18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intel Extreme Masters fail

masaj990 • 2013-01-24, 15:30
Spotkanie dwoch kultur, Europejskiej i Azjatyckiej.
Ten Pan po lewej to Zooltar (Tadeusz Zieliński)
Jak sam mówi, był troszkę zaskoczony (co widać na gifie) bo wszyscy Koreańczycy przed tym jednak rękę uścisnęli, ale z tego co wiem - później udało się z zawodnikiem uścisnąć dłoń.

Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?



Ty...........ta

2013-01-24, 15:35
Zooltar nie ma spokoju przez tego gifa :P

Smutas

2013-01-24, 15:59
Też bym się obawiał podać rękę takiemu wymoczkowi. Jeszcze by pocałował albo coś...

Moonlord

2013-01-24, 16:07
jeśli jedziesz do innej kultury to dostosowujesz się do niej i zwyczajów panujących w danej kulturze. Przynajmniej tak ja bym zrobił.

Dz...........ak

2013-01-24, 16:17
Jeden z tych gifów, które ogląda się więcej niż raz. :)

pkh

2013-01-24, 16:25
Myślę że żółtka pierwszy raz wypuścili do reszty świata i sam po prostu nie wie jak się zachować.

buba100111

2013-01-24, 16:35
Szkoda że żółtek nie wie/wiedział jak się zachować. Może właśnie to przez tą różnicę kulturową, mimo to jak ktoś nie odwzajemni uścisku dłoni to ty czujesz się jak debil mimo, że to ta druga osoba wykazuje brak dobrego wychowania.

Auks

2013-01-24, 16:44
Moonlord napisał/a:

jeśli jedziesz do innej kultury to dostosowujesz się do niej i zwyczajów panujących w danej kulturze. Przynajmniej tak ja bym zrobił.



Powiedz to islamskiej "mniejszości" w Europie :D

#edited

@down
Gdybyś był na tyle mądry i rozgarnięty to przeczytałbyś dokładnie dwa albo i TRZY razy, że chodzi o samo pojęcie kultury i dostosowania się do niej :roll:

Roszp

2013-01-24, 17:10
masaj990 napisał/a:

Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?


Ja pie**olę, gościu ewidentnie ręki nie zauważył, tylko skinienie głowy na początku. Pożegnał się? Pożegnał. To po ch*j 2 razy? Papa i wychodzę.
Ponadto jak sam piszesz:
masaj990 napisał/a:

wszyscy Koreańczycy przed tym jednak rękę uścisnęli


Więc o ch*j wam chodzi z tymi wszystkimi "manierami" itp.?
No a że ktoś k***a o islamizacji europy w takim temacie mógł wspomnieć, to bym nigdy nie pomyślał.

Lu...........OR

2013-01-24, 18:18
ch*ja wiecie,oglądałęm streama i widziałem ową akcję,Koreańczyk nie zauważył, że mu tadek podał rękę , jednak potem jego tłumacz złapał za ramię i powiedział o geście polaka. Wk***iające jest to jak ktoś wyciąga tylko kawałek całości i stawia to kogoś w złym świetle.

ellsworth

2013-01-24, 18:21
Biorąc pod uwagę, że Europejczycy narzucili całemu światu wszystko od sposobu ubierania (niemal wszędzie za strój formalny uważa się garnitur, właściwie tylko Arabowie się wyłamują z tego), przez system liczenia, daty, strefy czasowe, sposoby działania wymiany walutowej, muzykę, nawet kształty flag (znowu, nieliczni jak Nepal się wyłamują), dosłownie wszystko, więc pisanie, że ten Koreańczyk powinien się dostosować do kultury, do której przyjechał jest po prostu SZCZYTEM OBŁUDY!

masaj990

2013-01-24, 18:23
LuXoOR napisał/a:

ch*ja wiecie,oglądałęm streama i widziałem ową akcję,Koreańczyk nie zauważył, że mu tadek podał rękę , jednak potem jego tłumacz złapał za ramię i powiedział o geście polaka. Wk***iające jest to jak ktoś wyciąga tylko kawałek całości i stawia to kogoś w złym świetle.




A kto tu kogos stawia w zlym swietle ? Dopiero pozniej znalazlem post o tym, ze koreanczyk po prostu nie zobaczyl tej reki. A to, ze zapytalem jak to jest z ta kultura to co k***a, to jest stawianie w zlym swietle ? :idzwch*j:


@up Czyli co, nie moge juz zadac pytania o kulture ? Bo mi sie zawsze wydawalo, ze jak sie do kogos przyjezdza "w gosci" to sie raczej stara dostosowac. Jak idziesz do jakiegos znajomego do domu to srasz mu na dywanie bo dajmy na to u ciebie w domu jest to akceptowalne ? Taki przyklad.

Zooltar pierwszy sie uklonil i pewnie gdyby nie to, to pewnie koreanczyk by podal reke i tez byloby ok. Tadek chcial polaczyc te dwie rzeczy i wyszlo jak wyszlo.

ściwanek

2013-01-24, 18:24
To uczucie upokorzenia... Wyższość, wzięła górę :krejzi: