18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza u dindusów

MisDetonator • 2021-02-13, 20:47
U Małpiatek nigdy nie jest nudno. Pewien murzyn brzydko potraktował swoją lubą więc jej brat wyjaśnił sytuację szybkim strzałem w brzuch :karabin: . Teraz wiecie już jak powstają statystyki przestępczości i zabójstw w ameryce oraz dlaczego za 80% z nich odpowiadają murzyny.



Tu teoria jakby ktoś nie znał:

spoiler


A tu przykład praktyczny:

Zwracam uwagę na piękny język w stylu : "My nigga" :mrgreen: .

BigBertha

2021-02-13, 21:06
Noż k***a, gdyby nie ten strzał na końcu, to by była najbardziej pedalska kłótnia murzyńska ever...
PS, fajna bajeczka w spojlerze, piwko za to :szydera:

Websterthe1

2021-02-13, 21:27
Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.

prfx

2021-02-13, 21:46
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



jedyne co mogę Ci odpisać to tradycyjne starosadolskie: NIE ZESRAJ SIĘ

Cz...........as

2021-02-13, 21:47
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



że murzyn murzyn by zastrzelił?? Nie sądze...

Antek01

2021-02-13, 22:05
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Gdyby po świecie nie chodzili idioci tacy jak ty, to spokojnie każdy mógłby broń bez problemu posiadać.

NataliaW

2021-02-13, 22:08
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



W Polsce jak już ktoś ma prawo do posiadania broni to żeby go nie stracić, zaczyna bardziej przestrzegać przepisów, zaczyna żyć bardziej praworządnie. Mówię o paru znajomych i swoim przykładzie.
Poza tym te małpy nie mają raczej pozwolnia na broń, mają ja nielegalnie - twoje porównanie nie trafione. Malpofilu.

zbynekmaslanka

2021-02-13, 22:09
Zwróccie uwage na małego w tle. Dla niego chyba bardziej interesujące jest granie w gry na smartfonie niz to, ze na żywca ktoś kogoś kropnął z broni. Dla nich to chyba normalka jak u nas nie wiem ... to że spadł śnieg

Lobo24

2021-02-13, 22:23
Stevie Wonder - niewidomy, ale skuteczny.

Recydywista

2021-02-13, 23:28
jak ktos polozy lapy na mojej kobiecie albo moich pasierbach to moze strzelac nie bede aale chipsow to juz nie poje

Czerstwy

2021-02-14, 00:12
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Why are you booing him? He's right.

Pitok

2021-02-14, 00:46
murzyna od czarnego można całkiem łatwo odróżnić. Wystarczy posłuchać jego "akcentu".

BigBertha

2021-02-14, 01:04
Pitok napisał/a:

murzyna od czarnego można całkiem łatwo odróżnić. Wystarczy posłuchać jego "akcentu".



pie**olisz tam. murzyn to murzyn. Każdy taki sam karaluch.

St...........on

2021-02-14, 02:17
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Pajacu to ci powiem ,że każdy powyżej 18 lat może mieć brońpalną i jakoś nikt się nie strzela. Poza tym uświadomię cie, że żeby posiadać kopyto nie potrzebne jest prawo tylko 3000pln na zbyciu.