18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigrancki szał na ulicach Francji.

Maciek93PL • 2010-09-03, 17:05
Zobaczcie murzyńsko-muzułmański szał we Francji. :plzdie: Lewacy patrzcie jaki śmietnik możecie zrobić ze swojego kraju. :dead:
Naziole w kilka minut zrobiliby porządek z tym gównem bo w końcu do czegoś się muszą przydać.


Roszp

2010-09-10, 16:21
Jakoś gówno z tego filmu wynika. Równie dobrze mogę napisać, że to niepełnosprawni Boliwijscy handlarze orzechów ziemnych protestują na ulicach Torunia w solidarności z kolegami z branży przeciwko podniesieniu vatu na nowe budki na watę cukrową.

Co ten szit robi na gównej?
:hitler:

KoksaX

2010-09-10, 16:30
Osobiście jestem lewakiem, ale wyłamuję się ze schematu miłości do wszystkich. Komunistyczno-socjalistyczni debile, z którymi niestety muszę dzielić częściowo poglądy, oznajmiają wszystkim na świecie jak USA ciemięży biednych Arabów i izoluje Iran. Zapominają że banda zj***nych Ajatollahów zaraz po dojściu do władzy zaczęła wyrzynać komuchów czy cokolwiek co nie wierzyło w to co oni. Obecny poziom lewicy jest żenujący, zamiast bronić własnych poglądów atakują "imperializm" Stanów, czasem też Rosji, jednocześnie nie dając się zaatakować nikomu, bo niby jak skoro niczego sobą nie prezentują?
PS Nie mam nic do obcokrajowców. Wszystko zależy od tego jak to wygląda, dla takich jak na załączonym filmie po złapaniu deportacja powinna być marzeniem w porównaniu z traktowaniem ich w więzieniu czy jakimś specjalnym ośrodku.

Prometheus_Coprophagus

2010-09-10, 16:41
Miłość do wszystkich i szalona tolerancja to - rzecz jasna - wypaczenia, ale mieszanie w to sympatyków śmiesznego Austriaka z chaplinowskim wąsikiem i przypisywanie mu (bądź tym, którzy onanizują się przed jego portretem) bohaterstwa jest tak samo rozsądne, jak wpie**alanie własnego gówna z orzechami i dziwienie się, że w tym roku nutella smakuje ciut gorzej.

theolympah

2010-09-10, 17:33
jaki kraj takie burdy :D my mamy mohery i : ,, gdzie jest krzyz!!!''

Krzysztof_Jarzyna

2010-09-10, 17:40
ojej, przeciez do przykladnej poprawnosci politycznej nie mozna dyskryminowac mniejszosci.

dugi

2010-09-10, 17:45
całe to ścierwo powinni wrzucić do morza niech płyną do Afryki

Wierny Pies

2010-09-10, 17:55
Lashlo napisał/a:

Darujcie sobie obrażanie innych, źle to się dla Was skończy.



;-)

panzerfaust

2010-09-10, 18:38
szkoda, że własnych aut i chałup nie podpalają

aran

2010-09-10, 19:02
to obrona krzyża?

cypex

2010-09-10, 19:35
Sprzedam karabin francuski z okresu II WŚ.
Nowy, nieużywany, raz rzucony na ziemię...

zonk

2010-09-10, 20:36
Sarkozy zaczął robić porządek zaczynając od Cyganów którzy nie chcą się dostosować mimo że oni nie są u siebie.... To oczywiście znowu na niego nalatują bo jak tak można.... A moje zdanie że dobrze robi i jak ścierwo wszelakie nie potrafi lub co gorsze nie chce się dostosować, to krótko wypie**alać do siebie...

tranzystor

2010-09-10, 20:39
CockSparrer napisał/a:

schowaj sie z tym swoim opisem, widac po twojej sygnaturze, ze maly dzieciak jeszcze jestes, tak bardzo chcesz zaimponowac bialym braciom? nastepny k***a obronca kraju, wiesz co nazisci robili z naszym krajem? jakie mieli wobec Polski plany? wyobraz sobie, ze nie tylko komunisci do nas strzelali. ukoncz chociaz gimnazjum i poznaj historie zanim sie bedziesz wypowiadal na temat o ktorym pojecia nie masz. A najlepiej zrob to samo co twoj kochany adolfik... :samoboj:



A Ty 19. letni klocu nie wypowiadaj się zbytnio, bo w Twoim cudnym gimnazjum (stworzonym, aby właśnie tacy jak Ty zdobywali później kolejne szczeble wykształcenia) też nienajlepiej Cię historii nauczyli. Nie jestem faszystą, nie masz pojęcia czym spowodowane były ostatnie zajścia we Francji, a tymbardziej w Polsce.

ch...........in

2010-09-10, 21:18
@Louis cieszę się z Twojego inteligentnego komenta :]

brawo ze wielce inteligenty i wnoszący wiele do dyskusji komentarz dla Louisa... ja po prostu wyraziłem swoją opinię i swoje poglądy odnośnie tego a tu nie wiadomo czemu obraża się mnie O_o coś mi się wydaje że w regulaminie tego serwisu nie ma punktu nakazującego nienawiść do wszystkiego co inne i odmienne...

Dogwood

2010-09-10, 22:03
pozwolę sobie na komentarz (zresztą mój pierwszy na sadisticu)
francja sama sobie zgotowała ten los ale nie o tym tutaj. od ponad 15 lat niemalże co roku na przedmieściach (blokowiska) dochodzi do tego typu starć mniejszych bądź większych. powodem są zawsze według 'głosy ulicy' przemoc ze strony stróży prawa, a prawda jest taka, że najczęściej do zamieszek takich dochodzi gdy dwie zwaśnione ekipy z różnych osiedli zaczynają się tłuc między sobą, a gdy wkracza policja jednoczą się. następnego dnia w prasie i tv podaje się bilans rannych, zatrzymanych i ilość spalonych samochodów i zdewastowanych sklepów. tego nikt nie pilnuje i nie bardzo zależy komukolwiek na ogarnianiu tego tematu, a zaznaczam, że policja francuska biega tam na patrole w sile plutonu, a nie dwójkami. nigdzie indziej w europie nie widziałem większych hardkorów niż ichnia policja. przykładowo na stacjach metra na przedmieściach biegają w pełnym rynsztunku do tłumienia zamieszek - tak wygląda rutynowy patrol. zaczęli od cyganów ale nie wierzę by ruszyli arabską emigrację. tam dojdzie do wojny domowej :]
zaznaczam, że przez 4 lata mieszkałem we francji i bywam tam dość często

tranzystor

2010-09-10, 22:19
chrzescijanin napisał/a:

@Louis cieszę się z Twojego inteligentnego komenta :]

brawo ze wielce inteligenty i wnoszący wiele do dyskusji komentarz dla Louisa... ja po prostu wyraziłem swoją opinię i swoje poglądy odnośnie tego a tu nie wiadomo czemu obraża się mnie O_o coś mi się wydaje że w regulaminie tego serwisu nie ma punktu nakazującego nienawiść do wszystkiego co inne i odmienne...



Wyraziłeś swą opinię i wypie**alaj, bo nikt nie chce tutaj czytać Twych moralnych wywodów.

Dogwood napisał/a:

pozwolę sobie na komentarz (zresztą mój pierwszy na sadisticu)
francja sama sobie zgotowała ten los ale nie o tym tutaj. od ponad 15 lat niemalże co roku na przedmieściach (blokowiska) dochodzi do tego typu starć mniejszych bądź większych. powodem są zawsze według 'głosy ulicy' przemoc ze strony stróży prawa, a prawda jest taka, że najczęściej do zamieszek takich dochodzi gdy dwie zwaśnione ekipy z różnych osiedli zaczynają się tłuc między sobą, a gdy wkracza policja jednoczą się. następnego dnia w prasie i tv podaje się bilans rannych, zatrzymanych i ilość spalonych samochodów i zdewastowanych sklepów. tego nikt nie pilnuje i nie bardzo zależy komukolwiek na ogarnianiu tego tematu, a zaznaczam, że policja francuska biega tam na patrole w sile plutonu, a nie dwójkami. nigdzie indziej w europie nie widziałem większych hardkorów niż ichnia policja. przykładowo na stacjach metra na przedmieściach biegają w pełnym rynsztunku do tłumienia zamieszek - tak wygląda rutynowy patrol. zaczęli od cyganów ale nie wierzę by ruszyli arabską emigrację. tam dojdzie do wojny domowej :]
zaznaczam, że przez 4 lata mieszkałem we francji i bywam tam dość często





Super, na Onet wstaw ten komentarz.