18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Innowacyjność Talibów made in USA

Macx83wwww • 2021-09-06, 23:49


Egzekucja w Kandaharze

Tryper

2021-09-06, 23:57
Zrzucają z wysokości, czy wieszają na helikopterze?

Zasysacz

2021-09-07, 00:01
A może to LPR a nie ze zaraz egzekucje :-/

dadar123

2021-09-07, 00:18
Chodzi o coś, czy o coś chodzi?

Znawca_Cipek

2021-09-07, 00:49
Nie za wcześnie z tym materiałem? Niebawem na pewno nagrania HD z 18 kamer z każdym detalem.

scout667

2021-09-07, 01:47
US ogłaszali, że unieruchomili cały swój sprzęt czy cuś, więc nie zdziwiłbym się gdyby to był jeszcze filmik z amerykańcami..

Yena

2021-09-07, 03:32
ch*jce. Palić to żywym ogniem, żeby nigdy nigdzie nie wypełzło. :fuck-off:
A Foresty kretyni myśleli że jak zabiorą kluczyki to kozojebcy nie skorzystają. Liczenie na fakt że turbany nie mają bladego pojęcia o logistyce jest rachunkiem błędnym bo wszystko da się kupić. Nie wiem kto jest głupszy. Teoretycznie foresty powinny skończyć szkołę.

SupremeLeader

2021-09-07, 03:55
scout667 napisał/a:

US ogłaszali, że unieruchomili cały swój sprzęt czy cuś, więc nie zdziwiłbym się gdyby to był jeszcze filmik z amerykańcami..



Unieruchomili (ponoć) ale sprzęt w kabulu, te Blackhawki pustynne małpy przejęły jeszcze wczesniej w Kandaharze.

Pantaran

2021-09-07, 06:55
Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”

bercisko

2021-09-07, 07:15
Mają rozmach sk***ysyny. Tyle nafty spalić dla jednego pedała. :-0

oleyu

2021-09-07, 08:06
bercisko napisał/a:

Mają rozmach sk***ysyny. Tyle nafty spalić dla jednego pedała. :-0


Ale kilka tysięcy innych zastanowi się, zanim im podskoczą.

htp

2021-09-07, 10:03
Dawno już było wyjaśnione, że to nie egzekucja. Niestety, Internet ma to do siebie, że bzdura rozprzestrzenia się szybciej i znajduje więcej zwolenników.

wertuqq

2021-09-07, 10:18
Może nagrywają afgańską wersję "Misia"?

JaTylkonaChwile

2021-09-07, 10:29
piloci, ktorzy maja wylatane ilestam godzin itd potrafia niechcacy rozpie**olic helikoter, wjebac sie w jakies drzewo lub slup.
Talibowie, ktorzy siedzieli w lepiankach i r*chali kozy - nagle "przejmuja" sprzet warty kilkanascie miliardow dolarow (czy ch*j wie ile) i zapie**alaja, helikopterami a niebawem pewnie dostaniemy info, ze potrafia latac mysliwcami. Rozpoczna sie ataki dronami i k***a jeszcze laserami beda strzelac prosto z satelity.

Niewazne kto czy amerykanie czy armia miejscowa...

Gdybym ja musial sp***alac z bazy to zaparkowalbym wszystkie ciezarowki, wozy, czolgi itd w jednym miejscu, caly sprzet rzucilbym w to samo miejsce, podpalilbym i sp***alal pieszo na granice polsko/bialoruską. Zajeloby mi to pewnie z 24 godziny (jakbym szedl z kotkiem)

Nie chcialbym, zeby talibowie przejeli caly ten sprzet - poniewaz... hmmmm pozniej mogliby go uzyc bo odjebywac takich typow jak ja? Mysle, ze zaparkowanie wszystkiego w jednym miejscu lub przynajmniej wiekszosci - przy wyszkolonych zolnierzach nie zajeloby zbyt duzo czasu.

Moge sie mylic, ch*j - nie jestem ekspertem (w tej dziedzinie akurat :D )