18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotrroger

2011-01-28, 17:21
Ehh... szkoda że takich pytań na maturze z informatyki nie ma :]

redman23

2011-01-28, 17:54
Nemayu napisał/a:


Nie przeszkadza mi jak ktoś wymawia dilejt albo jak ktoś wymawia dilit, ale jakiś ciemniak próbuje mi wcisnąć ciemnotę, że poprawnie wymawia się tak lub tak albo wytyka komuś jak się wymawia to poprostu mnie wk***ia.
Prawidłową wymowę macie na tej stronie:
http://dictionary.cambridge.org/dictionary/british/delete
Mi to nie brzmi ani na dilejt ani na dilit (moim zdaniem wymawia się dɪˈliːt :sparta: ). I przestańcie już kozaczyć jacy to wy mądrzy jesteście.


wez nie pie**ol, jakbys napisal to "Twoim" zdaniem poprawne dɪˈliːt, jakos inaczej niz 'dilit'?

Su...........cz

2011-01-28, 17:57
4:18 - Jakie jest logo firmy linux... :facepalm:

MichasQ

2011-01-28, 18:14
Jedyną przeglądarką którą używam (także i w tym momencie) jest google.

marjanoos

2011-01-28, 20:02
Ten w brązowej kurtce jeszcze się kłóci :D

- Jak niczym? :amused:

Matuch90

2011-01-28, 20:32
Koleś w brązowym to klasyczny przykład człowieka, który ch*j wie, ale najwięcej ma do powiedzenia i zawsze na siłę stara się zabłysnąć w towarzystwie przygłupich kumpli.

Dannyk

2011-01-28, 21:18
Nemayu napisał/a:

wiwowr
ctrl + alt + DILEJT
taki mądry a kur*a nie potrafi wymówić delete

~Achajka
Dilit, a nie dilejt, panie prowadzący..

Nie przeszkadza mi jak ktoś wymawia dilejt albo jak ktoś wymawia dilit, ale jakiś ciemniak próbuje mi wcisnąć ciemnotę, że poprawnie wymawia się tak lub tak albo wytyka komuś jak się wymawia to poprostu mnie wk***ia.
Prawidłową wymowę macie na tej stronie:
http://dictionary.cambridge.org/dictionary/british/delete
Mi to nie brzmi ani na dilejt ani na dilit (moim zdaniem wymawia się dɪˈliːt :sparta: ). I przestańcie już kozaczyć jacy to wy mądrzy jesteście.
A co do pytań to są beznadziejne po co komu rozwijać skrót WWW, HTTP, PC lub wiedzieć jakiej przeglądarki używają hamburgery w swoich Iphone'ach (Safari).



po części dobrze prawisz, ale nie umiesz cytować czyjegoś tekstu :amused:

dback

2011-01-28, 22:15
Wk***ia mnie ta cala maturatobzdura. Zapytając dziesiątki osób podstawowych rzeczy aż natrafią na rodzynków którzy gówno się znają ale wstydzą się przyznać i wolą pie**olić głupoty... ale co ma do tego matura?!

misiek_nsk

2011-01-28, 22:32
On k***a widział mature z informatyki?!

think666

2011-01-28, 23:18
Co do ch*ja ma iphone do podstaw informatyki?

Nemayu

2011-01-29, 00:21
redman23 napisał/a:


wez nie pie**ol, jakbys napisal to "Twoim" zdaniem poprawne dɪˈliːt, jakos inaczej niz 'dilit'?



Jeśli tak to cie ciekawi to inaczej bym to napisal delete :szczerbaty:
Nie bawię się w zapisywanie angielskiej wymowy za pomocą zwykłych liter bo mija się to z celem. (tych kilku liter wymawianych razem nie da się zapisać jako jedna) ale skoro cie to tak bardzo interesuje zapisałbym to tak (jeden cudzysłow jedna litera) "d" "yij" "l" eiyj" "t". Moim zdaniem wymowa dilejt jest bliższa poprawnej aczkolwiek zapisałbym to przez "y" - dylejt (jak odsłuch*je poprawnej wymowy to zawsze slyszę "d" późniejawie nie słychać ale jednak słychac więc "ejt" ale nie zmienia to faktu, że i tak po Polsku odczyta się to zupełnie inaczej niż poprawna wymowa, więc popzostaje przy coś na pograniczu "y,i,j" następnie "l" i "ejt" tego "e" prawie nie słychać ale mimo to "ejt". Nadal pozostaje zdania, że próby zapisania wymowy za pomocą zwykłych liter są bez sensu, więc pozostaje przy dɪˈliːt ewentualnie delete i każdy to odczyta jak będzię chciał
ja dɪˈliːt, część osób dilit jeszcze inni dilejt a jeszcze ktoś poprostu delete.
dannyk1 napisał/a:



po części dobrze prawisz, ale nie umiesz cytować czyjegoś tekstu :amused:


Umiem umiem tylko pisałem jako szybką odpowiedź i nie było nigdzie takiej opcji. Gdy już wszystko napisałem w cudowny sposób mnie wylogowało ze strony i musiałem pisać wszystko od początku. :samobojstwo:

ra...........90

2011-01-29, 00:40
Dla mnie bardziej rozwijanie angielskich skrótów jak infa