18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja mILICYJNA w Swidnicy

Globus • 2021-06-28, 13:46
I jak tu ufać mILICJI ???



dowdow

2021-06-28, 13:53
odważny, ja bym nie ryzykował mając kobiete do "pomocy" w zatrzymaniu

lala1

2021-06-28, 13:53
Jaka k***a milicja? Zatrzymują jakiś pijanych patusów, którzy przeszkadzają im w wykonywaniu czynności

itakiniehehe

2021-06-28, 13:54
nie wiedziałem, że żeby użyć gazu , trzeba się wpierw przedstawić, dobrze wiedzieć

Asuritta

2021-06-28, 14:06
Podstawa prawna itp przecież nie was zatrzymano więc nie można podawać takich informacji postronnym obserwatorom zwłaszcza pijanym

0:56 "...zaraz ci nak***ie..." do policjanta

ostrzegał że użyje gazu zero reakcji Policja nie jest od błagania i powtarzania

1:26 stawianie oporu

Flip i Flap bez urazy od razu na koniec zmieniają wersje proszę pana ta... 0:53 pokazuje proszę pana xD, paragraf ok osoba pijana, grozi policji, agresywna itd wybierzcie sobie zjeby

mokark

2021-06-28, 14:15
Jak dla mnie spoko interwencja do naj***nych

silesian171

2021-06-28, 14:21
" kogo jak jak kogo ale mnie gazem bez przedstawienia....." a kto to burmistrz tej Świdnicy.

tfujdiler

2021-06-28, 14:41
psy dyscyplinarka patusy mandat

Krzysztof_Elbląg

2021-06-28, 15:09
Do lasu i pałą w dupe do połowy albo po piętach lanie
ech to były czasy

Gadozer

2021-06-28, 15:28
Patusy na akcji

Carolina_Reaper

2021-06-28, 15:54
lala1 napisał/a:

Jaka k***a milicja? Zatrzymują jakiś pijanych patusów, którzy przeszkadzają im w wykonywaniu czynności



do wszystkich pierdo***** ludzi kto dal wam prawo nazywać kogoś patusami ??? To raz, a dwa gdyby Twój kumpel był napie**alany bez powodu albo aresztowany „w imię prawa” to tez byś tak pisał ?? Jesteś głupia pipa która gowno przeżyła i gowno wie, wiec nie wyzywaj nikogo i nie komentuj bo sam jesteś patusem jak chcesz to adres na Priv i pogadamy inaczej lamusie do szpiku. Pies Cię i takim podobnym was j****.

[quote="Asuritta"]Podstawa prawna itp przecież nie was zatrzymano więc nie można podawać takich informacji postronnym obserwatorom zwłaszcza pijanym
0:56 "...zaraz ci nak***ie..." do policjanta
ostrzegał że użyje gazu zero reakcji Policja nie jest od błagania i powtarzania
1:26 stawianie oporu
Flip i Flap bez urazy od razu na koniec zmieniają wersje proszę pana ta... 0:53 pokazuje proszę pana xD, paragraf ok osoba pijana, grozi policji, agresywna itd wybierzcie sobie zjeby[/quot



To idz im odciągnij

[quote="Asuritta"]Podstawa prawna itp przecież nie was zatrzymano więc nie można podawać takich informacji postronnym obserwatorom zwłaszcza pijanym
0:56 "...zaraz ci nak***ie..." do policjanta
ostrzegał że użyje gazu zero reakcji Policja nie jest od błagania i powtarzania
1:26 stawianie oporu
Flip i Flap bez urazy od razu na koniec zmieniają wersje proszę pana ta... 0:53 pokazuje proszę pana xD, paragraf ok osoba pijana, grozi policji, agresywna itd wybierzcie sobie zjeby[/quot



To idz im odciągnij

[quote="Asuritta"]Podstawa prawna itp przecież nie was zatrzymano więc nie można podawać takich informacji postronnym obserwatorom zwłaszcza pijanym
0:56 "...zaraz ci nak***ie..." do policjanta
ostrzegał że użyje gazu zero reakcji Policja nie jest od błagania i powtarzania
1:26 stawianie oporu
Flip i Flap bez urazy od razu na koniec zmieniają wersje proszę pana ta... 0:53 pokazuje proszę pana xD, paragraf ok osoba pijana, grozi policji, agresywna itd wybierzcie sobie zjeby[/quot



To idz im odciągnij

[quote="Asuritta"]Podstawa prawna itp przecież nie was zatrzymano więc nie można podawać takich informacji postronnym obserwatorom zwłaszcza pijanym
0:56 "...zaraz ci nak***ie..." do policjanta
ostrzegał że użyje gazu zero reakcji Policja nie jest od błagania i powtarzania
1:26 stawianie oporu
Flip i Flap bez urazy od razu na koniec zmieniają wersje proszę pana ta... 0:53 pokazuje proszę pana xD, paragraf ok osoba pijana, grozi policji, agresywna itd wybierzcie sobie zjeby[/quot



To idz im odciągnij

cavern69

2021-06-28, 16:05
itakiniehehe napisał/a:

nie wiedziałem, że żeby użyć gazu , trzeba się wpierw przedstawić, dobrze wiedzieć



Tylko temu kolesiowi, bo ma zasady.

Nie daje sobie dojść na twarz nieznajomym :D

mesjans

2021-06-28, 16:23
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Do lasu i pałą w dupe do połowy albo po piętach lanie
ech to były czasy



A co już nie pchają ci pały do połowy w dupę, cóż czasy się zmieniają ale zawsze można ich poprosić.

dżonyłojlker

2021-06-28, 16:29
1:49 Rozumiem gnojów gonić za piwo, ale chłopa starego! Poj***ny kraj.