18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inwazja na Amerykę

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-07-04, 20:22
Ruskie dojeżdżają Yankesów...


Stare ale nie znalazłem. Mnie rozbawiło. Jak było to w p*zdu.

nespriv

2018-07-06, 22:28
ch*j z przekazem ale ruscy robili kiedyś świetną muzykę, np. taki Modest Mussorgsky.

edek.bajzel

2018-07-06, 22:54
lubię oglądać filmy z serii Science fiction

mamurra

2018-07-07, 00:34
Ten film to, oczywiście, komedia? Coś jak o Mongolii napadającej Chiny?

FransFr

2018-07-07, 09:32
hfbnmiuytp napisał/a:

nie, to troll amerykański, ja pie**ole zero wiedzy o świecie i sytuacji politycznej :/



Zero pojęcia o świecie to nie masz ale Ty. Jak tylko unia europejska padnie, a będzie to proces o drastycznym przebiegu, to my jako państwo przestajemy istnieć. UE to jest żelazna kula przywiązana do niemieckiej nogi co by nie uwolnić ich potencjału militarnego (dla Niemców opracowanie broni atomowej to kwestia kilku miesięcy - patrz Siemens) oraz żeby nie skoczyli sobie z Rosjanami w ramiona. Jeśli nie rozumiesz skutków jakie może to dla nas przynieść to lepiej nie zabieraj głosu.

Edit. Taki jeszcze mały szczegół. Putin wielokrotnie w stosunku do UE (czytaj do Niemców) wspominał o ładzie XIX wiecznym. I to jest to czego pragną Rosjanie, pragną nowego koncertu mocarstw europejskich.

nowynick napisał/a:


Anektować obszar, zarządzać, czerpać profity. Poza krucjatami i bezmyślnemu marnowaniu okazji (patrz Polacy pod Wiedniem, mogli parę dni zaczekać i włączyć Cesarstwo Austriackie w granice Rzeczypospolitej) nikt wojny nie prowadzi dla samego mordowania (poza niemcami, eh jak ja tych kurew nienawidzę mimo, że już tyle lat minęło)



Widać że całkowicie nie rozumiesz skali, czym było Święte Cesarstwo Rzymskie, po takim akcie zwaliłyby się nam na głowy wszystkie państwa niemieckie (szczególnie Prusy, Brandenburgia i Saksonia) oraz Szwecja. RON była już trupem, tylko nie zdawała sobie z tego sprawy.