18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Indie: czteroletnia ofiara gwałtu zmarła w szpitalu

misiorysio • 2013-05-01, 17:35
Czterolatka została uprowadzona, zgwałcona i w ciężkim stanie porzucona w pobliżu krematorium - informuje "NYT India". Zmarła po kilku dniach pobytu w szpitalu. - Serce i płuca przestały pracować - powiedział opiekujący się dziewczynką lekarz.
Czterolatka została uprowadzona w połowie kwietnia w indyjskiej miejscowości Ghansor w stanie Madhya Pradesh. Porywacz obiecał, że kupi jej w pobliskim sklepie banany. Zgwałconą i zakrwawioną dziewczynkę porzucił w pobliżu krematorium, gdzie następnego dnia znaleźli ją rodzice.

Lekarz: To było nieludzkie

- To, co jej zrobiono, było nieludzkie - powiedział lekarz ze szpitala w Madhya Pradesh. Dziewczynka trafiła tam w bardzo ciężkim stanie. Krwawiła, miała poważne urazy pochwy i obrażenia głowy. Została podłączona do respiratora.

Po kilkunastu dniach w stanie śpiączki dziecko zmarło. - Serce i płuca przestały pracować - powiedział opiekujący się dziewczynką lekarz.

Aresztowano dwóch napastników

Policja aresztowała Firoza Khana, 27-letniego spawacza pracującego w pobliżu domu dziewczynki. Zatrzymany został też drugi mężczyzna, który jest oskarżony o doprowadzenie dziecka do gwałciciela.

- Zostaną osądzeni jak najszybciej. Zapewniamy, że dostaną jak najsurowsze kary - powiedział Mithlesh K. Shukla, szef miejscowej policji.

Nie było protestów

W kwietniu w New Delhi też doszło do brutalnego gwałtu na dziecku. Pięciolatka została uprowadzona, napastnik przez 40 godzin gwałcił ją i torturował. To zdarzenie wywołało gwałtowne protesty, kilkaset osób wyszło na ulice.

- Życie małej dziewczynki warte jest tyle samo w Madhya Pradesh i w New Delhi. Dlaczego tutaj ludzie nie wyszli na ulice? - zastanawia się Varun Amar, prawnik z Madhya Pradesh.

W ostatnich miesiącach media ujawniały kolejne przypadki brutalnych napaści seksualnych. Po nagłośnieniu tych ataków w kraju, gdzie tradycyjnie dominują mężczyźni, zaczęto krytykować sposób, w jaki traktowane są kobiety. Zaostrzono kary za napaści seksualne i inne przestępstwa przeciw kobietom, np. handel nimi czy atakowanie ich kwasem. Utworzono też sieć specjalnych sądów zajmujących się wyłącznie przypadkami przemocy seksualnej.

zródło http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13836996,Indie__czteroletnia_ofiara_gwaltu_zmarla_w_szpitalu.html

howereq

2013-05-01, 17:40
Myślałem, że na banany nabierają się tylko czarni a tu proszę. Każdy dzień to niespodzianka.

BongMan

2013-05-01, 17:42
Widziałem film o kolonizacji Indii przez Anglię. Była tam piękna scena, kiedy wojsko angielskie ustawiło się w idealnie równym szeregu, jednocześnie wszyscy unieśli broń, wycelowali i przyj***li salwą w stado rozwydrzonych hinduskich brudasów, którzy o coś tam się burzyli. Nikt więcej nie podskakiwał. Gdyby Anglicy do teraz tam rządzili, takie rzeczy by się nie zdarzały.

howereq

2013-05-01, 17:47
BongMan, a gdzie róźnorodność. Nie byłoby sadistica gdyby nie te brudasy :) . Cieszmy się, że żyją daleko i się nie wpie**alają. Zauważ, że są juz w jakimś stopniu odmurzynieni i droga do białości, tak skóry jak i umysłu jest dla nich otwarta. Poza tym to wszyscy i tak są sobie równi, no nie? Tylko j***ć pedalstwo.

ces

2013-05-01, 18:22

BongMan, czyli jak Polacy robili powstania to też burzyli się "o coś tam"?

RockyWood

2013-05-01, 18:38
islamiści by te dziewczynki prędzej ukamienowali. a gwałciciele po 50 batów.

lordnexo

2013-05-01, 20:13
Banda j***nych debili...

BongMan

2013-05-01, 20:19
Cytat:

BongMan, czyli jak Polacy robili powstania to też burzyli się "o coś tam"?


Nie porównywałbym Polaków do nieokrzesanych hinduskich dzikusów.

Kaprys

2013-05-01, 21:35
Punkt dla Bongmana.

Grzyb18

2013-05-01, 22:24
Spalić żywcem.

capoeiramen

2013-05-01, 23:20
misiorysio napisał/a:

Indie: czteroletnia ofiara gwałtu zmarła w szpitalu

Czterolatka została uprowadzona, [...]
W kwietniu w New Delhi też doszło do brutalnego gwałtu na dziecku. Pięciolatka została uprowadzona, [...]


Tylko ja zauważyłem ten błąd?

Ja...........ro

2013-05-02, 00:44
A ja dzisiaj miałem piękny sen. Dodam, że sny mam mocno pok***ione, no ale jedziemy:
Śniło mi się, że setki tysięcy muzułmanów szykowało się do inwazji. Wielka armia ciapatych, niczym na filmach propagandowych armii Hitlera zebrana w jednym miejscu, poruszony tłum skandujący najróżniejsze hasła. Po środku scena jak na jakimś koncercie, na której publicznie mordowano "niewiernych" - podrzynanie gardeł, obcinanie głów piłą mechaniczną, podpalanie żywcem. Kobiety, dzieci, jak leciało. W tym zgiełku imamowie żądali najprzeróżniejszych rzeczy (wydania jakiegoś prezydenta, jakiegos celebryty znanego z TV który "obraził" islam itd) grożąc inwazją. Oczywiście transmisja na żywo na wszelkie możliwe media. Ogólnie masa ciapatego bydła szykującego się na wojnę religijną.

Teraz następuje zmiana "akcji", kamera na Putina który dzwoni do Obamy i mówi, żeby nie panikował jak zobaczy wskazania radarów, żeby nic się nie martwił, nie reagował a Putin najwyżej później będzie się tłumaczył, po czym w cały ten ciapaty motłoch pie**olnął atomówką.

Mam wrażenie, że właśnie tak to się skończy.

JohnnyDG

2013-05-03, 13:31
@capoeiramen
Tak, bo nikt inny nie ma problemów z czytaniem i reszta ludzi zrozumiała, że pod koniec artykułu wspominają o podobnym przypadku.

dostępny_nick

2013-05-03, 15:17
Ehh, zabić takich to chyba za mało...
Aż brak pomysłu na tortury dla takich ludzi.

FlyKamil

2013-05-03, 15:18
Powinni go wysłać do więzienia, do celi z murzynem z WIELKĄ PAŁĄ, bo krzesło w takiej sytuacji to zbyt łagodny wymiar kary