18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instalacja GTA V

am...........01 • 2013-07-30, 19:53
Pewnie niejeden z Was miał problemy z instalacją poprzedniej wersji GTA, na szczęście przy nowej odsłonie otrzymaliśmy dokładny poradnik instalacji gry :fiufiu:



wróżka powiedziała, że po tagach nie znalazła

yt HowToBasic

Ne...........ro

2013-07-31, 00:23
Zarammoth,

Niestety ludzie ten socjalizm mają we krwi, wpojono im to z mlekiem matki. Dla nich wpieprzanie się w życie innych jest normą, każdy bogaty to dla nich burżuj, cham.

A, do jasnej cholery, nigdy nie pomyśleli, że tylko bogaty może dać im prace? I dlaczego ten bogaty ma się dzielić czymś, na co ciężko harował? Mówię o uczciwych bogatych.

zonk

2013-07-31, 00:38
Sessvisto napisał/a:

gościu mając tyle subskrypcji może sobie pozwalać na rozpie**alanie takiego lapka co tydzień a i tak mu się zwróci. Jakoś wszyscy mają beke z jego filmików, tylko polacy mają ból dupy, że gościu marnuje swoje pieniądze.


Bekę to mają wykolejeńce umysłowe kwalifikujący się do odstrzału.

Zarammoth

2013-07-31, 00:39
@SgtPepper1942: No dokładnie. Ja nie jestem w 100% prawicowcem, ani w 100% lewicowcem, bo poglądy mam własne na różne tematy i nie będę ich na siłę zmieniał, by pasowały do jakiejś ideologii, a w tej akurat kwestii się zgadzam z prawicowym podejściem - jeśli jest ktoś bogaty to niech robi co chce, dla niego to tak jak dla was strata złotówki. Doszedł do tego, więc niech ma luz i rozpieprza na co chce i jak chce. I nie ważne czy ktoś zarobił w pełni uczciwie czy nie - jak oszustwem to cóż, był sprytniejszy od innych to ma, a reszta to sprawa moralności. Słyszałem nie raz jak ktoś szeptał do innej osoby: ale musiał nakraść by kupić takie auto. No k***a tak, bogaty to ukradł, tylko biedne cebularze żyją uczciwie - trzeba swój brak ambicji i smykałki jakoś wytłumaczyć.

Swoją drogą, ale się robi powoli temat polityczny :D

da...........55

2013-07-31, 00:57
Nie ma to jak się przejmować czyimś sprzętem, tylko dlatego że miał ochotę go rozpie**olić. Ma kase to kupuje i niszczy nie widzę w tym nic dziwnego. Zajebisty materiał :D

artur_sz13

2013-07-31, 01:35
Black Pitt napisał/a:

Ja pie**olę, przyszły wyborca, obywatel :facepalm:
Obyś ch*ju kiedyś trafił na takiego lekarza, mechanika jednym słowem "fachowca", razem z tą ograniczoną p*zdą skoro tak cię(!) podniecił i postanowiłeś tu wrzucić jego sk***ysyństwo. :fuck-off:



No i w zależności od poglądów rośnie nowy wyborca JKM lub Paliblanta...

Mateusz25

2013-07-31, 01:41
Powtórzyłem krok po kroku i instalacja nie powiodła się. Co mogło pójść nie tak?

gumis1412

2013-07-31, 01:47
@up jak mi jakaś płytka nie dzieła to pocieram nią o brzuszek przez koszule - troche miłości każdemu pomaga :)

Majkeliusz

2013-07-31, 02:20
Instrukcja była nie dokładna. Penis utknął w wnetylatorze.

KlonMan

2013-07-31, 03:36
A żebyś chu** nie miał co jeść i zdychał z głodu ! :evil:

chlusniembousniem

2013-07-31, 04:59
Jakbym był adminem tej strony to zbanowałbym każdego wrzucającego coś z tego kretyńskiego i nic nie wnoszącego w życie kanału.

dyktator124

2013-07-31, 09:50
Po obejrzeniu tego czegoś na myśl przychodzi jedno: Ukamienujcie tego głąba.

tranzystor

2013-07-31, 10:43
Ubaw mam wielki, jak czytam gnioty użytkowników Zarammoth i SgtPepper1942! Jacy to oni są zajebiści i nieskazitelni, doświadczeni życiowo (gimnazjum etc). No cóż, "Zarammoth" - avatar dobry, bo masz zakuty łeb. Nie rozumiecie, co inni piszą. Nie interesuje mnie do kogo należy laptop widoczny na filmie. Poprostu filmowanie takich debilizmó jest ewidentnie bez sensu i kręci tylko zdebilałych prostaków (subskrybenci), którzy jeszcze nie są w stanie na parę butów zarobić. Niedługo oszołom z filmu nagra, jak wsadza sobie ten laptop w dupę, a wy się będziecie tym podniecać, bo przecież to takie śmieszne, no i jego laptop i jego dupa!

Dorquba

2013-07-31, 11:36
k***a, ja na lapka robiłem na wakacjach na budowie nosząc cement czy kując jakieś j***ne kafelki po nawet 9 godzin dziennie, a ten ch*j tak sobie go rozwala. Widze że kolesiowi w dupie się poprzewracało od bogactwa.

MichaU

2013-07-31, 13:08
chlusniembousniem napisał/a:

Jakbym był adminem tej strony to zbanowałbym każdego wrzucającego coś z tego kretyńskiego i nic nie wnoszącego w życie kanału.



Dlatego nigdy byś nie został adminem.

Dorquba napisał/a:

k***a, ja na lapka robiłem na wakacjach na budowie nosząc cement czy kując jakieś j***ne kafelki po nawet 9 godzin dziennie, a ten ch*j tak sobie go rozwala. Widze że kolesiowi w dupie się poprzewracało od bogactwa.



Kto ci bronił założyć taki kanał na YT i zarabiać na tym więcej niż "kując j***ne kafelki po nawet 9 godzin dziennie"? Jesteś strasznie zawistny.