18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligentne fotoradary - k***a !!!

bochaczyk • 2013-02-27, 11:21
Materiał własny - gość rozwala ubarwianiem popularną k****ą wszystkich swoich wypowiedzi :] Na początku piszczy bo nałożyły się rozmowy. Film nie montowany, więc nie liczcie na poziom hollywoodzki ;)


Pozdrowienia dla radiowców z zasadą:
"Kulturalna 19-stka"

Proximate

2013-02-27, 20:22
Plusik za Unidena, fajnie odbiera, jaka antena?
Ja miałem Media Tech Legend II, k***a to ch*j, a nie słychać było z anteną włoską Sirio ML 140.
Antena na magnes z tyłu na bagażniku.

Dudzik

2013-02-27, 20:24
Koleś przynajmniej przecinki stawia widać do szkoły chodził. A przecinku nie przeczyta to przynajmniej stawia słowo "k***a" jako przecinek;) bo tak to by brzmiało:

Właśnie przecinek stanąłem na światłach ruszyłem a on tu przecinek zdjęcie przecinek zaczął napie**alać...

:)

Irasmatick

2013-02-27, 20:27
ANtenki na magnes wgle są z dupy... Mam identycznego unidena z antenką właśnie Sirio tyle, że na stałe zamontowaną, dłougość 140 cm i odbiera jak marzenie!

ANtenka nazywa się Sirio Bluecośtam... po zestrojeniu jak marzenie...


PS. Te uniedenki to nadal niby nielegalne!?

clipper

2013-02-27, 20:39
Z tego co się orientuję to tylko Uniden PRO 510 XL i PRO 520 XL. Czyli gość którego ma jest nielegalny. Ale i tak mu nic nie zrobią. Ogólnie rzecz biorąc handlować tym nie wolno i łapią na razie handlujących a userzy? A jak ich łapać? Chyba nie przez "inteligentne fotoradary". Ja mam Unidena 510 XL i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.

herbalix

2013-02-27, 20:43
@up jak mam unidena 510. wcześniej miałem wilsona little will na magnes i zawsze łapałem przynajmniej 10km, czasem zdażało mi się jechać 79 kraków - sandomierz i gadać z gośćmi na 4 w okolicach bochni (ok 20km). teraz mam coś połowę krótszego i już nie łapię 20km, ale też śmiga ładnie. jakbym miał chate z podwórkiem czy garaż to oczywiście, że zamocowałbym na stałe, ale parkuję pod blokiem więc wiadomo.

Hudy66

2013-02-27, 20:59
A radyjko homolagację ma ? :D

OstrySadol

2013-02-27, 21:22
k***a k***a nie wiedzialem k*** k***a ruszam z k***a zdjecie robi k***a zielonego k***a jade wolno k***a k***a

sz...........bu

2013-02-27, 21:26
te prawo to wina polityków
nie jestem za pis
ale gdzie tusk ma mózg?

timmy77

2013-02-27, 21:44
Mam identycznego cbka w służbowym :D

kmonnz

2013-02-27, 21:49
Nie chcę martwić autora filmu ale Uniden 520 XL w Polsce raczej nie jest do konca legalny. ;)

Cytat:

Radia CB marki Uniden model 510 XL i 520 XL nie spełniają wymagań normy zharmonizowanej w zakresie mocy na kanale sąsiednim i emisji niepożądanych nadajnika, dlatego znalazły się na liście wyrobów niezgodnych z wymaganiami zasadniczymi w stosunku, do których Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzje administracyjne zakazujące dalszego przekazywania tych wyrobów: użytkownikom, konsumentom lub sprzedawcom.

Informacje te zostały także przekazane do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zakwestionowane urządzenia były wprowadzane do obrotu przez firmy DAK Electronics i CANEX. Badania przeprowadzone w Centralnym Laboratorium Badań Technicznych UKE wykazały niezgodność konkretnych wyrobów pobranych od w/w dostawców.

W przypadku kiedy wymienione CB radia znajdują się w ciągłej sprzedaży prosimy o podanie danych adresowych tych punktów sprzedaży celem podjęcia działań kontrolnych.

W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań).

Zgodnie z artykułem 41c ust.4 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. z póź. zm. o systemie oceny zgodności (Dz.U. Nr 204 poz.2087 z 2004 r.) organ prowadzący postępowanie (UKE) może nakazać stronie postępowania odkupienie wyrobu na żądanie osób, które faktycznie nim władają. Zastosowanie mają tu także przepisy o rękojmi za wady sprzedanego wyrobu.


bochaczyk

2013-02-27, 22:02
Taifun napisał/a:

O kolego... Jeździsz Golfem IV/Bora? VW więc niedługo hejterzy Ci pojadą ;)


Jestem Panem całej wsi bo mam Paska w TDI 8-)

Homologację na radio mam wydrukowaną z chomika ;) Ale tak jak było powiedziane wcześniej- czepiać się mogą tylko handlarzy, bo radyjko miało kiedyś homologację, ale dzięki firmie President której źle sprzedawał się Johnny II, cofnięto homologację dla Unidena. Antenka to Sirio AS100 - magnes na dachu. Ten zestaw w swojej klasie cenowej bije konkurencję na głowę :D

eb

2013-02-27, 22:36
Najlepszy komentarz to jakieś gówno zrobione przez tępego idiotę nie wymawiającego R

Bila

2013-02-27, 23:32
I dla tego nigdy radia nie założę,pomijam ten polski uzupełniacz bez którego żadne zdanie będzie niezrozumiałe,czyli tradycyjną k***ę.Ale jak miałbym słuchać takiego zaciągającego,bełkoczącego chama,to bym radio po minucie wyj***ł.

cranberrypie

2013-02-27, 23:48
Widze kolego ze trase na Barwinek obstawiasz.

Loaloa

2013-02-28, 03:28
Dobrze, że pan premier uczy kierowców poprawnej jazdy.