18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inwestor.

zwierzak30 • 2021-02-26, 20:42
W skrócie z tego co zrozumiałem.
Inwestor "kupił"ziemię pod inwestycje.A że na parceli były garaże to go już ch*j obchodziło.Wszyscy właściciele dostali nakaz eksmisji do 31 jakiegoś tam miesiąca.Inwestorowi się piekliło,przyjechali wcześniej i zaczęli robić demolkę(firma od inwestora).A zachowanie policji utwierdza mnie w przekonaniu iż jest to wał.W 8.54 naczelnik policji Oleg,dystryktu Timiryazevsky. :mrgreen: Pownie kumpel inwestora,bądź utrzymanek . :)
Ludzie się trochę wk***ili i oto efekt.
ps;
Sądząc po ilości karków inwestora,spodziewali się oporu,niezadowolonych właścicieli.
Parę minut Dzikiego Wschodu.
Trochę smutne,bo pokazuje że jeśli ktoś ma w ch*j hajsu i plecy.To ch*ja mu zrobisz.
Życie. :mrgreen:
Jakby ktoś chciał zobaczyć w pełnej rozdzielczości,odsyłam na YT.
W skrócie z tego co zrozumiałem.
Inwestor "kupił"ziemię pod inwestycje.A że ma parceli były garaże to go już nie obchodziło.Wszyscy właściciele dostali nakaz eksmisji do 31 jakiegoś tam miesiąca.Inwestorowi się piekliło,przyjechali wcześniej i zaczęli robić demolkę(firma od inwestora).A zachowanie policji utwierdza mnie w przekonaniu iż jest to wał.W 8.54 naczelnik policji Oleg,dystryktu Timiryazevsky. :mrgreen: Pownie kumpel inwestora,bądź jego spąsor. :)
Ludzie się trochę wk***ili i oto efekt.
ps;
Sądząc po ilości karków inwestora,spodziewali się oporu,niezadowolonych właścicieli.
Parę minut Dzikiego Wschodu.
Trochę smutne,bo pokazuje że jeśli ktoś ma w ch*j hajsu i plecy.To ch*ja mu zrobisz.
Życie. :mrgreen:

Jakby ktoś chciał zobaczyć w pełnej rozdzielczości,odsyłam na YT.
Limit wiekowy. :)
https://www.youtube.com/watch?v=RmCMs4C9Hwk&ab_channel=SADB

St...........on

2021-02-27, 21:18
zwierzak30 napisał/a:


Trochę smutne,bo pokazuje że jeśli ktoś ma w ch*j hajsu i plecy.To ch*ja mu zrobisz.
Życie.


Nie do końca ;) nikt nie jest niesmiertelny, świat jest pełny takich Stefanów W.

wertuqq

2021-02-28, 16:33
Po kształcie i rozmiarze noska, bardzo łatwo domyślić się korzeni nowego właściciela.

P(r)OLAND

2021-02-28, 22:02
"spąsor' dawno nie widziałem takiego nie dojeba :shock: