18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Improwizacja na dworcu

Robson_753 • 2015-12-23, 23:13
Dwóch kolesi improwizuje grając na pianinie.

~DMT

2015-12-24, 16:53
Nikodem_Szulcc, zluzuj chłopaku. Jestem tu od 2009 roku, naj***ny poprzestawiałem hasła i musiałem założyć nowe konto. Co do tego że były tu wrzuty całkiem bardziej hardcorowe, nie ma wątpliwości(błogosławieni Ci, którzy to widzieli ;) i. Krótko i na temat: Nie podoba się? Zabieraj zabawki i szukaj sobie innej piaskownicy...

hrabia9933

2015-12-24, 22:37
ten drugi faktycznie dolaczyl sie improwizujac, pierwszy gral znany utwor, dru z reszta potem dolaczyl sie z "For the love of a princess"

Nikodem_Szulcc

2015-12-25, 03:54
Nie no Panowie... powiedzcie mi jaki jest sens przymykać oko na wszystko co h*jowe na wszystko co nie idzie zgodnie z planem, i na wszystko co mozna otwarcie nazwac pomyłką...?

Nie wchodze na sadola, żeby oglądać filmy takie same jak znajde na Joe, czy na kwejku, czy na czys innym.

Wiem ze obecnie internet trzyma sie kurczowo poprawności politycznej, tolerancji i innych pedalskich otumaniających naród haseł, ale nie wchodze na sadistica czyli strone z czarnym humorem, po to zeby ogladac jak 2 typków nak***ia na fortepianie...

i wypowiedz jednego z adminów powinna byc motywem do wyj***nia go z grupy adminów.

k***a ja wiem ze z tej strony robi sie burdel, ale jesli administracja bedzie temu poklaskiwać, to albo bedziemy tu wchodzic se poscrolowac, albo pojdziemy se wszyscy na joemonstera, bo tam jest ciekawiej, i nikt sie nie sra o słabe filmy pokazujące czyjeś pasje...

I k***a wiem ze tu wiele p*zd komentuje piwkuje i czesc administracji jak w/w to gimby, ale ja nadal bede prezentował swój bóludupizm, choćby dlatego zeby pokazac ze nie godze sie z całą tą poprawnością polityczną i mieszaniem dobrych stronek z błotem.

Lubie Sadola, a przynajmniej zawsze lubiłem i po robocie sobie oglądałem materiały jakie chciałe tu zobaczyć, czyli na głównej materiały pokazywane jakich nie zobacze w mediach, i na granicy poprawności politycznej, a teraz widze gości dobrze pykających na jakims instrumencie... Sory ale gdybym sie tym jarał to bym sobie to youtubował, a nie wchodził na www.sadistic.pl. ..

lopez_

2015-12-25, 14:22
Piękna piosenka z równie pięknego filmu ;)

patroy

2015-12-25, 22:18
to jest jak najbardziej improwizacja, właśnie na bazie tego utworu z filmu

adamingo36

2015-12-26, 01:43
Dziwne, Paryż i nie słychać wybuchów

Howie

2015-12-26, 02:48
k***a ludzie, oni nie improwizują tylko odgrywają utwór Ludovicioa Einaudi! Jaracie się tym jak chińczyk bateryjką, a to nie jest żadna sztuka.

Na lotnisku Chopina jest teraz również wystawiony fortepian koncertowy (swoją drogą jest wyk***iowny) i każdy kto może sobie na nim pograć.

Swoją drogą uwielbiam twórczość Einaudi, ale jak słyszę że ktoś popełnia błędy to mnie uszy bolą

yelow88

2015-12-27, 05:31
Tak mi się skojarzyło, też fajnie wyszły mu 2 kawałki


~Conscribo

2015-12-27, 22:55
Nikodem_Szulcc,
dobra człeniu, starczy tego sapania.

jinn

2015-12-29, 20:53
Conscribo napisał/a:

Nikodem_Szulcc,
dobra człeniu, starczy tego sapania.



A Ty jako moderator nie powinieneś być czasem trochę obiektywny? Dopie**alasz się jak gówniarz. Wygląda to jakbyś siedział tam za darmo w zamian za możliwość pośmigania po internecie, bo w domu mama wyłączyła. I jeszcze ten tekst o zerowej ilości tematów. k***a, dramat. W sumie najgorsze jest to, jak ktoś mało inteligentny dostanie odrobinę władzy