18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IQ lvl Bambus

MisDetonator • 2021-05-03, 19:24
tldr kolejny mudżyn zastrzelony gdy wdał się w bójkę uciekając po próbie kradzieży.

Więc tak:
Pan Murzyn postanowił zdobyć klamkę. Jak każdy dindu nuffin ma kartotekę większą niż żydzi nosy, nie mógł więc zdobyć gnata legalnie. Postanowił więc ukraść giwerę... Na kursie Conceal Carry (w niektórych stanach jak chcesz nosić skrycie broń musisz mieć osobny papier). Wykorzystał więc chwilową nieobecność właściciela, podsiadł go lecz zanim oddalił się z plecaczkiem wspomniany właściciel wrócił z WC a pracownik zadzwonił na policję. Dindus podczas ucieczki wyciągnął śrubokręt, a ponieważ policja wie że Black Lives Matters, nie zastrzelili go od razu pozwalając mu wbić wspomniane narzędzie w szyję jednego z oficerów. Szczęśliwie, pod ręką była banda uzbrojonych białych cywili którzy nie mieli policyjnych skrupułów :karabin: :dead: . Spora satysfakcja, jak zwykle gdy zwykli ludzie biorą sprawy w swoje ręce.


garota

2021-05-03, 19:46
Ale bonus, idziesz na lunch i na deser możesz legalnie odpalić j***nego murzynka przestępcę. Dlatego ja noszę nóż, może kiedyś uda się legalnie odj***ć jakiegoś cygana czy inne ścierwo.

lukasz4430

2021-05-03, 20:08
garota napisał/a:

Ale bonus, idziesz na lunch i na deser możesz legalnie odpalić j***nego murzynka przestępcę. Dlatego ja noszę nóż, może kiedyś uda się legalnie odj***ć jakiegoś cygana czy inne ścierwo.



niestety nie u nas tu ci grozi wyrok

modoc

2021-05-03, 20:27
ale się rzucili okazja jak w wallmarcie :mrgreen:

kampton

2021-05-03, 21:00
A gdzie finał jak dziurawią gościa?

KrystekKrystek

2021-05-03, 21:01
garota napisał/a:

Ale bonus, idziesz na lunch i na deser możesz legalnie odpalić j***nego murzynka przestępcę. Dlatego ja noszę nóż, może kiedyś uda się legalnie odj***ć jakiegoś cygana czy inne ścierwo.



Mimo nagrania video i świadka, że zostałem zaatakowany już drugi rok się sądzę. I pewnie mnie skażą za przekroczenie granicy obrony koniecznej. Także powodzenia z tym debilnym pomysłem. Oprócz noża przy sobie miej jeszcze w domu w skarpecie z 12 koła na adwokata.

karwalek

2021-05-03, 21:03
modoc napisał/a:

ale się rzucili okazja jak w wallmarcie





:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Nyrewesa

2021-05-03, 21:30
modoc napisał/a:

ale się rzucili okazja jak w wallmarcie



To taki narodowy sport w usa. Praktykowany od 300lat. Ustrzel swojego czrnucha. Kiedyś była jeszcze odmiana w południowych stanach powieś i podpal murzyna.

Borys

2021-05-03, 22:13
Odnioslem wrazenie, ze gosc odczuwa fizyczny ból mowiac "Mr. Dindu" ( calkiem zrozumiale) i ledwie ukryl usmiech na koncu przemowy XD

siwybis

2021-05-03, 22:14
5 magazynków w murzyna zapewne poleciało - coś pięknego :)

bercisko

2021-05-04, 01:43
Typowe Hamerykańskie ciasto: Murzynek nadziewany ołowiem :-)

bojleros

2021-05-04, 06:39
I jeszcze o gnoju per pan mówią...

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-04, 08:52
Spójrzcie na stop klatce jak zwykli szarzy obywatele z pierwszej łapanki jak posługują się bronią, pozycja ciała, nogi, ręcę. Widać, że ta broń to nie jako błyskotka. U nas ta speudo obsikana policja nie potrafi tak operować bronią jak tam pierwszy lepszy (biały) mężczyzna.

kawior2007

2021-05-04, 14:16
Zajebisty tej kurs, od razu można se do bambusa ponapie**alać

Pan_Doktur

2021-05-04, 18:50
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Spójrzcie na stop klatce jak zwykli szarzy obywatele z pierwszej łapanki jak posługują się bronią, pozycja ciała, nogi, ręcę. Widać, że ta broń to nie jako błyskotka. U nas ta speudo obsikana policja nie potrafi tak operować bronią jak tam pierwszy lepszy (biały) mężczyzna.



pan policjant mówi, że to byli pracownicy strzelnicy. Jak nasza policja ma mieć doświadczenie w strzelaniu do śmieci jak mało który ma broń