18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

interwencja straży miejskiej w Lublinie

chong • 2015-04-10, 23:48
Skaterzy vs. Straż Miejska

akcja dzieje się w międzynarodowy dzień deskorolki w Lublinie. Tego dnia skaterzy mieli pozwolenie od prezydenta miasta na przejazd po mieście kończąc zawodami pod ratuszem w Lublinie, jednakże niedoinformowana straż miejska przybyła na miejsce próbując zgasić imprezę.

akcja od 0:36


Xian5

2015-04-11, 13:01
k***a to lepiej żeby w chacie siedzieli. Ja już nie śmigam ale kilka lat wstecz katowalem deske po 7h dziennie, teraz zrzucam małą oponę na siłowni o której wczesniej bym nie pomyslal. A dwa to zawsze przyklaskuje skejtom, infrastruktura to jedno ale brak skateparkow to drugie, k***y zamiast tylu placow zabaw niech buduje skateparki

Najlepszy_na_świecie

2015-04-11, 13:24
GuziX napisał/a:

Oj stery_srh nie bulwersuj się jak suszony penis.

Chłopaki uratowali pedała na desce to prawda. Ale faktem jest że jeden pedał na desce więcej, to większa szansa na harda z udziałem tego szczyla.

Jestem za !



@GuziX, nazywasz gościa pedałem w rurkach, tylko po co te epitety? Od filmu minęło ponad 8 lat i skąd możesz wiedzieć wiesz kim jest ten chłopak i co udało mu się osiągnąć? Jak widzisz z filmu spędzał czas na świeżym powietrzu, zamiast gnić przed monitorem, a wtedy nie nosiło się rurek. Dalej jeździ na desce, bo ma pasję, czego i Tobie życzę.

Mogę Wam co nie co powiedzieć o tym filmiku sprzed ponad 8 lat, bo pierwszy raz widzę tu nagranie z sytuacji, którą znam. Jak widzicie w tytule był Go Skateboarding Day, a poszło o zeskoczenie ze schodów (dwóch schodków o łącznej wysokości ok. 25cm). Nie próbujcie tu widzieć jakiejś nienawiści, bo to bez sensu. Straż Miejska przeprosiła głównego bohatera, a on ich i z czego tu robić znowu burzę?

PS. Mówisz o nim szczyl, a sam masz 22 lata, podczas, gdy on jest dwa lata starszy od Ciebie... Bez komentarza.

ferdziu7

2015-04-11, 13:50
Już lepiej niech sobie jeżdżą na deskach, przynajmniej mają jakieś zajęcie, a Straż Miejska się zajmuje głupotami. skaterzy przynajmniej walczyli o swojego i za to piwo ;)

danielkillbill

2015-04-11, 13:53
gowniarzeria i tyle, a te matoly ze srazy to do pasania owiec by sie nie zdal

kszan

2015-04-11, 14:00
ch*j ze gowniarze ale maja zajawke chociaz a nie jak wy przed monitoeem xale zycie. Za niedługo w tym kraju nje bedzie mozna bylo NIC robic. Pamietam juz za malolata, nie graj w pilke pod blokiem bo pilka odbija sie od betonu i spoleczniakom zaklucasz spokoj, nie jezdzij na rolkach bo kolka za bardxo klekocza, nie smiej sie zbyt glosno bo społersynie slysza arcy ciekawej audycji z mszy na tv trwam, nie biegaj bo nie-tak dla zasady. Najlepiej go wgl nie wychodzic z domu, napic sie wodki, wlaczyc tvn i z dnia na dzien stawac sie wiekszym debilem zeby latwo bylo toba manipulowac

Nikczemny_Płód

2015-04-11, 15:18
Ale k***a wy pie**olicie.

Piskliwe głosy, no taki wiek, biologii nie oszukasz. Jeżdżą na desce? Ano przynajmniej coś robią.

Jak byłem w ich wieku to śmiałem się z deskowców, bo miałem rower. Taka typowa wojna małych subkultur. Kończąca się wspólną grą w piłkę albo oklepem do pierwszej krwi.

Niech sobie jeżdżą a nie kiszą dupy w domach przed monitorami. Serio nie widzicie degradacji społeczeństwa?

Jak ide na drążek to nie widze żadnych maluchów w okolicy a jeszcze 7 lat temu to było ich od ch*ja.


I tak, pomimo w miarę młodego wieku jestem zdania, że komputery wyparły to co było kiedyś super. Relacje między ludzkie.

MajkelT

2015-04-11, 16:18
Ale o co chodzi, dostali pozwolenie na przejazd a nie na pajacowanie .

revelsat

2015-04-11, 18:46
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego. ;-)



prawda, lepiej niech siedzą przed kompami całe dzieciństwo. Też nie przepadam bo mnie to nie kręci, ale czy mi to przeszkadza? absolutnie nie, no chyba że się debile znajdą co odpie**alają piruety i zagrazają innym

KingOfDarkness

2015-04-11, 19:56
Pod ratuszem powiadasz... w lesie.... :lol:

Sprzedawca

2015-04-11, 20:01
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego. ;-)



Masz rację. Lepiej, żeby siedzieli przed kompami w domach albo rozj***li jakiś przystanek dla zabawy niż jeździli na deskach, bo to jest niedopuszczalne co oni tam wyprawiają.

ny...........ah

2015-04-11, 20:55
Większość tu komentujących to grube pryszczate świnie które z domu wychodzą jedynie po chipsy i cole i gdyby choć trochę zaciekawili sie czemu skejci jeżdżą po murkach/skaczą ze schodów to by wiedzieli ze legalnych miejsc do jazdy na desce,szczególnie w małych miastach i wsiach jest tyle co muzułmanów w Japonii i nie ma dużego wyjca bo gminom szkoda na to kasy...

No...........uk

2015-04-12, 02:05
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie przepadam za SM, bo to gnidy i darmozjady - ale zgraja pryszczatych kutiasiarzy o piskliwych głosach, z tymi deskami, to jest coś jeszcze bardziej skuwiałego. ;-)



A tam bredzisz jak poj***ny... Dobrze, ze sobie smigaja na deskach czy bmx, zobacz jaka maja zgrana paczke, jeden za wszystkich wszyscy za jednego, chlopaki lepiej niech sobie smigaja na swoich deskach nizeli napie**alaja browary po klatkach i rozkminiaja skad i za co ogarnac wora i upie**olic leb.