18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IPhone

zakart • 2015-12-05, 01:43
iPhone to wynalazek szatana. Dowód? Polej to gówno obficie wodą święconą, a zaraz przestanie działać.

MarekArekCzarekDarekJarek

2015-12-05, 21:20
@AlKubal

Posiadam IPhone 5 i nie narzekam (rodzice mi go nie kupili). Zapiedala jak zły przy 1gb ramu. Wasze Andki zesrały, by się przy 1gb ramu i cieły jak emo.

~PowerBoBass

2015-12-05, 21:45
Mit obalony



Woda święcona nie działa.

cookibmx napisał/a:

@AlKubal

Posiadam IPhone 5 i nie narzekam (rodzice mi go nie kupili). Zapiedala jak zły przy 1gb ramu. Wasze Andki zesrały, by się przy 1gb ramu i cieły jak emo.



Mam koreańskiego Samsunga cegłę S4 Zoom z 1,5GB RAM i kupy ani rys na nim nie widać. Próżno próbujesz się dowartościować ;-)

wochu

2015-12-05, 21:45
przepisane gówno z kwejka.

zgbietko

2015-12-05, 21:48
zaraz bedzie gównoburza, ale jesli chodzi o komfort pracy na urządzeniach apple, szczególnie dla grafików/programistów itp. to jest bajka. Tam po prostu wszystko działa jak należy.
Fakt, jest to drogi sprzęt, za drogi, i ostatnio wypuszczone modele (czy to iphony czy laptopy) są coraz gorsze. Brakuje Jobsa.

I nie, nie mam iphona, ale po przygodzie z androidem na 2 telefonach, z przyjemnością używam teraz mobilnego Windowsa.
Android to syf.

zakart

2015-12-05, 22:49
PowerboBass: Ale to nie jest woda święcona tylko kranówa. Robisz w ch*ja...

GangBang

2015-12-06, 00:56
midnightc napisał/a:

Widzieliście kiedyś księdza w czasie deszczu? Zastanawiające prawda?


Przypadek :?: Nie sądze.. :dead:

franz_maurer

2015-12-06, 02:01
Nie żebym bronił tej firmy ale Iphona uważam za zajebisty telefon. miałem wcześniej 4 telefony z androidem i każdy po kilku miesiącach działał jak gówno. I nie dla takich bogatych dzieciaków swoją piątkę wyrwałem za 700 ziko.

Bir

2015-12-06, 10:43
Miałem Nokie, Androidy, Symbiany i telefony typu "lg cookie", ale to przy iPhonie zostałem najdłużej, pomijając wysoką cenę (chyba tylko w Polsce trzeba zapie**alać 3 miesiące bez wydawania ani złotówki żeby sobie takiego sprawić) to jest to bardzo dobre urządzonko.

Aha, to że wasz Android ma 18 rdzeni i 50gb ramu nie czyni w żadnym stopniu tego telefonu lepszym, Android to zwykłe gówno robione na pierdyliard urządzeń stąd tak ch*jowo działa ;)
:idzwch*j:

DanBK

2015-12-06, 13:37
Wychodzi na to, że matka kiedyś paprotkę nad telewizorem wodą święconą podlewała. Jak przelała doniczkę to tylko się iskry posypały i buchnęło ogniem siarczystym. To pewnie przez TVN.

artiee

2015-12-06, 23:03
PosameYaya. Kup se highenda z androidem i nie pie**ol. Mam S5 i dalej śmiga jak burza mimo blisko dwóch lat na rynku. Używałeś najtańszych androidów to teraz beczysz, że to gówno. Ja z kolei nie trawię iOS. Do szybkości i responsywności nie mogę się doczepić to do wyglądu i personalizacji czegokolwiek jak najbardziej. Nosz k***a żeby sobie launchera na swój wygodny nie można było zmienić?To taki system dla upośledzonych.

ZakunFandom

2015-12-06, 23:38
Naiwność, że kupiłeś prawdziwie święconą wodę.

Bir

2015-12-07, 08:58
artiee napisał/a:

PosameYaya. Kup se highenda z androidem i nie pie**ol. Używałeś najtańszych androidów to teraz beczysz, że to gówno. Ja z kolei nie trawię iOS. Do szybkości i responsywności nie mogę się doczepić to do wyglądu i personalizacji czegokolwiek jak najbardziej.



Nie kupie "se" w życiu Androida, miałem SGS3 w czasach kiedy wyszedł dopiero na rynek i po kilku miesiącach użytkowania zaczął mulić jak jakiś pseudo-smartfon z biedronki.
Miałem też kilka generacji Xperi Z i było bardzo podobnie :)

artiee napisał/a:

Mam S5 i dalej śmiga jak burza mimo blisko dwóch lat na rynku.



A ja mam 4 letniego iPhona 4s który dalej jest wspierany i aktualizowany w dodatku do płynności działania systemu nie mogę się przyczepić, później przyszedł czas na 5s który nadal działa jak po pierwszym włączeniu, a teraz przymierzam się do kupna 6s. Ah no i oczywiście zapracowałem sobie na to wszystko sam (to tak w razie chęci przypie**olenia się do byle czego byleby się tylko przypie**olić).

artiee napisał/a:

Nosz k***a żeby sobie launchera na swój wygodny nie można było zmienić?To taki system dla upośledzonych.


Najlepiej nasrać widżetami na 20 kolejnych pulpitów na każdym mieć osobną tapetę i cukierkowe ikonki jak jakaś 13latka.

Poza tym sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Android to gówno, ten sam jest na telefon za 200zł jak i na ten za 2000zł różni się tylko nakładką na launcher od producenta + ewentualne pre-instalowane zamulające gówno od operatora. Nie mówię, że te telefony są złe, ale też gdyby producenci sami opracowali jakiś system to i urządzenia działałyby jak należy.

Zielonek92

2015-12-07, 18:17
Podobno woda święcona działa tak na wszystkie urządzenia elektryczne.

artiee

2015-12-11, 18:01
PosameYaya napisał/a:



Najlepiej nasrać widżetami na 20 kolejnych pulpitów na każdym mieć osobną tapetę i cukierkowe ikonki jak jakaś 13latka.



Napisałem o launcherze, który jest najzwyczajniej niewygodny na iOS. S3 też mam i nigdy mi nie zamulił. Nie wiem co ty z tymi telefonami wyprawiasz. Xperie Z też miałem, ale to za delikatne dla mnie, zmuł też nie było. Wyczuwam fanboizm, wszystko co nie Apple to be.