18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Inteligencja" na obczyźnie

Krosi • 2015-04-14, 18:32
Tak się bawi nasza "inteligencja" :D


:idzwch*j:

DupcTp

2015-04-14, 18:38
i jeszcze dziecko na kolanach , czyste pojebusy ktore dostały troche kasy i im w ch*jach sperma wrze .. aa idz pan do ch*ja :P

BulletRide

2015-04-14, 18:38
Jak ktos zna ktoregos z tych pajacow to prosze o namiary, ch*j mnie obchodzi co ze soba robia ale za rycie bani temu biednemu dziecku to tylko juz mnie reka swedzi zeby zadzwonic do opieki spolecznej.

Kiedys mi sie wydawalo straszne tak odebrac rodzicom dziecko, ale po tym filmiku to to "no mercy" dla tych cwiercmozgow

~DMT

2015-04-14, 18:39
Doskonały przykład tego, że pieniądze i narkotyki nie są dla wszystkich. Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy.

Krosi

2015-04-14, 18:42
BulletRide napisał/a:

Jak ktos zna ktoregos z tych pajacow to prosze o namiary, ch*j mnie obchodzi co ze soba robia ale za rycie bani temu biednemu dziecku to tylko juz mnie reka swedzi zeby zadzwonic do opieki spolecznej.

Kiedys mi sie wydawalo straszne tak odebrac rodzicom dziecko, ale po tym filmiku to to "no mercy" dla tych cwiercmozgow



Tu na profilu: https://www.facebook.com/gangalbanii

Jest dodany filmik przez tego kolesia - łatwo znaleźć

Nikczemny_Płód

2015-04-14, 18:42
Jest dobrzeee w choooj :szczerbaty:

Prawdziwi Albańczycy a nie jacyś podrabiancy na majku też się ceni.

fyrku

2015-04-14, 18:53
DupcTp napisał/a:

i jeszcze dziecko na kolanach , czyste pojebusy ktore dostały troche kasy i im w ch*jach sperma wrze .. aa idz pan do ch*ja :P



Dziecka na kolanach tam nie widzę, ale fakt - łby poryte , że szkoda gadać.

mi...........80

2015-04-14, 18:55
k***a degeneracja, dziecko będzie takie samo, skoro w takim duchu wychowywane

QuaPL

2015-04-14, 19:35
Mam nadzieję, że tu nie wrócą.

murzynskapala

2015-04-14, 19:38
Piwerko w ręku, dzieciak obok, debil na masce, muza napie**ala, że się tablica rejestracyjna trzęsie i jedziem!
I jest dobrze w ch*j!
Same plusy jak taka hołota wyjeżdża.

Miałem do czynienia z Polakami na obczyźnie i znaczna większość była normalnymi ludźmi.
I kilka jednostek z tym samym utartym schematem- muza na full, browar w łapę i drzeć ryja rzucając k***ami.
A co ciekawsze- w kraju jest to samo.

PA...........SM

2015-04-14, 19:42
j***ne polactwo - buractwo :(

DupcTp

2015-04-14, 20:02
w 32 sec wyglada jakby było na kolanach ale ch*j z tym , szkoda tylko ze tam w ogóle jest . :)

mazin

2015-04-14, 21:08
Ale dlaczego "inteligencja"? To znany reżyser posuwający trzynastolatki, czy też pisarz, któremu ktoś wymalował ptaka? Jest choćby informacja, że wyjechali w ramach Erazmusa?
To zwykła patologia, intelektualny plankton, zmywakowcy w drodze do komisji wyborczej, żeby zagłosować na Komora. Nie przesadzajcie, z inteligencją mają tyle wspólnego co internacjonalizm - są w słowniku na tej samej stronie.

Re...........ms

2015-04-14, 22:52
dzicz ze wsi pojechała, trochę zarobiła i im się poj***ło we łbach.

CichaWoda

2015-04-15, 00:54
Jak kiedyś encyklopedia będzie wydawana w formie video to ten film bedzie pokazywał przykład definicji: degenerat. Kretyn. Idiota.