18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjski serwis smartfonów...

Halman • 2022-08-20, 08:12

bez żadnych gwarancji, nawet na minutę... :szydera:

radek225

2022-08-20, 09:09
Widać w Indiach Galaxy Note 7 dalej ma się świetnie.

Halman

2022-08-20, 10:28
radek225 napisał/a:

Widać w Indiach Galaxy Note 7 dalej ma się świetnie.


spodziewany trzask dupy posiadaczy samsungów...

radek225

2022-08-20, 11:02
Halman napisał/a:

spodziewany trzask dupy posiadaczy samsungów...



Nie chciałem dopiec posiadaczom Samsungów, bo sam korzystam. Po prostu historia z samozapłonem Note 7 była najbardziej rozdmuchana i medialna. Zapłonowi uległ nawet nie promil wyprodukowanych telefonów, głownie ze względu na natychmiastową reakcję Samsunga. Kij wie, ile by jeszcze telefonów się spaliło, gdyby nie kazali ich zwrócić, ale tak to jest, jak chciało się zrobić jak najcieńszy telefon nie zostawiając najmniejszej przestrzeni na pracę baterii. Wpadki zdarzyły się każdemu korpo, ale ta była najbardziej spektakularna.

boowa1986

2022-08-20, 14:15
okularnik napisał/a:

Samsung i tak jest najlepszy bo nie jest Amerykańskim gównem


Nic nie jest amerykańskim gównem, bo większość elektroniki jest produkowana w Azji, także no k***a doj***łeś.

K1Rules

2022-08-21, 06:04
„La la la la laaa” :-) :-) j***ne śmierdziele xD

Mirek19850509

2022-08-23, 19:48
jeden h*j czy samsung czy srajfon baterie sa z chin i te same baterie znajdziecie w xiaomi co w samsungu czy applu ,i kazde z tych marek milay epizody samozaplony bateri przez zle zrudlo ladowania itp tylko mega koncerny szybko karza medzia za tkie publikacje wielomilonowymi pozwami dla tego malo sie slyszy o samozaplonie ,nie dla tego ze ich nie ma sa caly czas ,mi srajfon 5 s wybuchl xiaomi note 5 nokia i raz motorola stara na przestrzeni 15 lat wszystkiea za kazdym razem w cieple dni