18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydenty na ciężkim sprzęcie budowlanym

Macx83wwww • 2020-09-28, 17:42
,,Inżynierowie" od siedmiu boleści...


sard

2020-09-28, 18:33
Jeśli widzę hindusów lub Da Silvów i sprzęt bardziej skomplikowany od kija do drapania po dupie wiem, że będzie coś odj***ne na grubo.

WojtekN

2020-09-28, 18:57
sard napisał/a:

Jeśli widzę hindusów lub Da Silvów i sprzęt bardziej skomplikowany od kija do drapania po dupie wiem, że będzie coś odj***ne na grubo.


Aż dziw że tyle tego tam mają.


Noside

2020-09-28, 19:15
Fizyka się kłania. Fizyka kłania się tak mocno, że aż jej w plecach coś strzeliło :smiechzula:

Barnellini

2020-09-28, 19:49
Każdy sadol wie z filmików, że ciężarówka postawiona na koła po tym jak odpoczywała na boku będzie miała ochotę gdzieś pojechać. Sadol uczy sadol bawi :D

plastic

2020-09-28, 20:35
4:45 - jaki piękny kolor wody

Barnellini napisał/a:

Każdy sadol wie z filmików, że ciężarówka postawiona na koła po tym jak odpoczywała na boku będzie miała ochotę gdzieś pojechać. Sadol uczy sadol bawi



ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi :(

Svenlee

2020-09-28, 21:57
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



co do tego mają hamulce?

panta_rhei

2020-09-28, 21:58
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



Smutne czasy nastały, że ktoś o namiastce pojęcia o czymkolwiek nazywany jest już ekspertem. Wystarczy czasem zrobić coś wolniej, pomyśleć dwa razy, a nawet trzy i nie podchodzić bezkrytycznie do pomysłów swoich czy owych "ekspertów".

Svenlee

2020-09-28, 22:01
6:17 ogarnął. Poczuł, że przechyla to od razu opuścił ładunek i obniżył środek ciężkości

kubol

2020-09-28, 22:33
Jak ja lubie ogladac tepybh ch*jow w akcji. Leci piwko.

Barnellini

2020-09-28, 22:35
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



Np podłożyć kłody pod koła aby nie odjechała po postawieniu w normalnej pozycji. Wyj***ć ze dwie przyczepki piachu w miejscu gdzie koła zetkną się z gruntem aby choć trochę miękko upadła i nie odjechała. To tak na szybko wymyśliłem.

Jakby inżynierowie z filmu wiedzieli czego się spodziewać to też by może coś wymyślili ale po pierwsze nie odwiedzają sadola a po drugie suma ilorazu inteligencji wszystkich bohaterów filmu jest równa przeciętnemu ilorazowi jednej osoby w Europie. :D

Ale z jednym się zgodzę: Piękny kolor wody w 4:45.

Dementator

2020-09-29, 08:39
Jakie domino w pierwszym filmiku :D

Pts

2020-09-29, 13:30
Większość już była, ale w końcu wszystkie na jednym filmie :-D
Czekam na pełny metraż..