18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Insects vs Arachnids

J.A.S. • 2012-07-10, 23:46
Japońskie walki Owadów z Pajęczakami itp. :mrgreen:
Do obrońców zwierząt:Nie jestem za takim traktowaniem zwierząt.Po prostu to przypadkiem znalazłem ;)







Jest tego jeszcze dużo więcej na YT:http://www.youtube.com/user/chainsaw1618

Kondra

2012-07-11, 13:58
Odezwali się k***a obrońcy praw pajęczaków i insektów. Codziennie sami zabijacie tuziny much, komarów, mrówek (nawet jeśli nieumyślnie) i innego ch*jostwa, ale jak zobaczycie walkę pajączka z żuczkiem gnojarkiem to jest wielkie oburzenie. pie**oleni hipokryci.

edkowski17

2012-07-11, 14:50
ogólnie to SODE SUNE o.o

sz...........r9

2012-07-11, 14:59
Ten pancerny skorpion zajebisty. Ale później już go nie pokazali

Abakan

2012-07-11, 15:23
Kretynizm... pomijając jakieś tam oczywiste sprawy skandowane przez obrońców praw zwierząt ale to nawet zabawy nie ma... większość tych zwierząt wie od razu że ni ch*ja nie wygra z danym oponentem więc nie skupiają się na walce ku uciesze gawiedzi tylko próbują sp***alać. Poza tym sporo rzeczy mogli by zrobić lepiej od strony technicznej chociażby większy pojemnik np w kształcie stożka. Oni chyba wyobrażają sobie te walki jak to co się dzieje na filmach z godzillą...

guteksk7

2012-07-11, 15:34
9:20 ostatni filmik, gosc wypowiada sie po polsku "co to k***a było?"

ill24

2012-07-11, 17:32
w h*j walk nie fair (skorpion - modliszka np) ale ogólnie fajnie się patrzy. zawsze lubiłem na jakichś przyrodniczych walki modliszek itd. najlepsza walka z tych 3 na głównej - biały skorpion vs tarantula z 3 filmiku. ema

lexi334

2012-07-11, 23:22
japie**ole (facepalm) chińczyką już sie im w głowach do reszty pie**oli .....

jpdl

2012-07-11, 23:39
No kurde, zawsze chciałem zrobić walki żuków na zakłady ale nigdy nie znalazłem oponenta, a i żuka trudno znaleźć porządnego.

Nie ma co się bulwersować takim czymś. Co z tego że by się w normalnym środowisku nie spotkały te owady? Przecież nikt im nie mówi "macie walczyć, a jak nie to zginiecie obaj". Co za różnica czy modliszka zje pająka czy pająk zje 4 muchy złapane w pajęczynę? Mam pytanie do obrońców zwierząt - jakim kryterium klasyfikujecie te zwierzątka pod względem biedności? Bo już się serio gubię... Konta można zaj***ć, piesek jest kochany - nie ruszać, kurczaka można wszamać, świnka morka -ojojoj, szczury są obrzydliwe, owady chronić za wszelką cenę...

NieWeszles

2012-07-12, 14:42
Po pierwsze są popie**oleni. A po drugie to kiepskie pary dobrali, bo nieraz to zwykłe robaczki vs tanki (skorpiony). To było oczywiste kto wygra