18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie zamieszki

~Velture • 2018-01-03, 12:53
W Indiach wprowadzono karanie mandatami za sranie na ulicach.
Niestety wielu osobom się nie spodobało zabranianie kultywowania swojej tradycji i kultury.


nowynick

2018-01-03, 14:32
Velture napisał/a:

W Indiach wprowadzono karanie mandatami za sranie na ulicach.]



jakieś mało wiarygodne źródło wiedzy masz, to zamieszki po skazaniu jakiegoś miejscowego guru za gwałt na nieletnich. Sranie po chodnikach to święta tradycja perły brytyjskiej korony niczym wywalanie trupa dziadka do Gangesu. Jakby tego zakazali wybuchła by chyba wojna domowa :D

reggin

2018-01-03, 15:35
Ja się im nie dziwię. Każdy by się wkurzył, gdyby zamiast przed dom musiał chodzić do kilku razy dziennie nad Ganges.

htp

2018-01-04, 16:54
nowynick napisał/a:



jakieś mało wiarygodne źródło wiedzy masz, to zamieszki po skazaniu jakiegoś miejscowego guru za gwałt na nieletnich. Sranie po chodnikach to święta tradycja perły brytyjskiej korony niczym wywalanie trupa dziadka do Gangesu. Jakby tego zakazali wybuchła by chyba wojna domowa :D


Nie chcę burzyć czyjegoś wyobrażenia świata, ale nie zauważyłem tradycji srania na ulicy w Indiach. Ale nie widziałem całego kraju.
Za to w Pakistanie, to i owszem - z okien hotelu w centrum Karaczi. Po prostu zakasał nieco swoją "suknię" (dżallabijja?) kucnąłł i już.

Jajcarz

2018-01-04, 19:28
htp napisał/a:


Nie chcę burzyć czyjegoś wyobrażenia świata, ale nie zauważyłem tradycji srania na ulicy w Indiach. Ale nie widziałem całego kraju.
Za to w Pakistanie, to i owszem - z okien hotelu w centrum Karaczi. Po prostu zakasał nieco swoją "suknię" (dżallabijja?) kucnąłł i już.



Szukając do pracy informacji związanych z Indiami znalazłem na oficjalnej stronie internetowej miasta odnośnik gdzie było pokazane na których ulicach można, wybaczcie mi bezpośredniość, wysrać się. Także tego.

FuckerMan

2018-01-05, 11:06




PEUGOTA ROBIĄ!

jachybowy

2018-01-05, 13:54
oni to sa dopiero zj***ni