatego nigdy nie zrozumiesz co to są wyższe cele niż prowizoryczne życie na pokaz z zasadami byleby żyć. Jak biały człowiek ma odzyskać swój szacunek skoro taki polaczek mówi że murzyn dobrze zrobił kopiąc w ryj białasa i gówno mnie obchodzi że jest jakimś scumbakiem bo tutaj nie chodzi że jest menelem tylko o czelność murzyna że pozwolił sobie jego kopnąć a nie musiał a wykorzystał okazje, nic się nie zmieni niestety bo właśnie nawet tutaj na sadisticu zauważamy Pana Kurt1522 który to w imię zasad pozwala na poniżanie białego człowieka gdzie czarny by nie dopuścił do sytuacji aby biały pokonał i upokorzył czarnego bo zaraz by rozdzielał albo solidarnie by pomógł czarnemu ale machina poszła tak daleko że jest to nieuchronne aby europejczycy zgineli a jedynie ciesze się że jeszcze mogę żyć w czasach gdzie są biali ludzie w europie.

Myxxer

2022-02-17, 01:22
Tetrix napisał/a:

Nie bo jest czarny



no to krzesło elektryczne

notak

2022-02-17, 06:48
Kurt1522 napisał/a:

Zdziwicie się co wam napiszę.
Biały, to złodziej. Typ irlandzkiego menela. Nazywają ich "scumbag". Ukradł alkohol z Lidla w centrum Dublina.
Czarny, to ochroniarz z Lidla.
Bardzo dobrze, że wyj***ł mu z buta.
Scumbagi, to zmora Dublina.



to powiedz mi , dlaczego tych murzynów, okradających sklepy w stanach, co widać na wielu filmach ostatnio,
nikt nie kopie po ryjach

Bizior4

2022-02-17, 07:47
Czarny już rozporek rozpina, póki ciepły

Płatek

2022-02-17, 09:02
burunduk napisał/a:

Nie, nie bardzo dobrze że wyj***ł mu z buta bo białas czegoś takiego by nie mógł zrobić czarnej małpie i przekroczył swoje uprawnienia i powinien ponieść konsekwencje, tutaj nie chodzi o prawo a o czelność że mógł czarny uderzyć białego ale Ty tego nie rozumiesz bo żyjesz właśnie zasadami i dlatego nigdy nie zrozumiesz co to są wyższe cele niż prowizoryczne życie na pokaz z zasadami byleby żyć. Jak biały człowiek ma odzyskać swój szacunek skoro taki polaczek mówi że murzyn dobrze zrobił kopiąc w ryj białasa i gówno mnie obchodzi że jest jakimś scumbakiem bo tutaj nie chodzi że jest menelem tylko o czelność murzyna że pozwolił sobie jego kopnąć a nie musiał a wykorzystał okazje, nic się nie zmieni niestety bo właśnie nawet tutaj na sadisticu zauważamy Pana Kurt1522 który to w imię zasad pozwala na poniżanie białego człowieka gdzie czarny by nie dopuścił do sytuacji aby biały pokonał i upokorzył czarnego bo zaraz by rozdzielał albo solidarnie by pomógł czarnemu ale machina poszła tak daleko że jest to nieuchronne aby europejczycy zgineli a jedynie ciesze się że jeszcze mogę żyć w czasach gdzie są biali ludzie w europie.




Nie da się tego czytać profesorze po podstawówce.
Nie można być człowiekiem inteligentnym i do tego rasistą. Wystarczy spojrzeć do jakiego zezwierzęcenia doprowadzał ludzkość. Już nie szukajmy daleko, ale XXw. wystarczy.

burunduk

2022-02-17, 21:47
Płatek napisał/a:

Nie da się tego czytać profesorze po podstawówce.
Nie można być człowiekiem inteligentnym i do tego rasistą. Wystarczy spojrzeć do jakiego zezwierzęcenia doprowadzał ludzkość. Już nie szukajmy daleko, ale XXw. wystarczy.



Dlaczego nie można być osobą inteligentną i do tego rasistą? Co w tym złego? Ponieważ ktoś powiedział (prawdopodobnie lewak jakiś) że bycie rasistą to coś złego i dlatego nie można być rasistą oraz jednocześnie osobą inteligentną? Jakby nie biały człowiek to ta małpa na filmie by dalej żyła w swojej lepiance z gówna ale że jego przodkowie zaznali zniewolenia przez lud bystrzejszy to może zakosztować teraz społeczeństwa.

neo001

2022-02-17, 22:14
Płatek napisał/a:

Nie da się tego czytać profesorze po podstawówce.
Nie można być człowiekiem inteligentnym i do tego rasistą. Wystarczy spojrzeć do jakiego zezwierzęcenia doprowadzał ludzkość. Już nie szukajmy daleko, ale XXw. wystarczy.



Po pierwsze co dla ciebie jest rasizmem - jeśli napisze, że czarni w stanach i nielegalni imigranci w europie robią większy syf niż biali rodowici mieszkańcy - to jestem rasistą? Jak czary bije białego to też jest w takim wypadku j***nym rasistą! I o dziwo tych rasistów statystycznie jest więcej wśród czarnych i muslimów.