18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Integracja międzygatunkowa ...

~McSadol • 2022-05-26, 21:44
pies , koń i debile ...


pochminick

2022-05-27, 06:04
Ktoś wie - nadal biegną?

grudzin7

2022-05-27, 10:28
"Takie psy są niebezpieczne tylko jak ktoś nie umie ich wychować, a przecież ja jestem samcem alfa i mój Azorek je mi z ręki" :badyl:

Moim zdaniem powinien być zakaz posiadania agresywnych ras psów... a jak ktoś bardzo musi powiększać swoje ego takim gównem to niech spełni rygorystyczne wymagania corocznych psich szkoleń kończących się egzaminem, który burek musi zdać. Podejście do egzaminu 500zł, a jak burek nie zaliczy to każde następne podejście 2x droższe niż poprzednie. Pewnie z miejsca wszystkie sebiksy by odpuściły, bo by ich nie było na to stać. A jeśli już komuś by się udało te egzaminy zaliczać, to by znaczyło, że przynajmniej poświęcił temu psu choć trochę czasu aby go ułożyć, i że być może będzie on nieco mniej popie**olony.

kogut117

2022-05-27, 10:45
Pies do utylizacji wraz z właścicielem

mit2

2022-05-27, 19:13
Właściciele pitbulli są na tyle głupi, że jak idzie taki z psem to nie wiadomo, do którego z nich dzień dobry powiedzieć.

vodka81

2022-05-27, 21:17
grudzin7 napisał/a:

"Takie psy są niebezpieczne tylko jak ktoś nie umie ich wychować, a przecież ja jestem samcem alfa i mój Azorek je mi z ręki"
Moim zdaniem powinien być zakaz posiadania agresywnych ras psów... a jak ktoś bardzo musi powiększać swoje ego takim gównem to niech spełni rygorystyczne wymagania corocznych psich szkoleń kończących się egzaminem, który burek musi zdać. Podejście do egzaminu 500zł, a jak burek nie zaliczy to każde następne podejście 2x droższe niż poprzednie. Pewnie z miejsca wszystkie sebiksy by odpuściły, bo by ich nie było na to stać. A jeśli już komuś by się udało te egzaminy zaliczać, to by znaczyło, że przynajmniej poświęcił temu psu choć trochę czasu aby go ułożyć, i że być może będzie on nieco mniej popie**olony.



to by wtedy brali takie psy ale z pseudohodowli, i zamiast potrafiących ułożyć się pitbulli czy innych chui byłyby niestabilne mixy wszystkiego po trochu

grudzin7

2022-05-27, 22:46
vodka81 napisał/a:

to by wtedy brali takie psy ale z pseudohodowli, i zamiast potrafiących ułożyć się pitbulli czy innych chui byłyby niestabilne mixy wszystkiego po trochu



Bo ten z nagrania to był w ch*j stabilny :homer:

RickLafleur

2022-05-29, 17:20
menciu napisał/a:

Czekałem aż koń uruchomi kopytka w stosunku do pieska , a tu nic koń Rafał obsrał zbroje.



Też czekałem aż kundel dostanie zaj***ne na łeb. Czuję niedosyt

:-/

barman8

2022-05-29, 23:56
Ten koń to jedyne inteligentne zwierze na tym filmie, dobrze zrobił ze sp***olil. Pewnie się wstydził

Gitta

2022-06-14, 22:27
Co oni liczyli na słodkie powąchanie się zwierząt i całus na przywitanie? Właściciel konia od razu powinien zareagować - od początku było widać, że koń niespokojny. Zresztą - po prostu nie do wiary!!!