18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Irakijczyk zgwałcił 10-latka na basenie, bo...

69zielony69 • 2016-02-06, 14:08
... nie uprawiał seksu od 4 miesięcy"

Cytat:

10-latek podczas wizyty na basenie w Wiedniu został brutalnie zgwałcony przez imigranta z Iraku. Oprawca tłumaczył policjantom, że atak był dla niego „seksualnym pogotowiem”.


Ratownik pracujący na basenie szybko zawiadomił pogotowie i policję, po tym jak podszedł do niego zapłakany chłopiec i wskazał oprawcę.

Po przyjeździe na miejsce policja natychmiast aresztowała gwałciciela. Podczas przesłuchania mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że rozumie swój błąd, jednak nie mógł powstrzymać się przed atakiem. Tłumaczył, że gwałt miał być dla niego "seksualnym pogotowiem", bo nie uprawiał seksu od 4 miesięcy.

Irakijczyk na co dzień pracuje w Wiedniu jako taksówkarz. Ma żonę i córkę. Przyznał, że brutalny atak na chłopcu był "błędem" i nie miał intencji "zrobić mu krzywdy".



Zajumane z: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-irakijczyk-zgwalcil-10-latka-na-basenie-bo-nie-uprawial-seks,nId,2141037#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Chleb razowy

2016-02-06, 14:16
Trochę go rozumiem. Ja jak nie uprawiam seksu od 6 godzin, to nawet własną dłoń jestem w stanie zgwałcić.

mati3004

2016-02-06, 14:18
Ze względu na lewactwo sprawa ucichnie pogłaszczą go po głowie ze słowami ze zle uczynił i żeby nie robił tak więcej. I tyle. sp***alam na koniec świata do Nowej Zelandii. Europa jest już stracona.

Pietia82

2016-02-06, 14:31
Mam nadzieje ze współwięźniowie w pace solidnie przetestują zwieracz pedofilowi.