18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie "Trudne sprawy"

misiekdiablo1 • 2024-03-25, 08:58
starcie dwóch nienawidzących się rodzin .

Lu...........i2

2024-03-25, 09:10
lokal.szczecin napisał/a:

uwaga!! parkinson



ch*j w parkinsona,zajebiscie ich wystrzelali

:mrgreen:

Antoni79

2024-03-25, 09:32
Na prawdę muszą się nie lubić

bercisko

2024-03-25, 10:16
Tacy Hinduscy "Sami swoi" :-)

SkoPio1

2024-03-25, 11:00
Antoni79 napisał/a:

Na prawdę muszą się nie lubić



Na prawdę? (!)
To tak jak ty szkoły nie lubisz.
;>

  
Ad rem: tak się kończy przychodzenie na strzelaninę z patykami.
I nie wiadomo, komu kibicować.

kupus

2024-03-25, 11:08
Oj tam, Shiva ma dla każdego z nich lepiankę z gówna w krainie wiecznie jebiącego Gangesu

Pierdolsiespierdalajkurwa

2024-03-25, 11:17
Ja pie**ole, z patykami na typa który ma w rękach broń palną, prawie jak polska kawaleria szarżująca na germańskie czołgi. :mrgreen:

tajfunkanalia

2024-03-25, 11:20
Piechota uzbrojona w kije została zdziesiatkowana. Bitwa pod Srajkutą w wojnie trędowatych.

Antoni79

2024-03-25, 11:23
SkoPio1 napisał/a:

Na prawdę? (!)
To tak jak ty szkoły nie lubisz.
;>
  
Ad rem: tak się kończy przychodzenie na strzelaninę z patykami.
I nie wiadomo, komu kibicować.



Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.

Lu...........i2

2024-03-25, 11:29
Antoni79 napisał/a:

Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.



Tak jest. Ja potrafię np. szybko liczyć

;-)

Heliar

2024-03-25, 12:43
kupus napisał/a:

Oj tam, Shiva ma dla każdego z nich lepiankę z gówna w krainie wiecznie jebiącego Gangesu



No i możesz się mylić, sporo tam muslimskiego gówna. Wydzielenie Pakistanu i Bangladeszu nie pomogło. Po otoczeniu wnioskuje że to jakiś Radżastan, albo coś obok.

Caanonierka

2024-03-25, 14:01
Antoni79 napisał/a:

Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.



Językowi polskiemu należy się szacunek taki sam jak godłu i fladze!Nie ma czegoś takiego jak "fora ortograficzne"!Obowiązek pisania prawidłowo po polsku obejmuje KAŻDE słowo zamieszczone w internecie,na każdym forum!Wystarczy przed wysłaniem sprawdzić co telefon nawywijał!Olewanie błędów to brak szacunku do języka(trącanego nogą,co też pan czynisz w "usprawiedliwieniu") i brak szacunku do czytającego!Język polski ważny jak godło i flaga!

P.S."W" internecie nie "na" internecie!

Antoni79

2024-03-25, 14:55
Caanonierka napisał/a:

Językowi polskiemu należy się szacunek taki sam jak godłu i fladze!Nie ma czegoś takiego jak "fora ortograficzne"!Obowiązek pisania prawidłowo po polsku obejmuje KAŻDE słowo zamieszczone w internecie,na każdym forum!Wystarczy przed wysłaniem sprawdzić co telefon nawywijał!Olewanie błędów to brak szacunku do języka(trącanego nogą,co też pan czynisz w "usprawiedliwieniu") i brak szacunku do czytającego!Język polski ważny jak godło i flaga!
P.S."W" internecie nie "na" internecie!



Używaj spacji, bo emocje Cię poniosły.

pawelns1

2024-03-25, 16:00
może i lepiej dla nich że nie będą już się męczyć i mieszkać w tym gównostanie