18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imprezy w Karabachu ciąg dalszy

m3l0n • 2020-09-29, 11:52


0:14 fajnie widać strumień kumulacyjny :P

M00nSpeLL

2020-09-29, 19:19
pytolsky napisał/a:

dobra już tam morda lewaku



widzę potężne argumenty po stronie pustynnego.

chico35

2020-09-29, 20:50
krisman1981 napisał/a:

Ja tam proponuję wyslac tam nasze sieroty rycerzy maryi i księży pedofili niech ich nawracają na chrześcijańskie gówno zobaczymy jak skończą



stary a głupi

zerwikaptur

2020-09-29, 21:06
[quote="krisman1981"]Ja tam proponuję wyslac tam nasze sieroty rycerzy maryi i księży pedofili niech ich nawracają na chrześcijańskie gówno zobaczymy jak skończą[/Gdybys przeczytał kilka książek w życiu to byś wiedział ze ten rejon chrystianizować był zanim u nas ktokolwiek pomyślał o skupieni władzy nad więcej niż jedynym plemieniem orajacym poletko w środku puszczy porastającej ziemie nad Wisła .
Gruzja ,Armenia

LB...........BZ

2020-09-29, 21:31
AyCaramba napisał/a:

Czy ja wiem. Nie takie origami



Piwko stary za zaoranie pieprzenia nie popratego żadnym argumentem.

Arathnmor

2020-09-29, 22:13
Gdzieś mi przemknęła lista tych którzy już zginęli w tym konflikcie. Większość roczniki 2000+

Wiewór

2020-09-29, 22:23
Hahaha. Znowu polaczki się zesrały bo chłop wysmial komandosów Maryji i drony z papieru.
Patopatrioci usłyszeli na TVPiS o potężnej polskiej armii wyposażone w drony o idioci uwierzyli.
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze. Ten kraj to karykatura państwa i tu zawsze wszystko jest sp***olone, zj***ne i najgorsze.

focusek

2020-09-29, 23:26
pytolsky napisał/a:

dobra już tam morda lewaku



morda pisiorze, gale dla karakana oj***les?

Cryo

2020-09-29, 23:44
AyCaramba napisał/a:

Te produkcji polskiej to amunicja krążąca, małe relatywnie tanie drony krótkiego zasięgu które albo odstawiają kamikadze, albo prowadzą rozpoznanie. Produkowane przez prywatną firmę. Myślę że nadają się dobrze do tego do czego zostały stworzone.


Już widzę, jak polskie drony są wykorzystywane do samobójczych ataków. Nie mówiąc już o tym, że trzeba by jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt takich maszyn poświęcić na ćwiczenia, aby operatorzy nauczyli się precyzyjnie uderzać w cel. A kasa na premie dla mężów stanu, z czego pójdzie?

Wiewór, Przecież husaria nas uratuje. Tak mówili w telewizji :krejzi:

Hafnarfjodur

2020-09-30, 01:16
Najlepsze jest to, że większość z nas gdyby tam żyła poszłaby na mięcho armatnie. Zginie tych ludzików tam z kilkuset, po czym dwa opasłe , wąsate ryje usiądą przy stoliczku, popiją herbatką i wprowadzą kolejny rozejm. Kilkaset żon, matek i dzieci poryczy, ichniejsze tv puści parę smutnych piosenek i nikt nie będzie o nich pamiętał. Życie to hazard xD

Cz...........as

2020-09-30, 07:16
Cryo napisał/a:

Nie mówiąc już o tym, że trzeba by jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt takich maszyn poświęcić na ćwiczenia



Piloci samolotów też rozpie**alają dziesiątki maszyn zanim nauczą się lądować?

Policeman

2020-09-30, 11:13
No tak, roczniki 2000+ incele, które kawałka cycka nie widziały muszą zapie**alać gdzieś na jakieś piaski i umierać za ch*j wie co. Jak każda k***a wojna, gdzie takie debilne państwa jak Azerbejdżan, Armenia, Polska jak zwykle dają się wysterować na starcia z imperiami. Chłopaki, bierzcie karabiny i idźcie się napie**alać, my zaraz do was dołączymy - rzekli angielscy dowódcy, a Polacy stawili opór niemcom nie mając prawie w ogóle wojsk pancernych. Teraz Ormianie będą nak***iać się z azerami na zabawki jakie będą im przesyłać Rosjanie, a azerom usrael. I tak chłopaczki 2000+ będą ginąć, aż wyjdzie, że w sumie ch*j tam, na razie można odpuścić łachę piachu i kuniec. Ja bym nigdy nie poszedł na wojnę w dzisiejszych czasach. Kiedyś na wojnie trzeba było mieć siłę, odwagę, liczność, a dzisiaj sprzęt. Polska nie ma sprzętu i na razie nie ma o co walczyć. Ponieważ jednak politycy i urzędnicy tego kraju uważają mnie za jakieś dziecko, które nie może mieć broni palnej do obrony siebie, to tym bardziej przecież nie mogę wziąć karabinu i bronić całego państwa. Nara

pytolsky

2020-09-30, 15:57
focusek napisał/a:

morda pisiorze, gale dla karakana oj***les?



:badyl: won wiochmenie z Polszy B

Cryo

2020-09-30, 18:42
AyCaramba napisał/a:

Piloci samolotów też rozpie**alają dziesiątki maszyn zanim nauczą się lądować?



Co ma uczenie się lądowania do nauki uderzenia w cel samobójczymi dronami? Zastanowiłeś się chociaż przez chwilę, zanim to napisałeś? Rozumiem, że myślisz, że żołnierz dostaje rakietę i od razu idzie zabijać, ale tak to wygląda tylko na filmach.

Pir666

2020-09-30, 19:40
[quote="krisman1981"]Ja tam proponuję wyslac tam nasze sieroty rycerzy maryi i księży pedofili niech ich nawracają na chrześcijańskie gówno zobaczymy jak skończą[/]

jakbyś się douczył to byś wiedział Armenia jest chrześcijańska . Ale brakuje tam na pewno elgebetów i homokomando i cała resztę feministek i innych. Mogli by się wykazać walecznością .