18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja obsługi srania w lesie

PiotrusCinek88 • 2022-09-16, 18:01

Brakuje opisu jaka powinna być pozycja wyjściowa.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-16, 18:24
Dziś syneczku, tak jak ja przed laty, spójrz w tę studnię przeszłości. Co w niej widzisz?

- Kupę

- Tak... to jest kupa. To jest odpowiedź. Od tysięcy lat wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom, najwybitniejszym ludziom na świecie zawsze towarzyszy kupa. Teraz rozumiesz... to jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz. Dlatego zrozumiałem... zrozumiałem, że będę produkował sedesy, a my zostaniemy królami życia mój synu...

Heliar

2022-09-16, 18:52
Instrukcja nie zrozumiała i grafika jakaś taka nie jasna :-/


SupremeLeader

2022-09-16, 19:12
Do pewnego momentu będzie się też cieszył grzybiarz co założy, że pod mchem prawdz**ek wyrasta.

donkapusta

2022-09-16, 19:48
Możemy się czuć intelektualnie wyróżnieni rozumiejąc, że śmieci wyrzuca się do śmietnika, niedopałków papierosów nie wyrzuca się przez okno samochodu czy z balkonu na taras sąsiada poniżej, nie hałasuje się w bloku całej nocy umilając innym bezsenność ., nie maluje się fasad niesowich budynków, nie podkleja gumą do żucia siedzeń w komunikacji, sra w lesie nie zakopując swojego gówna, nie pierdzi w towarzystwie .... ...... .... , myje zęby po posiłkach.

Xyz1939

2022-09-16, 20:21
Jak to jaka powinna byc poza wyjsciowa? Na Malysza, kazdy to wie

El Caudillo

2022-09-16, 21:13
donkapusta napisał/a:

Możemy się czuć intelektualnie wyróżnieni rozumiejąc, że śmieci wyrzuca się do śmietnika, niedopałków papierosów nie wyrzuca się przez okno samochodu czy z balkonu na taras sąsiada poniżej, nie hałasuje się w bloku całej nocy umilając innym bezsenność ., nie maluje się fasad niesowich budynków, nie podkleja gumą do żucia siedzeń w komunikacji, sra w lesie nie zakopując swojego gówna, nie pierdzi w towarzystwie .... ...... .... , myje zęby po posiłkach.



czyli po prostu białymi, cywilizowanymi ludźmi ;)

Karkus

2022-09-16, 21:43
To jedna z najmądrzejszych instrukcji, jaka zobaczyłem.
Dość mam papierzaków w lesie, jak nawet palcami można własne gówno zagrzebać.
Niestety, elektoratu ś.p. Leppera czy PiS sie niczego nie da nauczyć...

chysek_litrusek

2022-09-16, 22:23
Szkoda, ze nie znalazłem takiej instrukcji, kiedy nocowałem w lesie. Zasrany papier i chusteczki wiozłem do najbliższego kosza na śmieci w szczelnym worku. Gówno zostawiłem grzybiarzom.

PhantomMask

2022-09-16, 22:26
To na mopach powinno wisieć dla neandertalców z tirów :D

Zbysław

2022-09-16, 22:45
Widzę że kolega też jest w grupie grzyby śląsk

Hetman_Wielki

2022-09-16, 23:49
lepiej napisać żeby zrobić gówno niż kupę ;-/

luxpiotr

2022-09-16, 23:56
A skąd ja wezmę srajtaśmę w środku lasu? Powinni wyjaśnić czym mam dupę podetrzeć.

parapsychol

2022-09-17, 00:06
luxpiotr napisał/a:

A skąd ja wezmę srajtaśmę w środku lasu? Powinni wyjaśnić czym mam dupę podetrzeć.



to mi przypomniales z dziecinstwa male zdarzenie, widze na trawie kasa jeszcze wtedy te stare setki byly przed waloryzacja, zanioslem do sklepu juz nie pamietam co za to se kupilem-zapomnialem napisac ze ktos uzyl banknotow jako wycierajki ;0

Juzwa

2022-09-17, 11:32
Można zrobić to legalnie i wtedy nikt się nie przyczepi.