18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instynktowna ucieczka ral 8017...

Halman • 2022-11-04, 10:14

pewnie na dzielni chciał pokazać czarnej braci nagranie...

Anonimowyja

2022-11-04, 19:08
Miałem nadzieję, że niezapięty w pasy w razie wypadku wyląduje gdzieś na drzewie.

KAOTIC.com napisał/a:

Nawet pałom ze srUSA da się uciec - można o tym znaleźć w necie trochę nagrań, a nawet kompilacje. Niestety bagiety nie chwalą się swoimi porażkami tak chętnie, jak swoimi morderstwami (często dochodzi do nadużycia broni przez nich), więc nie jest tego dużo.



Największa szansa na przerwanie pościgu to ucieczka w mieście z dużą prędkością, przejazdami na czerwonym świetle - policja widząc wysokie ryzyko często odpuszcza dalszego pościgu.
Inna opcja to bardzo szybkie auto i autostrada, jeśli w ciągu pierwszych kilku minut gość zgubi radiowóz to posiłki nie zdążą dojechać i dupa. Jest kilka filmów jak np. taki Dodge Charger gubi pościg w ciągu minuty.

shoe5maker

2022-11-04, 19:25
KAOTIC.com napisał/a:

Nawet pałom ze srUSA da się uciec - można o tym znaleźć w necie trochę nagrań, a nawet kompilacje. Niestety bagiety nie chwalą się swoimi porażkami tak chętnie, jak swoimi morderstwami (często dochodzi do nadużycia broni przez nich), więc nie jest tego dużo.



To następnym razem niech taki uciekinier trzyma rączki wysoko.

gregoriuss

2022-11-04, 19:28
nie pasuje ral 8017, powinno brzmieć ral 9005

Rezor

2022-11-04, 21:06
Mustang 94-04

bamboocha

2022-11-04, 21:37
Anonimowyja napisał/a:

Miałem nadzieję, że niezapięty w pasy w razie wypadku wyląduje gdzieś na drzewie.
Największa szansa na przerwanie pościgu to ucieczka w mieście z dużą prędkością, przejazdami na czerwonym świetle - policja widząc wysokie ryzyko często odpuszcza dalszego pościgu.
Inna opcja to bardzo szybkie auto i autostrada, jeśli w ciągu pierwszych kilku minut gość zgubi radiowóz to posiłki nie zdążą dojechać i dupa. Jest kilka filmów jak np. taki Dodge Charger gubi pościg w ciągu minuty.



Chyba nawet tu był film jak gościu Chargerem albo Challengerm Hellcatem ucieka przed helikopterem po autostradzie waląc cały czas ~300kmh i helikopter nie daje rady nadążyć i odpuszcza. Typ podobno ucieka.