18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjscy lekarze ..

~McSadol • 2021-11-16, 21:25
Tłumy bezdzietnych kobiet w społeczności Dhamtari w Chhattisgarh uczestniczyły w corocznym rytuale, w którym indyjscy kapłani i tradycyjni czarownicy deptali po plecach, aby wspomóc płodność.

PS ciekawe czy po tym któraś zaciążyła .. :mrgreen:




Carti

2021-11-17, 10:50
sądziłem że pociąg nadjeżdża

przewodnik_elektryczny

2021-11-17, 14:27
W krajach gdzie jest wysoki odsetek wierzących (obojętnie w którego boga albo bogów) zawsze będą się odpie**alały takie gusła i nigdy nie będzie dobrze. Oni nie przyjmują naukowych i logicznych argumentów, równie dobrze można rozmawiać z krową

JebacJP2

2021-11-17, 15:43
iceman137 napisał/a:

można by taki biznes w polsce zrobić



Mamy już coś podobnego. Nazywa się katolicyzm.

NafazowanyKoleś

2021-11-17, 17:24
pytolsky napisał/a:

Raczej tak wyglądają właśnie antyszczepy, bo ktoś w internecie napisał, że nowoczesna medycyna nie działa



Następny zjeb który żyje ustawiony na zero albo na jeden, pis albo po, rasista albo nie, rosyjski agent albo niemiecki itd.

Nie przyszło ci do głowy, j***ny kapiszonie, że nie każdy kto nie przyjął i nie przyjmie szprycy na srovida jest antyszczepionkowcem?

Ja na przykład nie jestem "anty". Szczepię się np. na tężec, inni na ospę et cetera, ale te szczepionki (większość) znane są od kilkudziesięciu lat i wiadomym jest na co działają.
A szpryca to tak naprawdę ch*j wie co, niektórzy po niej wypie**alają się na plecy szybciej niż na covida, nie jest przebadana bo badają ją na was, nie jest wiadome na co wpływa, jakie ma dokładnie skutki uboczne i nie wiadomo dlaczego większość rządów tego zj***nego świata usilnie próbuje je na siłę przeforsować.

Nie rodzi to w twojej kapuście żadnych pytań i wątpliwości? Głowę masz tylko po to żeby deszcze nie padał do środka, co?

Kamklo4215

2021-11-17, 20:03
bercisko napisał/a:

Same suchoklatesy z tych kapłanów. Powinni puścic po tych babach naszych, europejskich.



Wspaniały sk***iel :D Rozj***ny jak dupa prontha i suborga

:-D

Tadzik_Na_Górę

2021-11-26, 12:05
Ja mam prostsze rozwiązanie, a mianowicie żeby każdy tak zdjęły te szmaty i zrobili taką mega grupową orgię. Tak samo leżą tylko gołe i można je r*chać to byłby prawdziwy cud, jakby połowa zaszła w ciąże.