18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2020-06-19, 07:31
piotrekt1976 napisał/a:

pojezdzij po niemczech, tam mozna zaparkowac na awayrjnych na srodku miasta gdzie sa 2 pasy i zablokowac jeden pas ruchu i nikomu do glowy nawet nie przyjdzie karac kogokolwiek za to, czemu?bo np trzeba odebrac zamowienia z pizzeri albo dowiezc towar. Co ludzie daja miejsca pracy i placa podatki wiec Policja a nie Milicja jak w Polsce nie przypie**ala sie do nikogo od kazdy doskonale zdaje sobie sprawe ze zarznac i zjesc barna mozna tylko raz. Wiesz co to sa normy spoleczne?, to jest cos co funkcjonuje w przestrzeni publicznej i nawet jesli nei do konca pokrywa sie z aktualnym stanem prawnym a nikomu nie szkodzi jest uznawane za tzw " norme". latwo kazdego zajebac przepisami, i co zrobicie gownozercy jak juz zabijecie ostatniego " prywaciarza" kolejny bambustan ? bo ile mozna drukowac extra pieniedzy ? Ja pie**ole szkoda slow ...



Eee chcesz mi powiedzieć, że facio dostaje mandat za ch*jowe parkowanie to zwija biznes tak? Zanim dostaniesz erekcji na temat parkowania u szwabów to się lepiej dowiedz jak tam jest, bo w dużych miastach nawet w obrębie swojego mieszkania nie zaparkujesz jak nie zgłosisz pojazdu jako mieszkaniec i rano będziesz miał przykrą niespodziankę.
To, że ktoś nie umie ogarnąć kilku prostych czynności jak parkowanie zgodnie z przepisami, lub załatwienie papieru na parkowanie w celu dostaw w obrębie swojego lokalu, to jest pie**olonym imbecylem, który dodatkowo odgraża i szarpie się ze służbami, czego ty chcesz tu bronić? Już pisałem, jak się tego typu problemy załatwia, ale jak ktoś jest cebulakiem mającym gnój zamiast mózgu to później się takie akcje odpie**ala.

ma...........83

2020-06-20, 21:17
złamał prawo? złamał! mógł przeprosić, ale wolał zgrywać ofiarę systemu i robić dramę. W dupie mam takich "mesjaszy" choćby i 1000 osób zatrudniał to nie ma prawa stać ponad prawem