18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indonezyjskie oczko

Jesse.Pinkman • 2022-03-14, 20:41
Jak do tego doszło? Nie wiem.

dżonyłojlker

2022-03-14, 23:42
epening napisał/a:

jak twoja stara za młodu aż sie k***a wystraszyłem



Nie bądź taki strachliwy bo ci się makijaż rozmaże :roll:

Zenonn

2022-03-15, 01:06
Zobaczył ceny diesla na stacji.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-15, 01:46
Oddałbym do okna życia puki jeszcze przejdzie przez te okno. Potem poszedł bym do baru i przepił te pisowskie plus 500. :D

bansheex

2022-03-15, 05:51
haltop*zda napisał/a:

śmiejcie się ch*je-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się sk***ysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Mam 4 dzieci i kisnę z tego filmiku. Tak samo jak mam brata, męża i ojca i kisnę jak widzę mielone z jakiegoś typa. Od tego jest ten portal a Tobie się pomylił z kółkiem różańcowym. Posiadanie dzieci ma być powodem, żeby przestać kisnąć z gowniaków na sadolu, jprdl

:mrgreen:

mit2

2022-03-15, 07:18
Kichnęła z otwartmi oczami.

V.A.L.A.K

2022-03-15, 11:38
Dzieciak do naprawienia? Ktoś mądrzejszy się wypowie?

Silverface

2022-03-15, 15:05
Jak to było...

Jedno oko na maroko, ale drugie spoko oko.
Lukam, lukam i filuje,
Jak przylukam zatrzymuje.

A mam cię!
(Gdzie?)
W supermarkecie.
(Niech mnie pan puści.)
A jużci...




35i

2022-03-15, 15:58
haltop*zda napisał/a:

śmiejcie się ch*je-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się sk***ysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Zobacz jaką fajną wycieraczkę znalazłem na aledrogo.



V.A.L.A.K napisał/a:

Dzieciak do naprawienia? Ktoś mądrzejszy się wypowie?



Czytanie nie boli. Poczytaj wcześniejsze komentarze, leniuszku.

Papież69

2022-03-15, 16:36
haltop*zda napisał/a:

śmiejcie się ch*je-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się sk***ysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Potwierdzam przed dzieckiem hehe martwe płody ,beka z płonących dzieci w Syrii,po dziecku o boże o kòrwa.

Bosheszczye

2022-03-15, 20:24
to dziecko to w ogole jakies niedorobione chyba jest, te uzebienie i za duze oczy.......

Rozjebie

2022-03-15, 20:39
haltop*zda napisał/a:

śmiejcie się ch*je-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się sk***ysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.



O czym ty mówisz tępaku? To chyba normalne, ze jeśli dzieje sie krzywda komuś z twojej rodziny, to nie jest ci do śmiechu.
Tutaj natomiast mamy filmik z neta - co mnie obchodzi bachor z Indonezji z filmiku nagranego pięć lat temu?

Grubass

2022-03-16, 17:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Sądząc po twoim nicku, masz tu misje do wykonania? Zbesztac i pouczyc każdego? Uwazaj, Bozia widzi, jak walisz konia! Jak walisz swojemu dziecku-tez widzi.



Ale to jest k***a sadistic. Jak Ci nie pasuje to szukaj strony dla ciot.

Karaplito

2022-03-19, 12:31
Syndrom nie szczepienia się. ..

to...........10

2022-03-24, 20:25
haltop*zda napisał/a:

śmiejcie się ch*je-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się sk***ysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Nie posikaj się, dzieciorobie :D