18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja w Stockton

~_Yarko_ • 2021-06-23, 11:53
Kalifornia 11.05.2021, podejrzenie włamania.
Funkcjonariusz Jimmy Inn (30 lat) został postrzelony zaraz po tym, jak rozpoczął interwencję.
Partner postrzelonego usłyszał strzały i zobaczył mężczyznę z bronią stojącego nad rannym oficerem.
Podejrzany wyciągnął z domu dziecko i zaczął się nim zasłaniać.
Ktoś z sąsiedztwa zdołał zaatakować mężczyznę i uwolnił chłopca.
Ranny oficer zmarł w szpitalu.


dr_dex

2021-06-23, 22:30
Koniec filmy najlepszy: zaj***l murzyna jak psa pod plotem.
Tylko szkoda pierwszego policjanta

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-23, 22:44
PeteN88 napisał/a:

Niech zgadnę, absolwent "szlachta nie pracuje", dla którego coś jest lewe albo prawe, PiS albo PO.



Pudło lewaku :mrgreen:

ziu

2021-06-24, 01:15
@up
Maksymalnie możesz mieć magistra polerowania druta bez izolacji.

PeteN88

2021-06-24, 01:48
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Pudło lewaku



Nazywając mnie lewakiem dowiodłeś, że jednak miałem rację.

notak

2021-06-24, 06:55
BrainOsw napisał/a:

@nowynick
i to pokazuje jakimi j***nymi fajami są, stoją niby na straży prawa, składają przysięgi, a i tak koniec końców odpie**alają ludzi, zamiast doprowadzić ich do sądów i tam dostaną należytą karę wg prawa? Nieudolność aparatu sądowniczego to inna sprawa. I do tego ucieczka do prymitywnych zachowań typu zemsta, siadają emocje, to nie jest robota dla nich. No cóż ale jak policjant rozpie**ala kogoś to powiedzą napewno sobie zasłużył, choć dowody świadczą, że bardzo chętnie łamią prawo dla własnych korzyści a wyroki dostają wyjątkowo łagodne, a powinno być wręcz przeciwnie, skoro ktoś na takiej pozycji łamie prawo. Kraj kwitnącej cebuli i janusza.



sam jesteś faja,
nie pamiętasz, a ja doskonale jaka byla przestępczość i bandytyzm lat dziewięćdziesiątych,
Magdalenka była przełomem, potem tylko czystki i dlatego teraz jest spokojnie

Wiewór

2021-06-24, 14:22
Ścierwo tego murzyna powinni wozić na masce radiwozu po gettcie i przez megafon głosić że każdy murzyn tak skończy jeśli zaatakuje policjanta.

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-24, 19:14
PeteN88 napisał/a:

Nazywając mnie lewakiem dowiodłeś, że jednak miałem rację.



Ale wiesz, że ty sam pierwszy wrzuciłeś mnie do wora "szlachta nie pracuje"...? Dasz radę to jakoś ogarnąć, czy jesteś na etapie wyparcia...?

vodka81

2021-06-24, 20:29
j***ny smoluch
black crimes matter

HermanVonSztolc

2021-06-28, 11:50
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niech zgadnę - absolwent Uniwerystetu Warszawsko-Lewackiego albo zaledwie jakiegoś eksternistycznego kursu kładzenia fugi online...?



Ja pie**ole ty umiesz czytac ze zrozumieniem... napisalem ze multikulti miedzy innymi jest winne tej sytyacji w USA to gdzie mi do lewactwa buraku. A prawda jest taka ze ukryty gej taki jak ty zawsze bedzie twierdzil zw gejostwo pali na sniadanie .XD.XD beka z ciebie lewaku .XD

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niech zgadnę - absolwent Uniwerystetu Warszawsko-Lewackiego albo zaledwie jakiegoś eksternistycznego kursu kładzenia fugi online...?



Ja pie**ole ty umiesz czytac ze zrozumieniem... napisalem ze multikulti miedzy innymi jest winne tej sytyacji w USA to gdzie mi do lewactwa buraku. A prawda jest taka ze ukryty gej taki jak ty zawsze bedzie twierdzil zw gejostwo pali na sniadanie .XD.XD beka z ciebie lewaku .XD

A jedyne w czym miales racje w swoim zyciu to wymyślając swoj Nick na ten portal .XD .XD .XD