18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie trudne sprawy...

Halman • 2021-01-27, 05:05

nie wiem dokładnie o co biega ale rolnicy ma jakaś sprawę do policji a ta nie zna odpowiedzi :amused:

Puumeek

2021-01-27, 06:30
Leca jak w rej grze lemingi :lol:

baronturbina

2021-01-27, 08:27
Oczywiście traktory musiały wjechać. Tradycyjna staroindyjska bitwa na patyki. Piękny kraj moczem i gównem płynący.

bercisko

2021-01-27, 08:28
W Kraju Świeżego Stolca policja nie ma lekko. Niby nikt nie ma broni, ale krew sie leje.

JaTylkonaChwile

2021-01-27, 10:00
"nie wiem dokładnie o co biega ale rolnicy ma jakaś sprawę do policji a ta nie zna odpowiedzi "

juz tlumacze o co chodzi :

rolnicy wk***ieni na rzad, bo ten faworyzuje wielkie zagraniczne korporacje, pozwala na wprowadzanie GMO, rujnuje rolnictwo, wyprzedaje ziemie obcym inwestorom a rolnikom utrudnia zycie na kazdym kroku...


a nie przepraszam to w Polsce... a w indiach ja tez nie wiem o co chodzi :)

McQurwa

2021-01-27, 10:38
Niech się uczą polscy rolnicy,jak się zdobywa pałace prezydenckie, a nie rozlewa gnojówkę na ulicy

Exterminator

2021-01-27, 11:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

"nie wiem dokładnie o co biega ale rolnicy ma jakaś sprawę do policji a ta nie zna odpowiedzi "
juz tlumacze o co chodzi :
rolnicy wk***ieni na rzad, bo ten faworyzuje wielkie zagraniczne korporacje, pozwala na wprowadzanie GMO, rujnuje rolnictwo, wyprzedaje ziemie obcym inwestorom a rolnikom utrudnia zycie na kazdym kroku...
a nie przepraszam to w Polsce... a w indiach ja tez nie wiem o co chodzi



Chodzi dokładnie o to samo

:lol:

Nyrewesa

2021-01-27, 12:17
JaTylkonaChwile napisał/a:

"nie wiem dokładnie o co biega ale rolnicy ma jakaś sprawę do policji a ta nie zna odpowiedzi "
juz tlumacze o co chodzi :
rolnicy wk***ieni na rzad, bo ten faworyzuje wielkie zagraniczne korporacje, pozwala na wprowadzanie GMO, rujnuje rolnictwo, wyprzedaje ziemie obcym inwestorom a rolnikom utrudnia zycie na kazdym kroku...
a nie przepraszam to w Polsce... a w indiach ja tez nie wiem o co chodzi



Chce pozwolić na sprzedaż ziemi koncernom, i deregulację handlu płodami. Teraz mają swoje bazary, rynki hurtowe i ceny gwarantowane jak w UE. Ale jakieś rządowe dz**ki wzięły w łapę od koncernów i chcą pozwolić na wolna amerykankę. Kilku cwaniaków będzie miliarderami a reszta i tak biednych rolników będzie nedzarzami.

DoublePop

2021-01-27, 13:21
Ty pa gówno się wylewa :D

saves

2021-01-27, 15:05
Policja sp***ala? Już niedługo w Europie. Ludzie ledwo zipią, a ci mocniej śrubę dokręcają.

AdamBrown

2021-01-27, 17:27
Kibicuję rolnikom, pewnie znowu gdzieś rozlali roundup, i uprawiają GMO a oni potem mają krowy z czterema głowami, albo dzieci im się rodzą pokręcone, imuszą je czcić. Wy nie wiecie jak cieżko być Hindusem. I to że akurat ktoś kogoś przejedzie traktorem, albo rozleje trochę gnojówki to nie ma wielkiego znaczenia.

ququa

2021-01-27, 17:50
Nyrewesa napisał/a:

Chce pozwolić na sprzedaż ziemi koncernom, i deregulację handlu płodami. Teraz mają swoje bazary, rynki hurtowe i ceny gwarantowane jak w UE. Ale jakieś rządowe dz**ki wzięły w łapę od koncernów i chcą pozwolić na wolna amerykankę. Kilku cwaniaków będzie miliarderami a reszta i tak biednych rolników będzie nedzarzami.




czyli Polska nie jest w UE u nas nie ma czegos takiego jak ceny gwarantowane przecież


JaTylkonaChwile

2021-01-27, 20:13
Nyrewesa napisał/a:

Chce pozwolić na sprzedaż ziemi koncernom, i deregulację handlu płodami. Teraz mają swoje bazary, rynki hurtowe i ceny gwarantowane jak w UE. Ale jakieś rządowe dz**ki wzięły w łapę od koncernów i chcą pozwolić na wolna amerykankę. Kilku cwaniaków będzie miliarderami a reszta i tak biednych rolników będzie nedzarzami.



jesli dobrze zrozumialem czesc Twojej wypowiedzi :

Chce pozwolić na sprzedaż ziemi koncernom:
- jesli ktos kiedys w jakis sposob odziedziczyl duzo ziemi i chce ja sprzedac - a na przyklad lokalnie nie ma osoby z taka iloscia gotowki to rolnik nie powinien miec mozliwosci sprzedazy swojej ziemi komu chce i za ile chce?


rządowe dz**ki wzięły w łapę od koncernów i chcą pozwolić na wolna amerykankę, kilku cwaniaków będzie miliarderami a reszta i tak biednych rolników będzie nedzarzami:
- tzn w kazdym sklepie powinny byc takie same ceny i nikt nie powinien miec mozliwosci kupienia czegokolwiek taniej - zeby nie bylo, ze jakis cfaniak kupuje taniej a tym samym sie bogaci... ?

czy z Twojej wypowiedzi bije lewackie rozumowanie, ze rzad powinien miec wiecej do powiedzenia niz sam rolnik?