18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inicjacja seksualna Krzysztofa Ibisza

tosiewytnie • 2012-03-14, 19:03


Konstanty Kwas zadał masę niewygodnych pytań. Krzysztof Ibisz sam zakończył wywiad!

WhyMe?

2012-03-15, 00:48
Dlaczego ktoś postawił im piwo? :shock:

setkris

2012-03-15, 02:21
raz pie**ola na ibisza a tylko znajdzie sie biedny "dziennikarz";"respondent" czy jak to krzys mowi" prosty spiker(o k***a moj zagramaniczny-ludziki co wierze babel z mlekiem matki zjedli) telewizyjny" choc troszke mniejszy(chlopaki z TSW tez swoje zrobili-w koncu k***a wyszli z domu i nie strzelaja se w kolana a PRACUJA) to zaraz znajdzie sie banda ""wielkich""(podwojny xcudzyslow umyslnie bo jeden to za malo by obiac ich w ramy) co pokaze jacy Oni to nie sa zajebisci a postacie z filmikow denne....ludzie...ja pie**ole...kwitnie wiosna powoli(przynajmniej w moich rewirach) wyjdzcie k***a z domu i pokazcie ze polakow na cos stac procz pie**olenia na tych ktorym cokolwikek w zyciu wychodzi,chocby wychodzenie z domu. rozpie**ala mnie trucie na Mame Madzi albo Rutkowskiego czy chociaz bogu ducha(prawnie jednak wlascicielowi) winnego drzwi "kornasiowi".nudzi sie k***a pospolstwu?? sprawdz czy dziecko sie k***a z kapiela nie zmylo. meczy mnie mnie to ludzie ze wpie**alacie sie z zalem w cos co Was w ogole k***a nie dotyczy...zycie innych...nie masz co robic...zajmij sie soba...a skoro i tu nie ma co robic to znaczy ze nie ma nad czym pracowac....bo zes k***a idealny....a jak zes k***a idealny to wypie**alaj do ludu...pokaz sie....a wysmieja Cie tak jak wysmiewasz innych....Szacun mr. Kwas & mr. Ibisz....trzeba cos robic by nie zyc brukowcami jak wiekszosc tutaj

Pleso93

2012-03-16, 17:33
setkris,
Takie pytanko, o ch*j Ci chodzi?