18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska strzelanina

Je...........ik • 2020-01-18, 20:12

W wielu stanach Indii wybuchły protesty wbrew niedawno przyjętej ustawie, podczas protestów zginęło 25 osób.
Indyjska policja ma proste wytłumaczenie - protestujący zabijają się, by wrobić policję. Ale gdy w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej filmów, ujawnia się typowa propaganda policji.

Ustawa o zmianie obywatelstwa zezwala osobom z Afganistanu, Pakistanu i Bangladeszu na uzyskanie obywatelstwa indyjskiego po 5 latach pobytu w tym kraju, pod warunkiem że nie są wyznania muzułmańskiego. Zwykle zgodnie z prawem cudzoziemcy mogą ubiegać się o obywatelstwo indyjskie dopiero po 11 latach życia w tym kraju.

Ludzie protestują, ponieważ albo boją się powodzi imigrantów, że zmienią swoją wyjątkowość demograficzną, językową lub kulturową, albo dlatego, że widzą wykluczenie muzułmanów, a także ludzi z krajów takich jak Nepal, Sri Lanka czy Myanmar, jako antykonstytucyjne.

lollo

2020-01-19, 11:01
kijami od mopów ich napie**alają

silwerbalk

2020-01-19, 11:27
k***a pierwszy raz w życiu pochwale indie za strzelanie do roszczeniowych imigrantów :lol: czemu w europie tak nie strzelają do refugge co? A no zapomniałem ONZ i prawa człowieka... :-/

WeZr

2020-01-19, 11:41
Zewłok666 napisał/a:

Teraz zastanawiam się jaki syf jest w tym Afganistanie, że uciekają stamtąd do Indii.



No właśnie miałem pisać jak z gówna można sp***olić w jeszcze większe i bardziej dosłowne gówno

polakwrocek

2020-01-19, 11:52
W sumie to tylko kibicuje tutaj kulom.

SM0KEtatum

2020-01-19, 13:52
Nie wiem czy ktos z was zauwazyl ale w pierwszym urywku nikt do nikogo nie strzelal. Chlopy kucneli jak do oddania strzalu ale potem wyj***ly jakies petardy i w tym momencie padlo dwoch protestujacych. Ale z tych Enfieldow czy cokolwiek oni tam w lapach trzymaja nie padl ani jeden strzal.

Hrabia Drapula

2020-01-19, 14:08
obrona terytorialna walcząca albo wyłączonymi mieczami świetlnymi albo karniszami ?

edmund

2020-01-19, 14:14
masa indian zginęła, w 0,42 ile klapków leży na ulicy

fieryangel

2020-01-19, 14:59
Jakim cudem jesteście wszyscy, aż tak niedoj***ni, że nie widzicie, że nikt do nikogo tutaj nie strzelał?!
Wybuchły petardy na ziemi i teatrzyk się rozpoczął.

ellsworth

2020-01-19, 18:49
A u nas w serwisach informacyjnych tego nie zobaczysz, tylko będą pie**olić ile skoczył Kubacki. Ja pie**olę! Jakie zidiocenie nam robią wszelkie serwisy informacyjne, które zamiast poruszać istotne problemy zarówno te bliższe jak i dalsze będą się przez tydzień rozpływać na tym która stacja miała jaką oglądalność w Sylwestra. To jest, szanowne koleżanki i koledzy, objaw degeneracji i upadku naszego polskiego społeczeństwa.

Juzwa

2020-01-19, 18:54
fieryangel napisał/a:

Ale to pierwsze przedstawienie to było dobre. Ci udawali że strzelają, tamci udawali martwych, od razu nosze i karetka
Jaki cyrk...



No, a statyści od razu pobiegli za kulą, żeby ją znaleźć i oddać temu co strzelał.

silwerbalk

2020-01-19, 20:21
ellsworth napisał/a:

A u nas w serwisach informacyjnych tego nie zobaczysz, tylko będą pie**olić ile skoczył Kubacki. Ja pie**olę! Jakie zidiocenie nam robią wszelkie serwisy informacyjne, które zamiast poruszać istotne problemy zarówno te bliższe jak i dalsze będą się przez tydzień rozpływać na tym która stacja miała jaką oglądalność w Sylwestra. To jest, szanowne koleżanki i koledzy, objaw degeneracji i upadku naszego polskiego społeczeństwa.



Tak i widzisz protesty w francji i jak ludzi tam napie**alają, hong kongu jak ludzi zamykają, oraz zamieszki w indiach jak do nich strzelają.... Nawet wiadomości takich spraw nie ruszają by nie pokazywać ludzią że przez ostatnie 4 5 miesięcy praktycznie cały świat się buntuje i rozruby na każdym kroku nawet w takiej japonii coś jebło ostatnio

:lol:

Nie pokazują tego oraz powodów byśmy się nie buntowali czasem nie robili zamieszek czy rozrób lepiej puśćmy im paradokumenty albo chłopaków do wzięcia czy tam inne gówno lud to kupi bo głupi i lubi jak widzi nieudaczników niech nie myślą niech zapie**alają do końca życia za miche ryżu i szklanke wody.... Dla tego nie pokazują tego w TVN TVP info itp a jak już to zmianka na 10 sec. I opisy sprawy krótrze niż ostrzeżenie na paczce fajek bo jeszcze gotowi by się zbuntować bo hej skoro francuza pedała i pajeta śmierdziela stać by pie**olnąć cegłą w szybe i zaj***ć iphona z komisu to czemu ja mam być gorszy od nich
:evil:

Sorry za ten wywód ale musiałem....

szpidi

2020-01-20, 13:26
w 38 sekundzie widać, że to ludobójstwo spójrzcie ile kapci pospadało