18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

interwencja Straży Marszu

ArchMag • 2016-11-11, 21:40
Zagubiony ....



od 14 sek

Marsz Niepodległości 2016

Cyrk

2016-11-11, 22:25
Obstawiam stołecznego tajniaka...

wt...........us

2016-11-11, 22:42
to jest marsz pracowników ochrony? ;) )

~Velture

2016-11-11, 22:52
Nie rozumiem. Jak były burdy i zadymy przez lamusów co szukali zaczepki aby rzucać śmietnikami i palić radiowozy tvn'u to było źle.
Jak w końcu wyszedł marsz tego całego gówna i tvn razem z wyborczą nie mają się do czego doj***ć to dopie**alamy się do organizacji marszu, że nie chce leszczy z kominiarkami/chustami na ryjach którzy są potencjalnym zagrożeniem?

Brawo ty k***a.



tranzystor

2016-11-11, 23:08
Przykro się patrzy, jak takie bydło niesie polską flagę. Wepchnęli gnoja do swoich, bo to jest ich gość, który się zakręcił. Tak samo było w latach poprzednich, jak zadymiarze sp***alali w tłum marszu przepuszczani przez straż marszu.

ArchMag

2016-11-11, 23:12
Velture - troszkę się zagubiłeś jak "Wally" na tym filmie - to jest udana interwencja Straży Marszu (patrz na oryginalny tytuł filmu )

mygyry

2016-11-11, 23:17
Tak sobie oglądałem dzisiaj wiadomości na różnych stacjach w TV i powiem szczerze nazywanie publicznej tvpis w obraźliwym tonie jest idiotyczne, nie będę tłumaczył dlaczego i po co, bo każdy jakoś sam powinien sobie wnioski wyciągnąć, oglądając materiały z tego samego dnia i z tych samych wydarzeń

pieprzeadmia

2016-11-12, 00:15
szkoda że nie mogłem tam być , ale szacun dla tych 75 tys Polaków ,a tym kodersom tym na sadolu też h*j w dupsko

reakcja straży wzorowa

tranzystor

2016-11-12, 01:03
pieprzeadmia napisał/a:

szkoda że nie mogłem tam być , ale szacun dla tych 75 tys Polaków ,a tym kodersom tym na sadolu też h*j w dupsko

reakcja straży wzorowa




Nie mogłeś kucu być, bo starzy dali szlaban na wyjścia za pały z przyry?

~Velture

2016-11-12, 08:47
ArchMag napisał/a:

Velture - troszkę się zagubiłeś jak "Wally" na tym filmie - to jest udana interwencja Straży Marszu (patrz na oryginalny tytuł filmu )


Chodziło mi o komentarze pod filmikiem a nie o twój temat i opis.

szpajder

2016-11-12, 09:37
Antyfaszysta jaki wystraszony - poj***ły mu się miejsca i nie zrozumiał, gdzie odbywa się ich "kontr-manifestacja". Mam nadzieję, że obskoczył srogi wpie**ol.