18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instruktorzy nauki jazdy muszą mieć stalowe nerwy

Centurion • 2010-01-05, 15:32
Komuś kierownica w dłoniach wyraźnie nie leży


Modliszka

2010-01-05, 17:57
Sonka napisał/a:

A Wy się k***a wszyscy Hołowczycami urodziliście. Połowa z komentujących pewnie jedyna kierownicę jaką trzymała w życiu to uchwyty do taczki lub pedalskiego skutera. Każdy się kiedyś uczył i po to są sz :roll: koły jazdy żeby się nauczyć ...



tiaaaa ale prosze Cie .... żeby nie potrafić utrzymać prosto kierownicy ??? Coś tu jest nie tak :-/

Sonka

2010-01-05, 18:10
Modliszka napisał/a:



tiaaaa ale prosze Cie .... żeby nie potrafić utrzymać prosto kierownicy ??? Coś tu jest nie tak :-/



Powodów może być kilka. Kolejny, źle ustawiona zbieżność kół prowadzi właśnie do takiego ściągania pojazdu. Do tego może pierwsza testowa jazda poza miastem, stres i w ogóle. Ah ta polska mentalność.

Modliszka

2010-01-05, 18:30
Sonka napisał/a:



, źle ustawiona zbieżność kół prowadzi właśnie do takiego ściągania pojazdu. .



ehe...
mogę powiedzieć, że jestem zawodowym kierowcą. Lata praktyki, szkoleń oraz testów upoważnia mnie poniekąd do takiego stwierdzenia i naprawdę staram się zrozumieć takowe zachowanie. Ale kiedy widzę prostą drogę i taką jazdę to wybacz ale stres i rzekoma zbieżność < btw to jest L czyli powinna sie w jako takim stanie znajdować> nie są według mnie powodem takiej jazdy i nie potrafię tego w logiczny sposób wytłumaczyć :->



mam wrażenie jakbyś nie oglądał całego filmiku.

ferro

2010-01-05, 18:31
z tą zbieżnoscią to doj***łeś ^^ to musiałby byc po zderzeniu ze ścianą, żeby tak ściagało przy takiej szybkosci

okopl

2010-01-05, 19:58
fejk

l z mocowaniami na bagaznik

wbrian

2010-01-05, 20:13
1. Dobrze że znosi w prawo a nie w lewo.
2. Instruktor ma stalowe nerwy nie bojąc się o własne życie widząc przed sobą drzewa...

sveq

2010-01-05, 22:35
Jestem gotów spędzić tydzień w celibacie. To była baba na 100% :!:

sensi

2010-01-06, 15:47
k***a prąd go znosi. Wam się nie zdarzyło?