18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie koleje sadolowi przyjaciele...

Halman • 2023-02-21, 21:30

może śmierdzą ale nie zawodzą...

info

kubol

2023-02-21, 21:43
Koleje nie zawodza, ale za to kamerzysci sa do dupy...

Yolanda

2023-02-21, 21:43
Kamerzysta powinien leżeć pod tym pociągiem.

Albert_Z

2023-02-21, 22:02
Czyżby pasażer na gapę ?

Poopatulony

2023-02-21, 22:18
Na tym zderzaku to maszynista wisi ?

marcineker

2023-02-21, 22:21
ja miałem okazję jechać Indyjską koleją i to kilkaset kilometrów. Lepiej niż w naszym PKP no i futer co chwilę jakiś był, chociaż akurat obawiałem się gorącego mleka do płatków wziąć, bo bym pewnie do kibla nie zdążył i faktycznie by pociąg śmierdział...
oczywiście był to odpowiednik naszego intercity, na bocznych torach stały i jeździły takie pociągi jak na filmach :)







sothis

2023-02-21, 22:25
marcineker napisał/a:

ja miałem okazję jechać Indyjską koleją i to kilkaset kilometrów. Lepiej niż w naszym PKP no i futer co chwilę jakiś był, chociaż akurat obawiałem się gorącego mleka do płatków wziąć, bo bym pewnie do kibla nie zdążył i faktycznie by pociąg śmierdział...
oczywiście był to odpowiednik naszego intercity, na bocznych torach stały i jeździły takie pociągi jak na filmach



A hinduski takie brzydkie na zdjęciach, czy na żywo też paskudne?

marcineker

2023-02-21, 22:28
no

sothis napisał/a:

A hinduski takie brzydkie na zdjęciach, czy na żywo też paskudne?



z niektórych byś tydzień nie zszedł, ale większość jednak nieciekawa.

w takich mniej turystycznych miejscach zaczepiały na ulicy, żeby sobie zdjecie z białym zrobić :D

henzo31

2023-02-21, 22:32
W Indiach to powinni zostawić takiego na zderzaku i trzymać do momentu aż zostaną kości. Ku przestrodze kolejnym debilom których nie stać na sznur.

smc

2023-02-22, 00:34


Nie mogłem się powstrzymać...

htp

2023-02-22, 09:46
marcineker napisał/a:

ja miałem okazję jechać Indyjską koleją i to kilkaset kilometrów. Lepiej niż w naszym PKP no i futer co chwilę jakiś był, chociaż akurat obawiałem się gorącego mleka do płatków wziąć, bo bym pewnie do kibla nie zdążył i faktycznie by pociąg śmierdział...
oczywiście był to odpowiednik naszego intercity, na bocznych torach stały i jeździły takie pociągi jak na filmach



Którą klasą jechałeś?

marcineker

2023-02-28, 21:53
htp napisał/a:

Którą klasą jechałeś?



tak jak napisałem, na pewno jakąś wyższą, ale nie zgłębiałem tematu, bo mi lokalsi przez neta wcześniej ogarnęli bilety