18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

immobilizer chrześcijanina

solteck • 2011-09-26, 10:44
Grzesznicy sobie z tym nie poradzą

PureWhite

2011-09-26, 18:42
dobry diler sprzeda nawet takie gówno

Prometheus_Coprophagus

2011-09-26, 18:44
timmy77, swoją wypowiedzią pokazujesz, że niewiele różnisz się od fundamentalisty religijnego w najgorszym wydaniu. Czym uprzywilejowana jest nienawiść do wszystkich wierzących wobec nienawiści do wierzących w coś innego niż ty?

bluecat

2011-09-26, 20:28
To k***a musi być Częstochowa!!!

timmy77

2011-09-26, 21:25
@up up
Nie, ale wróciłem z pracy w poniedziałek i musiałem wyżyć się na idiotycznej grupie wyznawców religijnych, którzy wchodząc do kościoła wyłączają mózg. A najbardziej przyczepiłbym się do ich ślepego zachowania, którego przykładem jest powyższy filmik. A zawsze znajdzie się jakiś mądry filozof z gimnazjum który porówna takiego mnie do grupy oportunistycznej, komentowanej prze zemnie ale z takim czymś trzeba się liczyć, że ktoś taki jak ty wtrąci swoje 3 grosze żeby spróbować zabłysnąć na łamach forumowych :D
No dobra humor poprawiony jutro znów można iść do pracy, pozdro zią ;D

szopenus

2011-09-26, 21:42
A przed wyruszeniem w drogę litania do najświętszego serca jezusowego... k***a, przecież ona kiedy chwyta za gałę do zmiany biegów musi się czuć jak ostatnia kurtyzana, współczuję.

~Conscribo

2011-09-26, 21:49
bluecat napisał/a:

To k***a musi być Częstochowa!!!




w częstochowie są ze dwa metry torów tramwajowych i ani jeden nie biegnie przez środek asfalu, więc niestety nie :-/

Gienek2

2011-09-27, 07:04
auto z salonu samochodowego w Toruniu

Ferben

2011-09-27, 21:01
Krzyż bezpieczeństwa

Prometheus_Coprophagus

2011-09-28, 13:21
timmy77 napisał/a:

A zawsze znajdzie się jakiś mądry filozof z gimnazjum który porówna takiego mnie do grupy oportunistycznej, komentowanej prze zemnie ale z takim czymś trzeba się liczyć, że ktoś taki jak ty wtrąci swoje 3 grosze żeby spróbować zabłysnąć na łamach forumowych :D
No dobra humor poprawiony jutro znów można iść do pracy, pozdro zią ;D



Miałem nieszczęście być drugim rocznikiem, który objęła wprowadzona w 1999 roku reforma oświaty, toteż w jednym się zgodzimy - byłem w gimnazjum. Ale ukończyłem je osiem lat temu.
Poza tym ostatnio próba zasugerowania, że rozmówca jest gimnazjalistą, staje się bardzo popularnym sofizmatem. W rozliczeniu logicznym nijak ma się do argumentu rzeczowego, ale plebs na to leci.