18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inna roślina

ciepson • 2020-12-11, 12:50
Mój pradziadek został sparaliżowany w wyniku ataku gazowego pod Verdun.


Został rośliną okopową,

freaky

2020-12-11, 13:09
Lata przeminęły i stał się nawozem historii.

baronturbina

2020-12-11, 16:15
To jest idiotyczne i biedne. Taki sam zabawny żart jak to: Mama autora tego gównianego postu bardzo lubiła straz pożarna, wiec poszła dyskotekę do remizy w Sosnowcu, gdzie to listonosz tate wyprzedził. Stąd cudowny talent to pisania postów.

hdposter

2020-12-11, 16:47
baronturbina napisał/a:

To jest idiotyczne i biedne. Taki sam zabawny żart jak to: Mama autora tego gównianego postu bardzo lubiła straz pożarna, wiec poszła dyskotekę do remizy w Sosnowcu, gdzie to listonosz tate wyprzedził. Stąd cudowny talent to pisania postów.



Nikt cię nie prosił abyś przedstawiał genezę twojego poczęcia. Bo ch*j nas to interesuje.

Halman

2020-12-11, 16:52
hdposter napisał/a:

Nikt cię nie prosił abyś przedstawiał genezę twojego poczęcia. Bo ch*j nas to interesuje.



jeszcze wtręty o sosnowcu sa tak gimnazjalne.. no ale to świadczy o'tym ze niektórzy się zatrzymali na 2013 roku...

baronturbina

2020-12-11, 17:42
hdposter napisał/a:

Nikt cię nie prosił abyś przedstawiał genezę twojego poczęcia. Bo ch*j nas to interesuje.


ch*j przede wszystkim prawda ? Idź baby z ku*asami oglądać stulejarzu.

Halman napisał/a:

jeszcze wtręty o sosnowcu sa tak gimnazjalne.. no ale to świadczy o'tym ze niektórzy się zatrzymali na 2013 roku...


W 2013 się urodziłem a nie zatrzymałem. Idź sobie szukać kraksy motorów na chińskich portalach.

Halman

2020-12-11, 18:23
baronturbina napisał/a:


W 2013 się urodziłem...


szkoda ze nie zmarłeś przy porodzie...

BrunerOvned

2020-12-11, 19:51
Panowie... Po ch*j robicie taki hałas w dyskusji? Dajcie sobie wszyscy do buzi i niech nastanie znacząca cisza.

Szacun dla Pradziadka. Dzisiaj fajterzy internetu obsraliby swoje zbroje, gdyby musieli walczyć tak, jak walczyło się w czasie I i II WŚ.

Arathnmor

2020-12-11, 22:26
Niech już k***a otworzą te szkoły.

baronturbina

2020-12-12, 00:01
Halman napisał/a:

szkoda ze nie zmarłeś przy porodzie...


Szkoda ze jesteś j***nym smieciem i zerem...

Rozjebie

2020-12-12, 13:44
BrunerOvned napisał/a:

Dzisiaj fajterzy internetu obsraliby swoje zbroje, gdyby musieli walczyć tak, jak walczyło się w czasie I i II WŚ.



Czyli co, żołnierze walczący w tamtych wojnach robili to z uśmiechem na ustach? Założę się, ze podczas takiego ataku gazowego w 1916 r. na polu bitwy bardziej j***ło gównem z obsranych gaci, niż samym gazem

hdposter

2020-12-13, 11:29
baronturbina napisał/a:

ch*j przede wszystkim prawda ? Idź baby z ku*asami oglądać stulejarzu.



Dzięki, ale już się napatrzyłem na twoją matkę . Ten koszmar będzie mnie prześladował do końca życia.