18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Imtelektualista" Nergal

Jajko z kurzej ... • 2011-07-04, 22:59
wywiad z Angory z Nergalem, po przeczytaniu nie wyniosłem do wychodka


po...........cz

2011-07-27, 19:29
@Dziad z Lasu
Jasne k***a, a za czasów drugiej wojny to oczywiście politycy a nie prości rosjanie wałęsali się po polskich wsiach, gwałcili nasze kobiety, kradli bydło i kosztowności. Sorki, ale nasłuchałem się sporo opowieści od swoich rodziców i dziadków, jak chowali dzieci i kobiety w piwnicach przed przejeżdżającymi przez wioskę braćmi rosjanami i ich zwierzęcym kurestwem.

@kutafon
"Niemców zaś kochamy bardzo"

Bardzo, w dupcię i z kamszotem w twarz

chupsky

2011-07-28, 09:15
@up - różnica między Twoją wypowiedzią a moją jest taka, że ja nigdzie nie napisałem nic osobistego, a Ty owszem.

Tak na marginesie - masz coś z rycerza. Zakuty łeb.

Ja...........ro

2011-07-28, 22:48
Dziad z Lasu napisał/a:

O czym Ty, człowieku pie**olisz? Mylisz politykę (w której przyjaźń nie istnieje, to jakiś absurd) ze zwykłymi ludźmi. Nergal jeździ do Rosji grać koncerty dla zwykłych ludzi, którzy z polityką Rosji mają tyle wspólnego, co ja z drogimi autami, a wy na siłę wpie**alacie tu politykę.
Rosjanie, to normalni ludzie, jak ja i Ty. To, że urodzili się nie po tej stronie Bugu, nie sprawia że są sk***ielami. Dorośnijcie w końcu, bo zachowujecie się jak, nie przymierzając, Kaczyński.



Normalni ludzie, jak ja i Ty? Wszyscy? to ciekawe, co powiesz o romach aka brudnych cyganach. Tez trafia sie jakis normalny jak ja i Ty?

chupsky

2011-07-31, 17:53
Powinieneś dostać order uśmiechu za intelektualną naiwność :D No ale żyj sobie z tym przeświadczeniem. Podobno upośledzonym wtedy jest łatwiej, więc ulżę ci w cierpieniach :D

johnny boy

2011-08-11, 09:00
O czym Ty, człowieku pie**olisz? Mylisz politykę (w której przyjaźń nie istnieje, to jakiś absurd) ze zwykłymi ludźmi. Nergal jeździ do Rosji grać koncerty dla zwykłych ludzi, którzy z polityką Rosji mają tyle wspólnego, co ja z drogimi autami, a wy na siłę wpie**alacie tu politykę.
Rosjanie, to normalni ludzie, jak ja i Ty. To, że urodzili się nie po tej stronie Bugu, nie sprawia że są sk***ielami. Dorośnijcie w końcu, bo zachowujecie się jak, nie przymierzając, Kaczyński.

@Dziad z Lasu mądre słowa :ok:

Dz...........su

2011-08-15, 11:21
poskramiacz napisał/a:

@Dziad z Lasu
Jasne k***a, a za czasów drugiej wojny to oczywiście politycy a nie prości rosjanie wałęsali się po polskich wsiach, gwałcili nasze kobiety, kradli bydło i kosztowności. Sorki, ale nasłuchałem się sporo opowieści od swoich rodziców i dziadków, jak chowali dzieci i kobiety w piwnicach przed przejeżdżającymi przez wioskę braćmi rosjanami i ich zwierzęcym kurestwem.



A teraz posłuchaj histori o tym, co robili Polacy w Reichu, co robili Chorwaci w Serbii, Co robili Niemcy w Holandii, co robili Ukraińcy w Polsce itd. itd.
Wojna, to straszny okres. Ludzie wtedy zachowują się okropnie niezależnie od narodowości, wyznania, koloru skóry czy cech aryjskich.
Obiektywizm jest podstawową cechą charakteryzującą dobry osąd na jakikolwiek temat. Tobie wyraźnie jego brak.

jaczuro napisał/a:



Normalni ludzie, jak ja i Ty? Wszyscy? to ciekawe, co powiesz o romach aka brudnych cyganach. Tez trafia sie jakis normalny jak ja i Ty?



Ich "kultura" nakazuje traktowanie niecyganów jako ludzi gorszej kategorii.
Co ciekawe, Polacy tez bardzo chętnie traktują wszystkich innych, jak gorszych od siebie, może nie tak radykalnie, ale po tym wątku widać wyraźne tendencje w tym kierunku.
A czy trafiają się normalni? Owszem, znam takich.