18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przegub

2011-02-24, 06:52
obrazek fajny... ale po co wrzucasz masowo fotki z kwejka? dawniej to z sadistica wrzucali wszedzie materiał, a teraz z kwejka zaczynaja...więcej piwa juz nie dostaniesz

Ravager

2011-02-24, 13:27
Krótka dygresja na temat "robienia polityki". Co to znaczy "robić politykę"? Istnieje wiele definicji i poglądów na temat tego, czym "polityka" tak naprawdę jest, ale ogólny sens tego terminu sprowadza się do dążenia, bądź realizacji szeroko rozumianej władzy. Gdy Tusk, Vader, Kaczyński, czy ktokolwiek inny mówi: "nie róbmy polityki", mamy prawo rozumieć, że nie zależy im na władzy, zrzekają się jej, proponując, byśmy budowali: drogi/mosty/imperium/szkoły etc. Zauważacie tu pewną sprzeczność? Po pierwsze, czy do realizacji danych projektów nie jest czasem potrzebna władza, której przed chwilą się zrzekali? A po drugie... Skupienie się na budowie czegokolwiek, nie jest przypadkiem polityką? Polityką rozwoju, opartą na budowie czegoś-tam.

Pewnie i tak większość z Was tego nie ogarnie, bo studia ze zrozumieniem to dla niektórych zjawisko tak odległe, że japie**olę, ale ch*j mnie to obchodzi.

BÃ...........³g

2011-02-24, 13:36
Przegub napisał/a:

obrazek fajny... ale po co wrzucasz masowo fotki z kwejka? dawniej to z sadistica wrzucali wszedzie materiał, a teraz z kwejka zaczynaja.



:facepalm:

Kolejny mÄ…dry, Ty pewnie jak coÅ› wrzucasz to same autorskie obrazki?
Większość rzeczy pochodzi tu z innych serwisów, mnie np gówno obchodzi czy to z kwejka, czy z innej strony.
Joemonster, kwejk, czy to jakaś różnica?
Chodzi o to by materiał był dobry.

pr...........as

2011-02-24, 13:53
Nie robiÄ™ nic. Bo mam na to wyj***ne.

marta0592

2011-02-24, 14:09
Ravager napisał/a:

studia ze zrozumieniem to dla niektórych zjawisko tak odległe


No faktycznie k***a, dosyć to dla nas odległe.

Rh...........ox

2011-02-24, 18:54
Darki napisał/a:

http://memegenerator.net/jesus-facepalms-you/ImageMacro/5911336/Japie**ole-znow-joemonster-na-sadolu to wyraza wiecej niz tysiac slow



Tak każdy post mam Ci poprawiać?


Ra...........og

2011-02-24, 18:58
Rhox, dzięki za wskazanie, już usunąłem tamtego posta, był po prostu głupi ;)

Rh...........ox

2011-02-24, 19:04
@UP

To poczytaj sobie inne posty tego użyszkodnika ^^