18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynierowie w berlinie...

~DMT • 2019-01-08, 07:21
Świętują nowy rok...



bloodwar

2019-01-08, 08:01
Nie ma chyba lepszego opisu aktualnej sytuacji w Niemczech niż policja uciekająca w popłochu przed uzbrojonym mocnoopalonym bandytą

~Velture

2019-01-08, 08:15
@up
Skup się na prawdziwych problemach na świecie a nie się dopieprzasz na siłę do niemiec.
W Polsce przecież nie ma demokracji ani konstytucji i są łamane prawa człowieka.

Wiem co piszę bo w tvn pani dorotka wellman i monika olejnik mi mówiły.

TT4

2019-01-08, 08:52
Up A ty znowu tym swoim schematem próbujesz nałapać piwek. Słabo. Wymyśl coś nowego.

janlew

2019-01-08, 09:26
Ja pie**ole, tylko żeby tym razem gazowali swoje odpady np. we Francji, a nie znów k***a u nas.

Cloverface

2019-01-08, 11:12
I ja się k***a dziwie nawet w naszym kraju jak jakiś idiota będzie do Ciebie pruł z gnata to k***a policjanty go odjebie nawet z konsekwencjami. Tam k***a bija ich pałami, depczą, skaczą, dźgają nożami, a ci nawet pistoletu nie wyjmą. Coraz mniej mi się po tej Europie chcę jeździć.

Dr0mg

2019-01-08, 14:50
no poza tym że strzela ślepakami..

TB303

2019-01-08, 15:21
Velture napisał/a:

@up
Skup się na prawdziwych problemach na świecie a nie się dopieprzasz na siłę do niemiec.
W Polsce przecież nie ma demokracji ani konstytucji i są łamane prawa człowieka.

Wiem co piszę bo w tvn pani dorotka wellman i monika olejnik mi mówiły.


Weź się zamknij, k***a :homer:
Ani to oryginalne, ani zabawne, a tylko robisz z siebie jeszcze większą, atencyjną k***ę. To nic osobistego, po prostu wk***ia mnie ciągłe wałkowanie tego samego żartu.

ZatoX

2019-01-08, 18:41
Velture napisał/a:

@up
Skup się na prawdziwych problemach na świecie a nie się dopieprzasz na siłę do niemiec.
W Polsce przecież nie ma demokracji ani konstytucji i są łamane prawa człowieka.

Wiem co piszę bo w tvn pani dorotka wellman i monika olejnik mi mówiły.



Zamknij p*zde.

Kveldulf

2019-01-08, 19:36
Dr0mg napisał/a:

no poza tym że strzela ślepakami..



Poprawcie mnie, jeśli mam zwidy, ale w 5 sekundzie poszła mu tylna szyba.

PieronJasnySzlag

2019-01-09, 12:58
TB303 napisał/a:


To nic osobistego, po prostu wk***ia mnie ciągłe wałkowanie tego samego żartu.


A nas już wk***ia że ci inżynierowie, lekarze, kobiety i dzieci ciągle okazują się nie tymi którymi mieli być. Dlatego żart Veltura będzie śmieszny jeszcze przez 30 kolejnych lat.

TB303

2019-01-09, 15:50
Spiderowski napisał/a:

A nas już wk***ia że ci inżynierowie, lekarze, kobiety i dzieci ciągle okazują się nie tymi którymi mieli być.


A mnie to ch*j obchodzi. Ich kraj - ich problem.
Spiderowski napisał/a:

Dlatego żart Veltura będzie śmieszny jeszcze przez 30 kolejnych lat.


Te POPiS-owe, manipulacyjne gierki polityczne są raczej żenujące, niżeli zabawne, więc ten "żart" dla mnie, nigdy nie był, nie jest i nie będzie zabawny.

PieronJasnySzlag

2019-01-09, 21:07
TB303 napisał/a:


A mnie to ch*j obchodzi. Ich kraj - ich problem.


Jak by cie ch*j obchodziło to byś nie jęczał o żarty na ten temat.
A powinno to wszystkich obchodzić bo też jesteśmy w Europie i prędzej czy później te szambo dopłynie też do nas.