18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie? Brazil? Nie, Zielona Góra

PiotrusCinek88 • 2022-10-21, 11:34

Brak zimowych opon

Halman

2022-10-21, 11:35
który to sadol w białych bucikach? przyznać sie... :-P

Hetman_Wielki

2022-10-21, 11:36
no i kamizelka zawiodła bo puszko p*zda miała spermę na oczach

Suckday

2022-10-21, 11:49
PiotrusCinek88 napisał/a:

Brak zimowych opon



Za to ten za nim miał zimówki. :smiechzula:

Obydwoje nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, ale sprawcą kolizji jest samochód.
Za brak zachowania bezpiecznej odległości i najechanie.

squach

2022-10-21, 11:51
Suckday napisał/a:

Za to ten za nim miał zimówki.
Obydwoje nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, ale sprawcą kolizji jest samochód.
Za brak zachowania bezpiecznej odległości i najechanie.



Niekoniecznie, ponieważ biegły sądowy przeanalizuje to i stwierdzi, że zagrożenie stworzył jednoślad. Poza tym, widać że szklanka na drodze i żadne zimówki nie pomogą.

kedzior242

2022-10-21, 11:56
Szklanka, nie szklana. p*zda z czerwonej puszki nawet kiedy już najechała motorniczego to ani nie próbowała skręcać, ani hamować.
Czyli to było usiłowanie zabójstwa przy użyciu głupoty.

dżonyłojlker

2022-10-21, 12:01
Baba nawet nie wiedziała, że najechała karalucha :lol:

Suckday

2022-10-21, 12:03
squach napisał/a:

Niekoniecznie, ponieważ biegły sądowy przeanalizuje to i stwierdzi, że zagrożenie stworzył jednoślad.



Tak, biegły sądowy.
Masz tak dostosować jazdę do sytuacji na drodze, mając na uwadze, że pojazd przed tobą może awaryjnie hamować, odj***ć cyrk, iż zawsze w takim przypadku będziesz sprawcą.
Jedynym wyjątkiem jest wtargnięcie pieszego przed nadjeżdżający pojazd.
Każdy pies ci to powie, Jak się nie zgodzisz, sprawa kierowana jest przeciwko tobie do sądu i tam dojebią ci bez żadnych biegłych.
Koszty sądowe w bonusie.

klaser11

2022-10-21, 13:08
squach napisał/a:

Niekoniecznie, ponieważ biegły sądowy przeanalizuje to i stwierdzi, że zagrożenie stworzył jednoślad. Poza tym, widać że szklanka na drodze i żadne zimówki nie pomogą.



Imperator Rozkmina haha

Dokaka

2022-10-21, 14:33
Jebac rowerzystów.
Wszystkim im ZGON!!!!!

Juzwa

2022-10-21, 15:15
Suckday napisał/a:

Za to ten za nim miał zimówki.
Obydwoje nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, ale sprawcą kolizji jest samochód.
Za brak zachowania bezpiecznej odległości i najechanie.



Sprawcą jest ten, który nie ma wujka, szwagra, ciotki, brata itp. w odpowiednim miejscu, a nie jakieś pie**olenie o warunkach na drodze, zachowaniu odległości i innych tego typu pierdołów.

Magiczna_Mysz

2022-10-21, 16:47
To rondo jest bardzo niebezpieczne jak trochę popada. Sama przez nie jechałam i wpadłam w poślizg przy przepisowej prędkości. Ten czerwony nie wyhamował od razu bo nawierzchnia tam jest bardzo śliska po deszczu.

dżonyłojlker

2022-10-21, 16:58
Magiczna_Mysz napisał/a:

To rondo jest bardzo niebezpieczne jak trochę popada. Sama przez nie jechałam i wpadłam w poślizg przy przepisowej prędkości. Ten czerwony nie wyhamował od razu bo nawierzchnia tam jest bardzo śliska po deszczu.



Jakie nie wyhamował od razu? Nie widzisz kiedy baba/pedał naciska na hamulec? Co do twojego wpadnięcia w poślizg; to skąd wiesz jaka tam jest "przepisowa prędkość" dla mokrej nawierzchni?

CahirAepMawr

2022-10-21, 16:58
Przede wszystkim to są pie**olone ścieżki rowerowe i powinien z nich sk***iel korzystać, a nie po jezdni zapie**alać.

ziwpjb

2022-10-21, 17:02
Jakich zimowych opon? To aktualny filmik z września/października 2022r. Zwróćcie uwagę, że hamowanie ma miejsce dopiero po rozjechaniu typa i przeciągnięciu go przez kilka metrów. Widać kiedy zapala się trzecie światło hamowania. Zero uwagi na drodze po stronie kierującego. samochodem.