18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska para mistrzowska w druciarstwie...

Halman • 2023-04-24, 21:47

zostawiam oryginalną ścieżkę audio z offem, też k***a mistrzostwo...

siewie

2023-04-24, 21:51
Jeszcze stary się złapał zamiast zak***ic szpadlem

unpleasant

2023-04-24, 22:17
Kobiety są jak prąd ... czasem Cię kopną, czasem popieszczą.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 22:36
Jak oni k***a robią te instalacje? Kraj gównem klejony. Najbardziej łebscy sp***olili do Europy i USA, zostały same tłuki.

vengo

2023-04-24, 22:56
Kochał ją na zabój.

Siriuz

2023-04-24, 23:16
OdbytBiskupa napisał/a:

Jak oni k***a robią te instalacje? Kraj gównem klejony. Najbardziej łebscy sp***olili do Europy i USA, zostały same tłuki.



Ogarniętych ludzi tam nie brakuje. Kwestia raczej tego, że ludzie tam robią wszystko na własną rękę. Jedni robią rzeczy niesamowite jak regeneracja potężnego dyferencjału ciężarówki czy kilku kW silnika/generatora elektrycznego przy użyciu młotka, a inni podciągają sobie kawał druta z ulicy, żeby mieć światło.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 23:40
Siriuz napisał/a:

Ogarniętych ludzi tam nie brakuje. Kwestia raczej tego, że ludzie tam robią wszystko na własną rękę. Jedni robią rzeczy niesamowite jak regeneracja potężnego dyferencjału ciężarówki czy kilku kW silnika/generatora elektrycznego przy użyciu młotka, a inni podciągają sobie kawał druta z ulicy, żeby mieć światło.


Czyli braki w edukacji. Jeden potrafi je nadrobić bo jest samoukiem i potem robi cuda młotkiem i śrubokętem. Drugi nawet nie wie, że prąd kopie.

Siriuz

2023-04-25, 01:10
OdbytBiskupa napisał/a:

Czyli braki w edukacji. Jeden potrafi je nadrobić bo jest samoukiem i potem robi cuda młotkiem i śrubokętem. Drugi nawet nie wie, że prąd kopie.



A u nas jest inaczej? :) U nas po prostu nie daje się ludziom młotka bez odpowiedniego egzaminu.

OdbytBiskupa

2023-04-25, 01:51
Siriuz napisał/a:

A u nas jest inaczej? U nas po prostu nie daje się ludziom młotka bez odpowiedniego egzaminu.


U nas już dzieci w pierwszej klasie podstawówki wiedzą, że prąd kopie. Więc jest różnica.

Janko_Oslav

2023-04-25, 02:42
OdbytBiskupa napisał/a:

U nas już dzieci w pierwszej klasie podstawówki wiedzą, że prąd kopie. Więc jest różnica.


Taa... Piotruś Mordeczka i Jaś Mela dostali w pierwszej klasie najładniejsze gwiazdki za tę wiedzę

Cipczan

2023-04-25, 05:22
Jeden z lepszych filmików, jakie tu widziałem. Prąd, 2 x zgon, sztywny skorpion w wykonaniu małżonka. No i ścieżka dźwiękowa. Hans Zimmer jeszcze dużo musi się nauczyć.

Zulu-Gula

2023-04-25, 06:28
OdbytBiskupa napisał/a:

Jak oni k***a robią te instalacje?




vladok

2023-04-25, 08:23
Ciapacka epicka scena titanicowa

OdbytBiskupa

2023-04-25, 09:57
@Zulu-Gula
Ja pie**olę... Mam nadzieje, że te rury na dole są od wody, nie od gazu. :shock: