18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza w Białymstoku

mulin • 2013-04-18, 06:42
Białostockie media donoszą o szykującej się imprezie.

Ktoś zainteresowany?



Hesbollah

2013-04-18, 11:41
@Lordzik92
nie mogłeś ująć tego lepiej. Tej plagi i tak się nie pozbędziemy, a można ją wykorzystać. Społeczne przyzwolenie na to jest, odgórnego tylko nie ma...

Shatter

2013-04-18, 11:52
Podszedł dziś do mnie człowiek o ciemnej karnacji i pyta, czy mam szluga. dałem mu, bo nie jestem polaczkiem, miałem akurat całą paczkę fajarantów, a gość wyglądał całkiem czysto, nie jak jakiś żul.
stoimy tak, jaramy, gadamy o życiu no i on w końcu mówi: k***a, to najlepszy fajek, jakiego paliłem, a poza tym spoko z ciebie koleś. możesz nie wiedzieć, ale jestem cygańskim królem. tyle że mam raka płuc i umieram. dam ci za żonę moją córkę - cygańską księżniczkę (tu pokazał jej zdjęcie jak robi mu loda, loszka 9/10), a ty zostaniesz moim następcą.
ale z tymi przywilejami wiąże się misja: masz krzewić kulturę cygańską. dbać o jej dobre imię, ścigać nienawidzących, bałamucić ich córki i dbać o to, żeby ci z wykopu robili o nas hałas - im więcej, tym lepiej, po jakimś czasie wszystkich ich wpie**olą do więzień, bo teraz taka niby tolerancja ma być. dostaniesz też moda na sadistic.pl, to nasza cyberbaza, a sadole będą naszymi sojusznikami.
jak już tą część planu zrealizujesz, to przejmiemy władzę w tym kraju i wprowadzimy obowiązkowe lekcje akordeonu w szkołach.
mówię: k***a stary, spoko.

sz...........r9

2013-04-18, 12:05
^Chiało ci się?
Ogólnie Białystok to chyba najbardziej rasistowskie miasto w Polsce i dobrze. Nie ma murzynów chodzących po ulicach. Gdy się jakiś pojawia po jakimś czasie zostaje pobity dziwnym trafem. Ale dzięki temu Białystok wciąż jest "Biały". Cyganów troche jest, ale ci raczej siedzą pochowani w chatach i tylko rozwożą swoje baby, żeby żebrały na ulicach.

Bacutil

2013-04-18, 13:51
Za polowanie na romów zawsze piwko. :ok:

bogdanznosa

2013-04-18, 13:56
@szwagier9, bo Białystok to tak wielkie i atrakcyjne miasto, że murzyny ciągną tam całymi plemionami

Antitheus

2013-04-18, 14:54
Przypomniał mi się stary dowcip o identycznej tematyce:

Przychodzi facet do sklepu myśliwskiego i mówi do sprzedawcy:
- Poproszę strzelbę na niedźwiedzie.
- Ale proszę pana, nie ma sezonu na niedźwiedzie. Nie mogę jej panu sprzedać

- To w takim razie poproszę strzelbę na jelenie.
- Sezon na jelenie się również skończył.

- To do cholery jasnej na co mamy sezon?
- Na cyganów proszę pana.

Facet kupił więc strzelbę na cyganów i naboje. Wychodzi przed sklep - patrzy - a tak dwóch cyganów grzebie w śmietniku.
"Ja to mam szczęście" - pomyślał. Wziął wycelował - jeden cygan padł. Drugi zaczyna desperacką ucieczkę -strzał - leży.
Facet czuje nagle klepanie po ramieniu, odwraca się, a tam policjant.

- Panie policjancie, mamy przecież sezon na cyganów.
- No sezon jest, zabijać można - ale nie przy paśniku!
:idzwch*j:

borisklinga

2013-04-18, 15:57
najpier cyganie, pozniej rzydzi...chociaz wolałbym odwrotnie i zacząc od sejmu, ale dobre i to !

jestem ZA ! pełne popracie

SadystycznyRoman

2013-04-18, 17:29
Uważajcie, bo was jeszcze namierzą i pójdziecie siedzieć na 2 lata do pierdla. :facepalm:

Loaloa

2013-04-18, 18:20
To nie przypadek, że Białystok jest najbardziej rasistowskim miastem w Polsce. Tylu kmiotów, chamów i buraków na kilometr kwadratowy nie uświadczysz nigdzie indziej w Polsce. Żeby było śmieszniej to właśne w Białymstoku najokrutniej kaleczą polszczyznę. Już pomijam ich zj***ny akcent i zaciąganie, w końcu na takim zadupiu mowa może sie wypaczyć, ale ich alternatywna do polskiej gramatyka i składnia zdań powinna być ujęta w jakieś paragrafy kodeksu karnego.

ckmz

2013-04-18, 19:13
Loaloa, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Prawda jest taka że ci którzy zaciągają i mówią z akcentem, nie są z Białegostoku tylko z okolic, a w Białym tylko mieszkają/pracują. Potwierdzone info telefoniczne. Na resztę nie chce mi się odpisywać.

RumAndCola

2013-04-18, 20:14
loaloa strasznie wychodzisz poza szablon typowego sadola. To już Twoj trzeci post (jaki widze) jak hejtujesz hejterów cyganow lub hejtujesz polskie przywary. Wyczuwam trolla także nie będę Ci ubliżać.

gurek14

2013-04-18, 22:12
k***a człowieku ALT+ENTER i robi zrzut z aktywnego okna.

Gienek2

2013-04-19, 10:23
hahahah zapis 20zł