18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Asuritt

2015-08-06, 17:06
noi co to ma być ? w prawdziwej wojnie która idzie z Islamem takie skille nie wiele mu dadzą jak dzieciak z bombą wysadzi się koło niego ... lub jak snajper mu pyknie baniaka


Strzelanie do nieruchomego celu to wiocha ;P

KI...........R3

2015-08-06, 17:27
@up A tam wojtek nie marudź.

kr...........81

2015-08-06, 17:56
ba żeby w tym gównianym kraju dozwolone było strzelanie z czegoś więcej niż proca takich gości mielibyśmy setki nie tysiące a nawet więcej nie dałoby się ich policzyć a tak mamy kupe gówna i kaczo gród

rumcajs7893

2015-08-06, 18:36
krisman1981 chyba cie poj***ło , teraz banda kiboli by sie wybijała nawzajem ,a żeby dojsc do takiej zrecznosci trzeba lat i zdolnosci

crow1985

2015-08-06, 18:46
@Asuritt
("noi co to ma być ? w prawdziwej wojnie która idzie z Islamem takie skille nie wiele mu dadzą jak dzieciak z bombą wysadzi się koło niego ... lub jak snajper mu pyknie baniaka


Strzelanie do nieruchomego celu to wiocha ;P ")

Żadna wiocha.Chłop nawet trenował naszych specjalsów. Ale jeśli uważasz, że to wiocha to zgłoś się tam i podpisz papier, że zgadzasz się być ruchomym celem. Może akurat Cię nie trafi :D

ja...........03

2015-08-06, 20:02
takie kozaki a 90% ofiar śmiertelnych po wojnach mieli z powodu pijaństwa dragów i samobójstw
nienawidzę ameryki bo byłem i widziałem co tam się odpie**ala

misio_pierdzisio

2015-08-06, 21:02
Jesli chlopaki z Formozy go zapraszaja, zeby ich szkolil, to rzeczywiscie... zero skilla, czysta pokazówka...

kr...........81

2015-08-06, 21:33
napisze krótko gość jest szybki a wy jesteście p*zdami :D niczym więcej

innykonbarwyognia

2015-08-06, 22:33
Briefing, briefing!
sp***alaj...
Jakoś na żywca słabiej albo w ogóle kolesiowi wychodzi. Furory na szkoleniach w Polsce nie zrobił...

redman921

2015-08-07, 01:05
@jaras0303 A wiesz co to zespół stresu pourazowego ? Wlasnie dlatego wielu zolnierzy po misjach cpa, chleje i popelnia samobojstwa.

bosslolkowy

2015-08-07, 10:38
@Asuritt - poczytaj trochę o Gromie, Navy Seals, Delcie albo SAS i zobaczysz ile dają takie treningi. Ekipa komandosów jak wchodzi do budynku/w pole walki to chce wystrzelić 10 naboi i to ma być 10 śmiertelnych strzałów. Zobacz z jaką precyzją to robią i szybkością.

Zakładam oczywiście, że krytykujesz, bo codziennie strzelasz z takiej broni do celów poruszających się ;)

Estivo

2015-08-07, 11:32
Jak bym chciał w końcu postrzelać do takich celów a nie tarcz na strzelnicy zamkniętej na 25m z p*zdoli. Lipa jest bo u nas (w Polsce) taka zabawa jest mega droga - tylko dlatego, że dostałem za nadgodziny idę 3 raz w ciągu miesiąca na strzelnice i wybiorę się jeszcze raz ( zazwyczaj stać mnie na 2 wypady ).

A kto nie był na strzelnicy ani razu niech nie pie**oli, że gówno daje takie coś - co prawda gość strzela na około 10 m ale i tak bym nie dał rady z taką precyzją i czasem strzelać jak on - i niech wie, że jest p*zdą.

crow
"dzieciak z bombą wysadzi się koło niego ... lub jak snajper mu pyknie baniaka" - to już czynnik od niego nie zależny, ale na close combat wolałbym tego faceta nie spotkać, nawet jak by stał do mnie plecami :D

Górnik_Roku

2015-08-07, 11:46
Jeśli chce ktoś zobaczyć, jak nie należy bezpiecznie strzelać, to niech sobie zobaczy filmiki w którym Hardkor Koksu uczył strzelać jakaś laskę.