18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligentne szympansy

Chicago • 2013-04-12, 23:56
Sporo na sadolu małpiszonów <we wszelkim tego słowa znaczeniu ;) > które walą gruchę i szczerzą się do ludzi. Znalazłem coś innego, fajny materiał nakręcony przez NG, który pokazuje jak szympansy potrafią inteligentnie współpracować.


rusofil

2013-04-13, 16:11
Te cwane małpiszony są inteligentniejsze od większości użytkowników tej strony. Niektórzy mogliby się od nich uczyć.

pacyfista

2013-04-13, 17:01
Cytat:

Coś Ci się chyba z gorylem poj***ło. To goryle są zajebiście silne (bo i też wielkie). A szympans może i jest silniejszy od człowieka w przeliczeniu na kg masy, ale nadal nie dorównuje nam ciężarem, więc nie ma się czego obawiać



http://www.wykop.pl/link/1381469/dlaczego-szympans-jest-ok-4-razy-silniejszy-od-czlowieka/
Przesadziłem, do 5 razy silniejsze od ludzi. A tu historyjka co potrafi zrobić szympans:

In 2009, Charla Nash was attacked by a 200-pound chimp owned by a friend. The chimp attack victim’s friend asked for her aid luring “Travis” the primate back into her home. The exotic pet ripped off Nash’s lips, eyelids, nose, and hands before police officers put down the exotic animal.

Ne...........es

2013-04-13, 19:43
psemeq napisał/a:

a że małpy od ludzi się uczą, to teraz spora część Europy ma problem z darmozjadami na socjalu...


mowisz o ludziach swojego pokroju?

bimbastah

2013-04-13, 19:49
alfLeso napisał/a:

DNA małpie z ludzkim jest w 99% podobne.



O ile pamiętam DNA Pantofelka jest z ludzkim około w 95% podobne,do tego Pantofelek ma więcej chromosomów niż człowiek.

Deal with it.

Iguor

2013-04-13, 19:54
A pie**olenie, widać że koleś nie miał psa skoro nazywa to swoim największym odkryciem. Lessie wróć :(

tomii666

2013-04-14, 01:24
Możliwe jest to, że te istoty(małpy), zostały wytresowane, aby pomagać ludziom i ludzie którzy nagrywali ten materiał zostali poinformowani o tym zawczasu, aby nie wzbudzać podejrzeń.można powiedzieć, że zostały przedstawione warunki, które zostały spełnione, i dopiero po sprawdzeniu czy wszystko się zgadza, wtedy zostało to wypuszczone.