18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inny sposób ..

~McSadol • 2021-10-20, 21:40
... serwowania piwa ...


kedzior242

2021-10-21, 09:56
McQurwa napisał/a:

Alkohol dezynfekuje, poza tym striptizerki to nie k***y



Taaa. W szczególności te, które jeżdżą c**ami po twarzach przypadkowych, nieprzebadanych mężczyzn i torpedują się butelkami z alkoholem. Te to w pierwszej ławce w kościele siedzą.

yoyobart

2021-10-21, 12:31
czemu ja takiego wieczoru kawalerskiego ,nie miałem? k***a czemu?

ququa

2021-10-21, 18:27
Xenon napisał/a:

i ta mettalica w tle totalne sk***ienie




ja tam słyszę raczej



ellsworth

2021-10-21, 19:45
Porzygać się można na ten widok...

fidel007

2021-10-21, 22:49
kedzior242 napisał/a:

jNo dobra. Popatrzeć spoko. Niezły pie**olnik. Ale czy ktoś z Was chciałby mieć cipę striptizerki (po występie i z dużym przebiegiem) na twarzy?



klubber napisał/a:

ja tak, kto wybrzydza ten nie r*cha



Twój dziadek Ci też tak mówił jak z nim spałeś w jednym łóżku?

Zasysacz

2021-10-22, 02:22
A ja podzielę się z wami moja historią na poważnie. Ja juz na dzwieczynki nie chodzę od kiedy się ożeniłem, ale jedna pamiętam szczególnie. Byliśmy z kumplami w burdelu śmieją się ze mnie że się nie odważę i z nią nie pójdę, a ja mowie ze nieprawda stulejarze wiem że żaden wtedy jeszcze nigdy nie zamoczył :P a mieliśmy po 20 lat :P ale wracając do tematu. Kawal to kobiety było bardzo wysoka wielkie jak te ginesowe dynie bimbaly, ale nie to mnie zszokowalo zaskoczyło mnie to jakie wielkie miała końcówki sutów OGROMNE k***a balem się ku*asa wyjąć. Modliłem się aby był chociaż dłuższy jak nie grubszy od jej sutów, to traumatyczne przeżycie nauczyło mnie jednego jeśli dziewczynki to tylko te normalnych rozmiarów :D . I dla młodych stulajarzy rada uważajcie na światło w burdelach zanim zdecydujecie się na klientkę xD Pozdrawiam.

Barabollo

2021-10-22, 08:00
Kogo c*pka brzydzi ten pedał :mrgreen: