18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżyniery

TT4 • 2018-07-27, 23:44
Nie mam bladego pojęcia gdzie popełnili błąd...


bakus1233

2018-07-28, 12:52
@radek225 pojedź do Rosji, poznaj normalnych ludzi, to się przekonasz czy są tacy źli jak ich opisujesz :)

spoons

2018-07-28, 13:00
bakus1233 napisał/a:

@radek225 pojedź do Rosji, poznaj normalnych ludzi, to się przekonasz czy są tacy źli jak ich opisujesz :)




Aha, i stracił by wtedy podstawy do takiego pie**olenia w necie, które najwyraźniej zastępuje mu hobby :D

radek225

2018-07-28, 13:39
bakus1233 napisał/a:

@radek225 pojedź do Rosji, poznaj normalnych ludzi, to się przekonasz czy są tacy źli jak ich opisujesz :)



Wszyscy nie są źli. Na pewno znajdziesz ruska, który nie jest alkoholikiem, który dobrze zarabia i chodzi do pracy, i nie mam tu na myśli oligarchów. Na pewno znajdziesz uczciwego, pracowitego cygana, Niemca szczerze żałującego holocaustu, ogarniętego Amerykanina, dla którego JuEsEj nie jest pępkiem świata, czy ciapatego muzułmanina nie mającego beretu zrytego swoją religią. Są to wyjątki potwierdzające regułę niestety.

Novik

2018-07-29, 00:28
Syka blyat.

tracerx

2018-07-29, 01:17
"Jedyne, co podoba mi się ruskiego, komunistycznego to Wilk i Zając, który mimo ruskiego pochodzenia niczym nie ustępował Asterixowi, Smerfom, czy Myszce Mickey."
pie**olnięty jesteś :D , tylko smerfy

Tryper

2018-07-29, 02:47
Po ch*j się tam w ogóle wpie**alał ?

kaziolord

2018-07-29, 07:21
Co jak co @radek225 nie chciało mi sie tego czytać ale wciągnęło mnie i dodam jeszcze że ruskie w grach multi to już totalne dno.

Dżizas_kurde

2018-07-29, 16:21
Powiem tak...
Z ruskimi różnie bywało... a trochę ich znam i z racji wykonywanego zawodu (nie k***a nie jestem kierowcą tira)
sporo czasu z nimi spędzam.
Toteż : JEśli chodzi o rosjan naprawdę fajni ludzie (tacy zwykli) gościnni, ciepli, z poczuciem humoru - są "nami" sprzed 30 lat...mają niewiele, ale wszystkim się podzielą, umieją się bawić, im radość w duszy gra w tym nudnym i szarym jak p*zda kraju (rosja..)

Za to ukraińcy...

łooooo k***a.....
ło jaaaa pie**ole......
Powiem tak... NIGDY nie odważyłem się zjeść czegokolwiek czego sam nie odpakowałem na tym k***a dzikim wschodzie.
JEsteśmy ich k***a wrogiem numer jeden (tak jak cała reszta sąsiadów tego plemienia)
To jest k***adopiero svołocz...
Jak mi k***a KABAN (bo tak ich nazywamy na podkarpaciu) przywiezie pizzę albo kebsa i się ch*j odezwie... to "pie**olę nie biorę"
Nie robie zakupów w sklepach gdzie pracuje ta svołocz..
Nie korzystam z przybytków gdzie pracuje ta svołocz...

Spędziłem w mordorze ponad półtora roku... (i ostatnio rzadziej ale jedenak też kilka razy w miesiącu u nich jestem)

Nie życzę nikomu kontaktu z żadnym k***a kabanem....

Wszyscy są fajni i mili.. po tej stronie granicy...

gierq

2018-07-29, 18:58
radek254 czy hui wie jak bol dupy to masz straszny jebac bolszewikow to jasne ale j***ni banderowcy wcale nie sa lepsi a ty mi tu pie**olisz ze sa podobni do nas w morde powinies dostac za takie slowa

He...........13

2018-07-29, 20:20
I to jest prawda ze bardziej nienawiadzimy Rosji niz kochamy Polske radek254

an...........se

2018-07-30, 12:55
radek225 napisał/a:

Widzę, że bezpieczeństwo i higiena pracy ponad wszystko. Jak ja tego sk***iałego języka NIENAWIDZĘ. Co byś po rusku nie powiedział, brzmisz jak napie**olony menel z dworca, który przykucnął sobie gdzieś w kącie i sączy litra, albo dyktę...



pie**olisz, jak Antek Zośkę.
Nie uważałeś na historii, czy po prostu jesteś selektywny względem Rosji, bo jakiś Wołodia obraził na forum Twoją starą?
Ludzie Twojego formatu postrzegają w ten sam sposób Polaków - jako brudasów, złodziei, kombinatorów, bumelantów i chamów.
Jeździsz autobusem? Nie? To przejedź się w gorący letni poranek i poczuj aromat polskości, a nie będziesz się dopie**alał do Słowian. O śmierdzących dresiarzach z Ukrainy i Wołyniu to ani słowa, bo "mieszają się z Polakami". Czyli co? Takie same flejtuchy z grzywkami ciętymi od linijki?
Najpierw wypierz swoje obsrane majty, zanim zaczniesz obgadywać cudze.

radek225

2018-07-30, 16:16
gierq napisał/a:

radek254 czy hui wie jak bol dupy to masz straszny jebac bolszewikow to jasne ale j***ni banderowcy wcale nie sa lepsi a ty mi tu pie**olisz ze sa podobni do nas w morde powinies dostac za takie slowa



Czytaj debilu ZE ZROZUMIENIEM:

Te kacapskie ryje poznam z kilometra. Ukraińca nie (nie poznam), bo w większości mieszają się oni w tłumie z Polakami, i podobni (WIZUALNIE) są do nas.

Nie chodziło mi, że mentalnie są to Polacy. Chodziło mi o FIZJONOMIĘ tłuku, który wybiórczo interpretuje to, co przeczyta.

issues182

2018-07-30, 20:46
Ani rassijanin ani "Szwab" Teuten moim przyjacielem nie będzie. Kto finansował rewolucje bolszewicką i dla czego? Kim jest Altiero Spinelli. Od, zachód który z otwartymi rekami czeka aby poczęstować nas swoją przepięknie podanym daniem, nie różniącym się za bardzo od kacapskiego. A zatrucie pokarmowe jak znalazł, sam leczyć się nie możesz a bo nie wolno o nie nie taka była umowa ja mam lek na to ale sorry dostaniesz go pod paroma warunkami. Teraz nie możesz pić swojej wody. I "niech żyje 1000 letnia rzesza" tfu tfu tfu

CCCP

2018-07-31, 01:10
radek225 pie**olisz jak potłuczony, poznałeś w ogóle bliżej jakiegoś Rosjanina? Wiesz, dlaczego mówią do ciebie po rosyjsku i mają nadzieję, że coś zrozumiesz? Bo rosyjski i polski to wbrew pozorom bardzo podobne języki. Kiedy ja starałem się dogadać z Rosjanami, to mówiłem trochę po polsku i trochę po rosyjsku, rozumieliśmy się bardzo dobrze. Mamy wiele podobnych i takich samych słów oraz bardzo zbliżoną gramatykę. Kiedy Polak mówi, że język rosyjski jest paskudny, to w pewnym stopniu dopie**ala sam sobie. Dla większości narodów niesłowiańskich nasze języki są praktycznie nie do rozróżnienia. Z tym rozpoznawaniem "kacapów" po ryjach też uskuteczniasz jakąś goebbelsowską propagandę. Piszesz, że Ukraińców nie rozpoznajesz i wtapiają się w tłum. A wiesz, że duża część Ukraińców jest etnicznymi Rosjanami? Takich twarzowców jak na twoim obrazku to ja i w Polsce wielu widziałem. Wystarczy się przejść po Warszawskiej Pradze czy jakichś zabitych deskami polskich wiochach. Bardziej się rozpisywać nie będę, bo ja mam co robić w porównaniu do ciebie.

KarpKiller

2018-07-31, 13:26
radek225 napisał/a:



Czytaj debilu ZE ZROZUMIENIEM:

Te kacapskie ryje poznam z kilometra. Ukraińca nie (nie poznam), bo w większości mieszają się oni w tłumie z Polakami, i podobni (WIZUALNIE) są do nas.

Nie chodziło mi, że mentalnie są to Polacy. Chodziło mi o FIZJONOMIĘ tłuku, który wybiórczo interpretuje to, co przeczyta.



Z nie sposób się z tym nie zgodzić. Koleżkowie zza wschodniej granicy mają takie specyficzne ryje, że łatwo ich rozpoznać czy to na mieście, czy też nawet w telewizji jak coś leci - patrz ostatni mundial - przecież od razu było widać że grają ruscy. Na wakacjach za granicą też od razu widać który kacap jest z Rosji bo to jest taka ichniejsza uroda. Co do Ukraińców to zauważyłem taką prawidłowość (a jest ich od ch*ja u mnie w mieście) - jak przyjechał z rodziną to wygląda dobrze i wpisuje się tłum, ale typowe robole jak chodzą po dwóch czy trzech np na zakupy to tak się wyróżniają że z 400m dostrzegam, że to nie Polak.