18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier z Nasa

Je...........ik • 2020-10-18, 20:37
Testuje nowatorski system mocowania krzyża na kaplicy.


luja27

2020-10-18, 22:01
Wincej tego gówna w Europie nam potrzeba :!: 0

Tryper

2020-10-18, 22:13
Po co ta k***a to rusza?

luja27

2020-10-18, 23:35
Cham napisał/a:

Po co ta k***a to rusza?



Bo to k***a z pontonu

:!:

shoe5maker

2020-10-18, 23:52
Cham napisał/a:

Po co ta k***a to rusza?



Obraża jego uczucia religijne.

Pralpunkt

2020-10-19, 00:26
Możesz mi powiedzieć na h*j mi las?

I ich oczom ukazał się las - las krzyży

Pewnie po to mu był ten krzyż

Pager

2020-10-19, 02:22
Szmaciarz pie**olony.

notak

2020-10-19, 07:30
@vifon125

gdzie mi z tym żymianinem

Ni...........ny

2020-10-19, 09:56
luja27 napisał/a:

Wincej tego gówna w Europie nam potrzeba 0


luja27 napisał/a:

Bo to k***a z pontonu




"Inżynier z Nasa" odnosi się do napisu na koszulce a nie do prawackiego synonimu murzyna z afryki.
Ślepy jesteś ? Typ jest biały i ma napis NASA na klacie, użyj chociaż trochę mózgu zanim coś napiszesz. :kawa:

janlew

2020-10-19, 10:41
Niezwyciężony napisał/a:


"Inżynier z Nasa" odnosi się do napisu na koszulce a nie do prawackiego synonimu murzyna z afryki.
Ślepy jesteś ? Typ jest biały i ma napis NASA na klacie, użyj chociaż trochę mózgu zanim coś napis


A ty nie jesteś czasem ślepy? Tak właśnie wyglądają niektóre muslimy. Ten nawet troch do Zinedine ZIdana podobny, który też jest przecież muslimem z Algierii. A jak ty wysiliłeś mózg, że mówi ci coś napis na zapewne zaj***nej koszulce, to nie wiem.
Nieistotne, pontonowy cwe* jest w chrześcijańskim świecie, a panoszy się jak żyd przed wojną.

paredao

2020-10-19, 10:54
Oczywiście kolor skóry: jasnokałowy.

Ni...........ny

2020-10-19, 11:17
janlew napisał/a:

A ty nie jesteś czasem ślepy? Tak właśnie wyglądają niektóre muslimy. Ten nawet troch do Zinedine ZIdana podobny, który też jest przecież muslimem z Algierii. A jak ty wysiliłeś mózg, że mówi ci coś napis na zapewne zaj***nej koszulce, to nie wiem.
Nieistotne, pontonowy cwe* jest w chrześcijańskim świecie, a panoszy się jak żyd przed wojną.



Wymyślasz sobie argumenty na siłę żeby pasowały do twojego światopoglądu i tyle.

Wyciągasz z dupy tezę że przypłynął na pontonie z afryki.
Jest biały ? Pewnie z Algierii. Napis na koszulce ? Pewnie ukradł bo to przecież muslim z afryki.

Problem w tym że obiektywnie nic na to nie wskazuje. Typ może być kimkolwiek, i idąc waszym tokiem rozumowania można stwierdzić że jest podpitym polaczkiem w kradzionej koszulce, bo przecież polacy to złodzieje ;)
I jest to tak samo z dupy wyciągnięta teza jak ta o pontonie z afryki.

Wszystko się dzieje w Chadwell Heath – dzielnica Londynu więc algierczyk jest mało prawdopodobny, do tego po muslimie należałoby się spodziewać allahu akbar. Przez policje na ten moment jest to traktowane jako zwykły wandalizm.